Şimdi Ara

Garmin Akıllı Saat (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ironeagle129 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
1.599
Cevap
40
Favori
95.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elinde fenix 5x plus için full yazılım olan varmı
  • Arkadaşlar iyi akşamlar bugün fourrunner 935 aldım bir tek sorunum var ama bulamadım ekran ışıgı kontrast filan ayarladım ama gece görmede sorun yaşıyorum tuşa dokunmadan ekran aydınlanmıyor.Bu cihazda kolu kaldırınca uyandırma yokmu acaba
  • buzdan01 B kullanıcısına yanıt
    Var hocam, olmaz mı. Ayarlar-Sistem-Arka Işık gibi bi yerden yapabilirsiniz, hatta zamanlamasını da ayarlarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Var hocam, olmaz mı. Ayarlar-Sistem-Arka Işık gibi bi yerden yapabilirsiniz, hatta zamanlamasını da ayarlarsınız.
    Valla hocam sabahtan beri kurcalıyorum ama maalesef bulamadım enteresan
    Bu linkteki pdf dosyada "gesture" diye aratın.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://static.garmin.com/pumac/Forerunner935_OM_EN.pdf&ved=2ahUKEwiEm7fBwYnpAhXPYMAKHT9rDsUQFjAAegQIBBAB&usg=AOvVaw3xKLw51GDEzcQXgr3Rvwxy

• Hocam denileni harfiyen yaptım ilk başlarda olmadı.Sonrasaate reset çekince düzeldi teşekkür ederim yardımlarınız için
  • Arkadaşlar, yedek kordon nerden alabilirim, aliexpress vs tavsiyeniz var mıdır?

• aliexpress de çok çeşit var ve ucuz
  • İşte çeşit çok fazla hocam, o yüzden denenmiş satıcı varsa tercih ederim :-)

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Fenix 5 ile bunları kullanıyorum bir süredir ve o kadar rahat ki başka kordon takamaz oldum Hafif ve terletmiyor. Özellikle krem renk ve yeşil çok güzel..

#Aliexpress TRY 11.47 50%OFF | TEAROKE 6 Renkler NATO Watchband Naylon Kayış Siyah Halka Toka 18mm 20mm 22mm 24mm Çizgili Değiştirme bant Izle Aksesuarları
    https://tr.aliexpress.com/item/32833626587.html?mb=oajGOE6rvrkJzeK&srcSns=Copy&tid=white_backgroup_101&tt=sns_Copy&image=Ua0a49e59f15e4fd192e09c76f4af3367q.jpg&aff_request_id=1412af372e3e4c65a4f4ea254223e740-1588141638316-00507-_BU8Ahc&spreadType=socialShare&aff_platform=default&sk=_BU8Ahc&aff_trace_key=1412af372e3e4c65a4f4ea254223e740-1588141638316-00507-_BU8Ahc&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+11.47++50%25OFF+%7C+TEAROKE+6+Renkler+NATO+Watchband+Naylon+Kay%C4%B1%C5%9F+Siyah+Halka+Toka+18mm+20mm+22mm+24mm+%C3%87izgili+De%C4%9Fi%C5%9Ftirme+bant+Izle+Aksesuarlar%C4%B1&platform=AE&terminal_id=8967b4c2e6b441f8b58f319bd120c493

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 29 Nisan 2020; 9:27:17 >

• İlkerA. İ kullanıcısına yanıt
    Çok tşkler hocam, en sevdiğim tarzlardan biri bu.

Suya dayanıklılığı nasıl, nemli vs kalıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Çok tşkler hocam, en sevdiğim tarzlardan biri bu.

Suya dayanıklılığı nasıl, nemli vs kalıyor mu?
    Hayır hocam hiç bir sıkıntı yok.
    Yalnız tavsiyem, devlet paket başına 14TL vergi aldığı için tek tek almak yerine tek bir seferde bir kaç renk almak daha mantıklı, zaten oldukça ucuz. Bende siyah, yeşil ve krem var.
    Garmin Akıllı Saat
    Garmin Akıllı Saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 29 Nisan 2020; 11:17:37 >

• Diğer renkler
    Garmin Akıllı Saat
    Garmin Akıllı Saat

• quote:

Orijinalden alıntı: İlkerA.

Diğer renkler

Güzel kordonlar bende diger saatlerimde kullanıyorum.Elimde var merak ettiğim bir konu daha var.Ben su anda 935 kullanıyorum vidalı kısım sokuldukten sonra bürün kordonlar oluyor heralde Adana da bir kaç yerde nato kayış diye bulmuştum 6 TL idi

935 ile vidalı kısımları aynı mı bilemiyorum ama aparatını karşılıklı çevirince kolayca açılıyor. Youtube'da videoları var.
  • Resimlere baktım, bağlantı şekli aynı görünüyor.
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 13 Mayıs 2020; 15:45:49 >
  • merhaba fenix 5x kullanıyorum türkçe menü yapma imkanı varmı varsa yardımcı olacak birini arıyorum
  • Garmin vivosmart3 te bile Türkce var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ,

Fenix 6x Pro sahibiyim normalde ben %10 ışık veya arka planı ışıksız kullanırım gece aktivitelerim bu aralar hiç yok malum :)

Şimdi forumda bir konu görmüştüm garmin forumda ve ışığı %100 getirdiğimde bir piksel hatası gördüm. Bakalım saati elcobil'den aldım yarın baytekin ile görüşeceğim neler diyecekler.

Garmin Akıllı Saat

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.