Şimdi Ara

Garmin Akıllı Saat (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.597
Cevap
40
Favori
95.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler ben de kapatayım onu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı haftasonları arkadaşlar.

Bugün çoktandır cikartmadigim yol bisikletimin tekerlerine hava basıp temizleyip attım arabaya. Baytekin karaköyde hrm run nabız bandı da almıştım o kadar motiveyim koşmaya bisiklete yani :) ama Garmin Forerunner 245 in bana yaptığı kapris devam ediyor. Bunu yine sabah fark ettim.

Şu an hiç bir saat yüzü yüklü değil. Yani saati kutusundan çıkarttığımız gibi kullanıyorum bozulmasını tetikleyecek hiç bir şey yüklü değil saatte ve sonuç resimdeki gibi.

Nasıl ikna olacak Baytekin anlamadım gitti. Garmin USA ya yazsam olur mu? Ne dersiniz?

Garmin Akıllı Saat Garmin Akıllı Saat

• Gün içerisnde bu resimleri tekrar Baytekin e de gönderdim. Değiştirelim diye bir e posta gönderdiler saolsunlar. Mağdur etmedikleri için icim rahatladı saolsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 24 Kasım 2019; 20:13:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Gün içerisnde bu resimleri tekrar Baytekin e de gönderdim. Değiştirelim diye bir e posta gönderdiler saolsunlar. Mağdur etmedikleri için icim rahatladı saolsunlar.
    sevindim sizin adınıza ben de 5i göndermiştim, tuşu bozulmuştu tam basmıyordu, sağolsunlar değiştirdiler
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle olunca nasıl düzeliyor? Yeniden mi başlatıyorsunuz?
  • Sizinki de neyse ki mutlu sonla sonuçlanmış. Yalnıx baytekindekiler de şaşkın. İlk defa böyle bir problem görmüş gibilerdi.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Biraz menülerde gezersem, ya da herhangi bir tuşa basarsam veya saat yüzünü değiştirirsem o anlık düzeliyor. Saati o an gören bir kimse sorun yokmuş gibi zannedebilir. Ama garminin normal stok yüzlerinden diğerlerinde de bir süre sonra böyle kırılmalar oluyor saniye komplikasyonu olmasa bile. Neyle ilişkisi var hiç anlayamadım. Çünkü menüler etkilenmiyor. Sadece ilk bırakmadan önce Baytekine bir video cekmiştim buraya bağlantısını eklemiştim hatta orada menüler de etkilenmişti. Sonrasın da menüler de fark etmedimbsadece saat yüzlerinde oluyor şu an ve hiç bir uygulama veya 3. parti saat yüzü yüklü değil şu an saatte.

• 5x için Türkçe dil dosyası bulabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garmin Akıllı Saat

Ve çok şükür nihayet mutlu son. Bugün garmin kusurlu saati alıp yenisi ile değiştirdi. İlk defa bu saat yüzünü böyle görebildim. Güzelmiş 😄

• Bu arada Apple watch 3 kullanırken olmazsa olmaz komplikasyonumdu. Garmin tarafında da buldum çok şükür. Hem de Garminin kendi widget i. Kıble ve namaz saatlerini takip etmek isteyen arkadaşlar için paylaşıyorum.

Garmin Akıllı Saat

• Arkadaşlar selamlar.
    Bu hafta yüzmeye başlıyorum. Düzenli olarak yüzme yapacağım. Takip için bir akıllı saat ihtiyacım var.
    Ancak genel olarak kolumdan çıkarmak istemiyorum. Yani gün içerisinde iş kıyafetleri ile de uyumlu olmalı.
    Birde tabi bence en önemlisi kullanımı rahat olmalı. Mesela band saatler görünüş itibariyle basit dursa da kullanım açısından oldukça rahatlar. Duşta vs sorun cikartmiyorlar.
    Fiyat olarak ne kadar uygun o kadar iyi diyeceğim.
    Tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Arkadaşlar selamlar.
    Bu hafta yüzmeye başlıyorum. Düzenli olarak yüzme yapacağım. Takip için bir akıllı saat ihtiyacım var.
    Ancak genel olarak kolumdan çıkarmak istemiyorum. Yani gün içerisinde iş kıyafetleri ile de uyumlu olmalı.
    Birde tabi bence en önemlisi kullanımı rahat olmalı. Mesela band saatler görünüş itibariyle basit dursa da kullanım açısından oldukça rahatlar. Duşta vs sorun cikartmiyorlar.
    Fiyat olarak ne kadar uygun o kadar iyi diyeceğim.
    Tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
    Garmin Swim 2 olabilir. Bu arada Black Friday kapsamında Garmin'de indirim var, yurtdışından alma imkanınız olursa Vivoactive 3'ün 129 USD gibi bir fiyatı var.
  • FlighTAiR kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Oldukça İyi gözüküyor.
    Bu saatteki PAY özelliği Türiye'de çalışıyor mu, bilginiz var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Garmin Swim 2 olabilir. Bu arada Black Friday kapsamında Garmin'de indirim var, yurtdışından alma imkanınız olursa Vivoactive 3'ün 129 USD gibi bir fiyatı var.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Evet şu anda 1100 lira civarına amazon'dan geliyor vivoactive 3. Aslında iyi fiyat gibi duruyor.
    Fitbit versa'da 950 - 1000 civarına temin edilbiliyor. Ona odaklanmıştım ama vivoactive 3 daha yakışıklı duruyor. Biraz karşılaştırma izleyeceğim.
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Fitbit Charge 3 ve Garmin Vivoactive 3'ü kullandım (Garmin Pay Türkiye'de çalışmıyor). Fitbit genel olarak pek fiyatının ederi bi cihaz değil benim gözümde.

Eğer denizde yüzecekseniz ikisi de pek işinizi görmeyecektir, zira GPS üzerinden açık deniz aktivitelerini eksik algılıyor. İlaveten her ikisi de su altında nabız ölçümü yapmıyor. Garmin'in malzeme kalitesini hiç beğenmesem de ana amacınız yüzme olduğundan Swim 2 modelini öncelikli olarak dikkate almanızı tavsiye ederim.

Bir de hybrid saat düşünürseniz kesinlikle Withings'i öneririm, gün içerisinde de rahatlıkla kullanılabilir.
    Garmin pay özelliği henüz Türkiye'de çalışmıyor ne yazık ki.
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dönüşünüz için.
    Vivoactive şu an 950 lira civarına temin edilebiliyor.
    Oldukça kafamı çeldi şu haliyle.
    Bir sorum olacak, bu music modeli değil. Music modeli olanlarda hafıza var. Vivo'da yok.
    Peki Vivo'da spotify kontrolü yapabiliyor muyuz?
    Yüzme sadece havuzda oalcak. Ben bunun dışında zaten bildirim vs için de kullanacağım.
    Eğer 1000 liraya bunu değil bunu al denilen bir şey yoksa Vivo'yu alayım diyorum.
    evet telefondaki spotify'i kontrol edebiliyorsun. ses ac kapa ve sarki atlama gibi.
  • Garminciler ne yapıyorsunuz ya çok sessizsiniz. Spor yapan, koşan yok mu yoksa herkes akıllı saat modunda mı takılıyor 😄 kendimi motive etmek için yazıyorum da.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.