Şimdi Ara

Gas Guzzlers Extreme [PC ANA KONU-ÇIKTI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
8.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • genel olarak eğlenceli bir oyun fps sorunu patch çıkarsa düzelir
  • Bugün bir süre oynadım, eğlenceli oyun ama efekt bolluğu olan sahnelerde oyun donuyor. Bu yüzden pek verimli oynanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celcelet

Bugün bir süre oynadım, eğlenceli oyun ama efekt bolluğu olan sahnelerde oyun donuyor. Bu yüzden pek verimli oynanmıyor.

sorun ilaçta sanırım,yada patch bekleyeceğiz
  • oyunu bitirdim oynadıgım en güzel araba yarışı oyunu oynadıkca daha cok zevk alacaksınız

yüzde yüz bitmiş save game de paylasıyorum tüm aracları actım para sıkıntınız yok D

suanda hic bir yerde save game yoktu arasanızda yok.size özel güzeligimi unutmayın D

http://speedy.sh/SBCtg/Gas-Guzzlers-Extreme-100-SAVE-GAME.rar
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

oyunu bitirdim oynadıgım en güzel araba yarışı oyunu oynadıkca daha cok zevk alacaksınız

yüzde yüz bitmiş save game de paylasıyorum tüm aracları actım para sıkıntınız yok D

suanda hic bir yerde save game yoktu arasanızda yok.size özel güzeligimi unutmayın D

http://speedy.sh/SBCtg/Gas-Guzzlers-Extreme-100-SAVE-GAME.rar

Sanırım sizin ki orjinal dimi ?
  • yok kardes orjinal degil.tam orjinal alacaktım oyunu buldum sorun cıkarmayıncada oynadım.gayet güzel akıcı oynuyorum.
  • spilit screen desteği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

yok kardes orjinal degil.tam orjinal alacaktım oyunu buldum sorun cıkarmayıncada oynadım.gayet güzel akıcı oynuyorum.

Hangi versiyonu acaba bilgi verebilirmisiniz.(Reloaded,skidrow vb.)
  • OYUN SÜPER AMA ARASIRA DONUYOR :(
  • milyondabir kullanıcısına yanıt
    Dostum biz donmalar yaşıyoruz oyunda, hangi versiyonu nereden yüklediğin konusunda yardımcı olabilirmisin?

Acele cevap bekliyoruz.

Teşekkürler.
  • oyun donuyor evet pek güzel değil bir süre sonra sıkıyo düşünce güzel aslında oyunlar zevkli battle falan ama grid nfs ayarına gelemiyo tabi bi kaç gün eğlenilebilir
  • Reloaded yüklemiştim efek kapatmıştım.

2 ekran olmasına rahmen tek ekranda 1440-900 oynarım hep.

takılma olayı 7-8 map de bir kere filan oluyor .1sn filan .bende hiç olmadı desem yalan olur ama sürekli olan bişey degil bende.

akıcılık bana yetiyor oyun cok güzel sadece sabır edip oynayın ne modifiyeler ne güzel araclar acılacak cok güzel modlar var bayrak kapmaca vsvs

sistemim

8.1 64 win8 pro
    7970 oc
    3960
    16 gb ram
    4x128gb sdd raid 0 vsvs
  • Oyun bir hayli keyifli en azından ilk 2-3 için sonrasında biraz sıkmaya başlayabilir. Fakat oyunun kendisiyle ilgili olan 1-2 saniyelik donma muhabbeti baya can sıkıcı bir durum özellikle kritik yerlerde olunca çileden çıkarabiliyor insanı.
  • sistemle çok alakalı olduğunu sanmıyorum benim imzamdaki sistem ilede donma yaşıyorum bu donma hiç olmadık bir yerde olunca çok can sıkıyor özellikle virajlarda :( yeni ilaç veya başka bir sürüm bekliyorum ama kararlıyım oyun tarzı çok hoş ben bu oyunu oynarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yk2548

sistemle çok alakalı olduğunu sanmıyorum benim imzamdaki sistem ilede donma yaşıyorum bu donma hiç olmadık bir yerde olunca çok can sıkıyor özellikle virajlarda :( yeni ilaç veya başka bir sürüm bekliyorum ama kararlıyım oyun tarzı çok hoş ben bu oyunu oynarım :)

hayret edilecek bişey tam oynanacak oyun buldum diyoruz onunda adam gibi ilacı çıkmıyor

• uzun süredir sağlam bişi çıkmıyordu flatoutun da içine edildikten sonra güzel bir oyun geldi sonunda metacritic puanı 8.9 ben de şimdi reloaded versiyonunu deniyorum bakalım
  • oyun gayet eğlenceli eskiler bilir flatout ( 1ve 2 son çıkan berbat olanı değil ) silahlı versiyonu gibi olmuş ama bu kısa süreli takılma olayı oyun zevkini inanılmaz baltalıyor baya araştırdım ama şimdilik bir çözüm yok gibi takılmanın sistemle veya ayarlarla alakası yok her şekilde donuyor kısa süreli çözüm bekliyoruz .
  • http://speedy.sh/SBCtg/Gas-Guzzlers-Extreme-100-SAVE-GAME.rar

Gas Guzzlers Extreme [PC ANA KONU-ÇIKTI]

Gas Guzzlers Extreme [PC ANA KONU-ÇIKTI]

oyunla alakalı sitelerin başında gelen dünyaca ünlü sitede şuan benim save game kullanıyor onlarada verdim.

umarım daha ilerde yeni arabalar acılır (güncelleme filan alırsa) mevcut oyun cok ileri oldu verdigim save bile eskidi

plakaya yazdım türkü verdik sizlere

oynamayanlar oynasın gercekten güzel oyun .benim şuan yeni cod gelene kadar oynuyacagım tek oyun olacak.hatta arşivlik oyun yapacam bunu elimin altında her zaman olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milyondabir -- 15 Ekim 2013; 23:43:36 >

• Beyler bu takılma sorunu orjinal sürümde de var mı acaba ? Ben daha korsanını deneyemedim bir deneyip ona göre orjinal alıp almamak için karar vereceğim. Eğer oyunu beğenirsem ve sistemimde bir sıkıntı yaşatmazsa almayı düşünüyorum.
  • ilacta sorun yaşıyan olursa verebilirim hasta olanlara ilac D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.