Şimdi Ara

Garmin Akıllı Saat (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
40
Favori
95.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Fenix 6 ile alakalı yukarıda bir şeyler karalamıştım. Fenix 6 Pro kullanıyorum. Bundan önce Vivoactive, Forerunner 235, Fenix 3 HR, Fenix 5 kullandım. 735XT ve Vivoactive3 de satıyorum o modelleri de oradan iyi biliyorum. Sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlighTAiR -- 30 Mart 2020; 14:53:58 >
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    6X Pro.
  • X olanlar cok buyuk degil mi, nasil bilek var sizde, arkadasin saati denedim dev gibi geldi, meraktan soruyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garmin Vivoactive 3 saatimin şarjı 5 günde biterken, artık 2 günde bitmeye başladı. Pil değişimi hakkında bilgisi olan var mı acaba? Yurtdışı forumlarda yazdığına göre, Garmin bir ücret karşılığında yeni saat verip, pil değişimi yapmiyormus. Bu, saatin pili değiştirilemiyor anlamına mı geliyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 13 Nisan 2020; 20:52:44 >
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    bu arayüzü samsungta bulabilirmiyiz, yoksa yapsanız iyi olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilmiyorum. Samsung'a ben yapmadım ama baya yayıldı bu arayüz, görüp Samsung'a da uyarlamış olan olabilir. Aynı adla aratın, benzer şeyler çıkacaktır.
    Benim bileğim de kalın değil ama 5X'ten alıştım kullanmaya, artık 51 mm devam ederim gibime geliyor. Zaten fiyatları da boyuta göre değil, özelliğe göre değişiyor.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Saatin garanti durumu nedir? Bitmiş olsa bile bir Garmin Türkiye'ye sorun önce. Eğer çare yoksa Ebay'dan falan saatin bataryasını bulup kendiniz takabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Benim bileğim de kalın değil ama 5X'ten alıştım kullanmaya, artık 51 mm devam ederim gibime geliyor. Zaten fiyatları da boyuta göre değil, özelliğe göre değişiyor.
    Saati pc yerine tv veya xbox/playstationdan sarj etmenin zarari olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 6 Mayıs 2020; 11:41:27 >
    Standart USB özelliklerinde her şeyde şarj olur, sıkıntı olmaz.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Garanti yok. Yan sanayi bataryalardan hiçbir zaman verim alamadım, o yüzden orijinal tercih ediyorum. Baytekin'e mail gonderdim, bakalım ne cevap verecekler.

• Fenix5 19.10 güncellemesini kullanan var mı? Memnun musunuz? Ben genel olarak pil tüketiminden memnun olduğum için 12.4 yazılımında kalmıştım ama artık bazı saat yüzlerini yüklemek istediğimde yazılımınız güncel değil diye mesaj çıkıyor.
  • merhabalar fenix 5x plus türkçe txt dosyası olan ve paylaşmak isteyen var mı bana lazım elinde olan varsa lütfen paylaşabilirmi
  • Selamlar,

Fenix 5plus kullanıyorum. Adım sayar sensörünü kapatmanın bir yolu var mı?

• Merhabalar arkadaslar fenix 3 hr kulanıcısıyım satıp fenix 5x almayı düsünüyorum ama sanki fenix 3 hr daha dolu bir saat gibi aslında pekde. Bilgim yok saatle alaklı kosu da ve günlük kulanıyorum sporda alaklı filan fenix 3 hr de wifi özelligi var 5 x de varmı bu özellik kullanan arkadaslardan bilgi alabilirmiyim tşkler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harslan76

Merhabalar arkadaslar fenix 3 hr kulanıcısıyım satıp fenix 5x almayı düsünüyorum ama sanki fenix 3 hr daha dolu bir saat gibi aslında pekde. Bilgim yok saatle alaklı kosu da ve günlük kulanıyorum sporda alaklı filan fenix 3 hr de wifi özelligi var 5 x de varmı bu özellik kullanan arkadaslardan bilgi alabilirmiyim tşkler
    sapphire modelinde Wifi mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Standart USB özelliklerinde her şeyde şarj olur, sıkıntı olmaz.
    USB 3.0 girisi ile sarj ettim, 0.9 amper maksimum gucle.

Yaklasik 2.5 saat surdu, batarya neredeyse bostu. Normal midir bu sure?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 6 Mayıs 2020; 11:42:15 >
    Fenix 6 için bilmiyorum ama 6X Pro için normal gibi, biraz uzun sürüyor.

Şarj kaynağı 5 volt oldukça çekilecek akımı saat belirler. Adaptör 10 amper de olsa saat 0.25 amper çekiyor.
  • merhabalar fenix 5x plus türkçe txt dosyası olan ve paylaşmak isteyen var mı bana lazım elinde olan varsa lütfen paylaşabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: contrast

Selamlar,

Fenix 5plus kullanıyorum. Adım sayar sensörünü kapatmanın bir yolu var mı?
    Etkinlik izlemeyi kapatırsanız adım, uyku vs ölçmez.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.