Şimdi Ara

Garry's Mod DH Club (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
1
Favori
31.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G-Man salak bir yüz ifadesiyle bişey gösteriyor

Garry's Mod DH Club
  • Ölümüne kankayız :D

Garry's Mod DH Club
  • Alyx'in kulağı kaşınmış!

Garry's Mod DH Club
  • webdeki adıyla Dr. Hax iskeletten korkuyor

Garry's Mod DH Club
  • Yorum yok :D

Garry's Mod DH Club
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

quote:

Orijinalden alıntı: TheFade0ut

half life ep1 ep2 cs:s potal yükledim açıldı oyun

Çok garip bi sorun fakat söylediğin yöntemle çözülmediği bi gerçek. TF2 var sadece bilgisayarımda daha dün indirdim Garry's açılıyo cayır cayır

evet en az 1 valve oyunu gerek
  • arkadaşlar tor...den 3.21 gb lik garrys mod 11 i indirdim..fakat içinde kurulum dosyası gibi bir şey yok..
    pc de hl 2 ve tf 2 (orijinal)yüklü..şimdi bu garry modu nasıl kuracağım acaba....? içindeki dosyaları hl 2 içinde bir yeremi atacağım ?
  • vay be! oyunun ilaçlı installer ini buldum kurdu şıpır şıpır veeeeeeeeeeeeeee....???? BUM okumamışım non-steam yazmıyo 10 gb boşluk gitti

kutaybuyruk (hesap değiştirmeye üşendim )

• evet sonunda hesap değiştirdim ve kurdum da aldım steam dan korsanı açtım oynamaya başladım en iyisi oyunu orijinalden satın al korsandan oyna, steam dekiler için diyorum tabi 15 tl (bi steakhouse burger parası) kıy başla. fakat asıl sorum şu karakterlerin yönleri nasıl değişiyo!! of herşeye bastım nesneleri çeviremiyom ! acil yardım okul açılcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutaybuyruk -- 18 Eylül 2011; 13:30:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kutaybuyruk

evet sonunda hesap değiştirdim ve kurdum da aldım steam dan korsanı açtım oynamaya başladım en iyisi oyunu orijinalden satın al korsandan oyna, steam dekiler için diyorum tabi 15 tl (bi steakhouse burger parası) kıy başla. fakat asıl sorum şu karakterlerin yönleri nasıl değişiyo!! of herşeye bastım nesneleri çeviremiyom ! acil yardım okul açılcak

arkadaşım phsyx gun ile bir nesneyi havaya kaldır sonra "e" ye basılı tut ve fareyi çevir istediğin yöne :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boomerdoom -- 18 Eylül 2011; 15:03:40 >

• E Mİ ASDASDAWEFAEKFGhusdngunukhbgbeauhfıuahgıoHuuhruaıHNI9OUH

• konu hala yasıyor. oynamak isteyenler olursa hamachi agıma gelebilirler.
    garrys mod 11 pacsteam
    123456

agın ismi pacsteam olsada orjinallerde oynayabilirler...

• Arkadaşlar Team Fortrees 2 nin linkin bulamadım Kırmız bir tabela var red yazan onun takımını istiyorum addons ggaliba link atabilirseniz çok sevinirim.
  • HORTLATIYORUM AMA

Merhaba. Oyunu biraz önce orjinal aldım. 2 sorum olacak.

1- Oyun oynarken " q " ' ya basılı tutup bir eşyayı almak için tıklıyorum. Tıklayınca çıkan minik bir bip sesi var ya, o sesi en az 40 defa çıkartıyor. PC takılıyor yani. Sonra devam ediyorum, istediğim eşya gelmiş ama çok uzun sürmüştü, bayağı bir takılıyor yani. Yardım edebilir misiniz ?

2-www.garrysmod.org ' dan addon indirdikten sonra onları nasıl kuracağım ?

Yardım ederseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: RoccoLix

HORTLATIYORUM AMA

Merhaba. Oyunu biraz önce orjinal aldım. 2 sorum olacak.

1- Oyun oynarken " q " ' ya basılı tutup bir eşyayı almak için tıklıyorum. Tıklayınca çıkan minik bir bip sesi var ya, o sesi en az 40 defa çıkartıyor. PC takılıyor yani. Sonra devam ediyorum, istediğim eşya gelmiş ama çok uzun sürmüştü, bayağı bir takılıyor yani. Yardım edebilir misiniz ?

2-www.garrysmod.org ' dan addon indirdikten sonra onları nasıl kuracağım ?

Yardım ederseniz sevinirim

Bende merak ediyorum. Addons indirdim dosyasına attım ancak oyunda gözükmüyor addonslar

• Resimler büyük oldu maalesef :D
     Garry's Mod DH Club

Garry's Mod DH Club

Garry's Mod DH Club

• quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

xbox kırmızı ışık verdi Süperdi

• ag adi:garrys mod 11 pacsteam
    sifre:123456

hepinizle oynamayı cok istiyorum. hamachi agima gelirseniz itina ile gosterebilriim nasıl oynanacagini...
  • Arkadaşlar Benim Birkaç Sorum Olacak İlk Olarak Bende TF2 eşyaları gözükmüyor neden ve birde nasıl foroğraf veya gmod movie çekebiliriz eğer yapabilirsem çoook güzel şeyler yapacağıma inanıyorum lütfen yardım edin
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.