Şimdi Ara

Garmin Akıllı Saat (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.597
Cevap
40
Favori
95.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Safir model mi normal mi bu? Ekran koruyucular iyi ama saatin çerçevesi ekradan çok daha önce çiziliyor. Fenix3'ün ekranında da ince bir koruyucu kullandım, hiç sıkıntı olmadı ama çerçeve çok daha fazla çiziliyor. Tabi o gümüş model olduğu için sıkıntı yok, şimdiki F5X ise gri ki çizilince direk altındaki metal çıkmaya başlıyor.
  • Yok hocam safir değil, safir olanda çerçeve tam siyah o sebeple istemedim. Sizin bu çerçevenin çizilmesi eleştirinizi daha önce de okumuştum hatta belki de almadan önce olması lazım. Yalnız öyle çizilip de altından beyaz metal rengi görünen saat pek görmedim. Zaten öyle kolay çizilecek yapıda sayılmaz. Saatten alınan kalite hissiyatının oldukça yüksek seviyede olduğunu düşünüyorum. Tabi bisikletten falan düşersek ne olur bilemem.
  • Ben gördüm hocam rahat ol, çizen çiziyor. Kolay kolay çizilmese de duvarlara taşlara sürtünce, dediğiniz gibi bisikletten düşünce kazınmış boyalar gördüm. :D Hani gümüş model F3 hiç göstermiyor çizikleri ama bu koyu boyalılarda iş başka. Şimdilik alt tarafta biraz çiziğim var ama çok dikkat çekecek kadar değil. Daha düzgün kazımam lazımmış. :D
  • Arkadaşlar birkaç sorum daha olacak. Saati kurarken oluştuğum hesap ve parola connect ıq giince hata veriyor yanlış diye. Saat yüzlerinden dijital saati bulamadım onu nasıl yapacaz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erzurummm25 -- 3 Haziran 2017; 17:26:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hava durumunu gösterirken galiba santigrat cinsinden göstermiyor onum bir ayarı varmıdır? Başınızı şişirdim ama idare edin😀

• erzurummm25 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ekranınızda hava durumu widgeti açıkken up-menü tuşuna basılı tutun. Özellikler açılacaktır, oradan seçebilirsiniz.
    Diğer uygulamalarda da yine o tuşa basılı tutarak özelliklerini açabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Hocam ekranınızda hava durumu widgeti açıkken up-menü tuşuna basılı tutun. Özellikler açılacaktır, oradan seçebilirsiniz.
    Diğer uygulamalarda da yine o tuşa basılı tutarak özelliklerini açabilirsiniz.

Hocam sağolun peki kaldırdığımız uygulamaları tekrar yükleyebiliyor muyuz?

Connect'i karıştırın orada kaldırdıklarımız da görünüyor, tekrar yükleyebilirsiniz.

• quote:

Connect'i karıştırın orada kaldırdıklarımız da görünüyor, tekrar yükleyebilirsiniz.

Henüz daha bulamadım:) zamanla keşfedecez artık. Garmin express üzerinden harita günceleme yapın diye uyarı verdi 2,5 saat sürdü nerdeyse belkide devam ediyordur saati bırakıp dışarı çıktım öylece:)Genel anlamda tam keşfetmemiş olsamda süper bir saat.

Hocam Connect uygulamasınd sol üstteki menüyü açınca yine üst tarafta saat simgesini görürsünüz. Hatta bağlıysa yanında yeşil yanar. İşte ona tıklayıp da gelen menüde Connect IQ Apps yazan yere tıklarsanız istediğiniz alana ulaşacaksınız.
  • quote:

Hocam Connect uygulamasınd sol üstteki menüyü açınca yine üst tarafta saat simgesini görürsünüz. Hatta bağlıysa yanında yeşil yanar. İşte ona tıklayıp da gelen menüde Connect IQ Apps yazan yere tıklarsanız istediğiniz alana ulaşacaksınız.

Tamam sağolun hocam buldum ve tekrar geri yükledim. Bugün saati eşitlememe rağmen gününn verileri aktarılmıyor herhalde sistemle alakalı bir sorun var galiba. En son güncelleme 03.05.17 yi gösteriryor sürekli sizlerdede böyle bir sourun var mı?

Bilemiyorum, bende öyle bir durum olmadı şu ana kadar.
  • quote:

Bilemiyorum, bende öyle bir durum olmadı şu ana kadar.

Oturumu kapatıp açmayla sorunu çözdüm bu arada.
    Arada çok nadir olur öyle. Özellikle Pazar günleri Garmin sistemlerde bakım ve güncelleme yapıyor herhalde, ya da elemanlar paso yattığı için çalışmayan sistemleri çalıştırmıyor. :D Pazar günleri eşitleme sıkıntısı sık olabiliyor. Diğer zamanlarda pek sorun olmuyor.
  • Yorumlari okudum aslinda tam da dusundugum gibi fenix 5x in en avantajli saat oldugunda herkes ayni fikirde galiba fiyat ve performans acisindan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodd

Yorumlari okudum aslinda tam da dusundugum gibi fenix 5x in en avantajli saat oldugunda herkes ayni fikirde galiba fiyat ve performans acisindan.

O fiyatlara çıktıktan sonra f5x en mantıklı seçim oluyor hocam.

• 4.10 güncellenmesi geldi alete.
  • Şöyle bir açıklama var. 5x'deki titremeyle ilgili olabilir mi?
    • Fixed an issue where the device screen seems to pulsate when using a white background in low power mode.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 9 Haziran 2017; 15:26:53 >
  • Hocam kişisel fotoğrafımızı saat yüzü olarak nasıl yükleyebiliriz bilginiz var mı?

• quote:

Şöyle bir açıklama var. 5x'deki titremeyle ilgili olabilir mi?
    • Fixed an issue where the device screen seems to pulsate when using a white background in low power mode.

Fırsat bulunca yükleyelim ama ben şuana kadar titreme sorunu yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.