Şimdi Ara

Garry's Mod DH Club (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
1
Favori
31.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum Scot a da bişiler uydurabilirim istersen?
  • Scout un herşeyini severim
  • Herşeyini öylemi
  • quote:

Orjinalden alıntı: aksoy93

Herşeyini öylemi

Daha genç biri olduğundan o yanının pek bir problem teşkil edeceğini sanmıyorum
  • ya bu gmodun çalışması için Cs : Source un yüklü mü olması gerekiyormuş bir de Half-life : Deathmatch in , ayrıca ben interntten 26mb lik bişi indirdim Gmod diye sadece steamde yükleme linki kurdu : şimdi benim bir de steamden mi indirmem gerek , ayrıca bu kaç gb?
  • Bende GMOD Oynuyorum Benide Aranıza Alın Lütfen :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: gvngngr

ya bu gmodun çalışması için Cs : Source un yüklü mü olması gerekiyormuş bir de Half-life : Deathmatch in , ayrıca ben interntten 26mb lik bişi indirdim Gmod diye sadece steamde yükleme linki kurdu : şimdi benim bir de steamden mi indirmem gerek , ayrıca bu kaç gb?

Alakası yok.Sadece Garry's Mod olması yeterli.Sen en iyisi steamden indir diyecemde güncellemesi filan varmıki bunun.

Ben nonsteamken garrysmod da yüklüydü güncelleme filan yapmıyodu.Multi oynayamayız hamachiyle(herhalde)
  • Dostum hamachiden oynanabiliyor. ben ağ kurdum hamachiden. Hatta frozenin kurduğu servera bağlanırken hata verdi o hatada orjinal oyun alın hatası :) yoksa bağlanıyodu. Ben ilaçlı steamden çektim garry mod u yanında Halflife2, portal, day of deat source, Cs source ve Tf2 geldi(o zaten yüklüydü). Garry mod güncellemelerini bilmiyorum da tam eksiksiz oynamak için hepsinin yüklü olması şart. Mesela oyunda bi material seçiyoruz (örneğin portaldaki karı) eğer oyun pc ye yüklü değilse internetten dosyasını indirip oyuna veriryor. yani aynı hesap oluyor. steamden oyunu kurup oynamak daha mantıklı, yoksa her material için internetten mi indiricek. zaten oyun içinde material indirirken fena takılıyor :D yarım saat cik cik cik cik tıklama sesi takılıp kalıyor :D
  • demin yaptım

Garry's Mod DH Club

Garry's Mod DH Club

edit:resimleri irfanviewla jpg yaptım kalitesiz az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IgorStravinsky -- 2 Eylül 2008; 17:40:40 >

• peki bu kaç gb birisi bakıp hmen söyleyebilir mi?
    ayrıca nasıl bir oyun bu amaç ne nedir yani bu?
  •  Garry's Mod DH Club

engineer karıyıda kurtaramadi bu sefer
  • Ya biri bana gift olarak veriversin şundanValla içim içim, içimi yiyorum
  • Bunun gifti varmı bilmiyorum ama orjinali sadece 1$...
  • 1$? Yanlış yazmadım demi?10-15 tane alıp clana gift olarak mı dağıtsak ne, motivasyon olur
  • 1 olması imkansız css 15$ css+garrys 25$ steamde
  • 9.99 $

http://steamgames.com/v/index.php?area=app&AppId=4000&cc=TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylcnsntrk -- 2 Eylül 2008; 20:27:05 >
  • garry's mod kullananları görmek gerçekten çok güzel garrysmod.org a bakarsanız işinize yarayacak birçok mataryel bulacağınıza eminim

Garry's Mod DH Club

Garry's Mod DH Club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defensif Mühendis -- 2 Eylül 2008; 22:21:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ylcnsntrk

9.99 $

http://steamgames.com/v/index.php?area=app&AppId=4000&cc=TR

tf2 ile birlikte alınca 1 dolar yani :) bnce 10$ yüksek bi fiyat değil. Eğlence ve vakit geçirmek için bire bir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainJack -- 2 Eylül 2008; 22:34:26 >

• biri bana bunu download etmenin kotamdan kaç gb alabileceğini söyleyebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.