Şimdi Ara

Garip bir şekilde saç seyrelmesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. 24 yaşındayım ve genetik olarak saçlarımız dökülüyor. Tepem ve ön kısım köşelerden açıldı. Bunu çok sorun etmiyorum ancak göz ile kulak arası favori üstündeki kısımda bölgesel olarak seyrelme oluyor. Bi parmak genişliğinde 3-5 cm boyunda uzanan bi seyrelme var ve psikolojik olarak her aynaya baktığımda rahatsız olduğum bir durum. Ayrıca sağ ve solda olmak üzere iki bölgede ve ikisi de karşılıklı olarak aynı hizadalar. Yaklaşık iki senedir bu böyle. İlk başlarda minoxil kullanıyordum bir ay sonra diğer kısımlarla eşitleniyordu ve bir ay ortadan kayboluyordu. Minoxili kestiğimde tekrar bu bölge dökülüyordu. Tamamen dökülme değil ama arkadaşlar saçkıranla bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Tamamen dökülme gibi bir durum olmuyor. Sadece seyreliyor veya o bölge geç uzuyor. Önceden ilaçla gideriliyordu ancak şuan minoxil de fayda etmiyor. O bölge bayağıdır öyle. Sebepleri ve tedavisi hakkında bilgi sahibi olanlar paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrasahinn -- 19 Mayıs 2018; 8:46:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.