Şimdi Ara

Garib Bir Sorun ... Sadece Merakımdan Soruyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herhalde şuana kadar en garip sorun bende ki sorundur. Oyun oynarken düşük kaliteye getiriyorum. Normal olarak düşük kalitede de FPS oranı artar. Fakat bende tam tersi oluyor. Yüksek kalitede hiç kasma olayı olmuyor. Düşük kalitede de donuyor veya takılıyor.Sadece merakımdan soruyorum. Sizce neden bu böyle ?

• Yok artik essegin ... Belki oyun hatalidir ultra low dur low ultra dir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KDTrey#25

Yok artik essegin ... Belki oyun hatalidir ultra low dur low ultra dir

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: KDTrey#25

Yok artik essegin ... Belki oyun hatalidir ultra low dur low ultra dir

Muhah +

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÜstadRespect

Arkadaşlar herhalde şuana kadar en garip sorun bende ki sorundur. Oyun oynarken düşük kaliteye getiriyorum. Normal olarak düşük kalitede de FPS oranı artar. Fakat bende tam tersi oluyor. Yüksek kalitede hiç kasma olayı olmuyor. Düşük kalitede de donuyor veya takılıyor.Sadece merakımdan soruyorum. Sizce neden bu böyle ?

Merhaba hocam terzi kendi söküğünü dikemezmiş senin sorunda o hesap olmuş..

Ekran kartının marka ve modeli nedir bilmiyorum ama , Yüklediğin driver sürümü birde oynadığından oyundan kaynaklanıyor olabilir.

Yüksek kalitede kasma olmuyorsa çok güze
    l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 15 Temmuz 2012; 9:16:13 >

• Optimus teknolojisiyle felan alakalı olabilirmi acaba. Hani dahili gpu yeterli geliyordur o devreye giriyordur gibi birşey olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

Optimus teknolojisiyle felan alakalı olabilirmi acaba. Hani dahili gpu yeterli geliyordur o devreye giriyordur gibi birşey olabilirmi

İntel ile oyuna girmez hemen ekran görüntüsü bozulur oyundan atar
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

Optimus teknolojisiyle felan alakalı olabilirmi acaba. Hani dahili gpu yeterli geliyordur o devreye giriyordur gibi birşey olabilirmi

İntel ile oyuna girmez hemen ekran görüntüsü bozulur oyundan atar

Öyle birşey olacağını sanmıyorum.

• quote:

quote:

Arkadaşlar herhalde şuana kadar en garip sorun bende ki sorundur. Oyun oynarken düşük kaliteye getiriyorum. Normal olarak düşük kalitede de FPS oranı artar. Fakat bende tam tersi oluyor. Yüksek kalitede hiç kasma olayı olmuyor. Düşük kalitede de donuyor veya takılıyor.Sadece merakımdan soruyorum. Sizce neden bu böyle ?

Ekran kartının marka ve modeli nedir bilmiyorum ama , Yüklediğin driver sürümü birde oynadığından oyundan kaynaklanıyor olabilir.

l

Yüksek kalitede kasma olmuyor. Tam aksine düşük kalitede kasma oluyor.

• quote:

quote:

quote:

l

Güncel driver kurmuşsunuz o yüzden kaynaklanıyor olabilir.

Bir alt sürüm driver kulanabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

l

Güncel driver kurmuşsunuz o yüzden kaynaklanıyor olabilir.

Bir alt sürüm driver kulanabilirsiniz.

Öyle bir şey yapmayı düşünmüyorum. Yüksek kalitede oynayacağım. Neden düşüreyim ki hem.

• O zaman sorun etmeyeceksin..
  • quote:

O zaman sorun etmeyeceksin..

Zaten başlıkta yazdım sadece merakımdan sordum.
  • Ne güzel işte keşke bendede öyle olsa
  • quote:

quote:

O zaman sorun etmeyeceksin..

Zaten başlıkta yazdım sadece merakımdan sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Ne güzel işte keşke bendede öyle olsa

• Bazı ekran kartlarının Driver'ları o kartları özellikle yüksek kalitelerde kaliteli yanıtlar versin diye ayarlar. Bu gibi durumlarda düşük grafik özelliklerinde ekran kartlarının zorlandığı görülür. Bu kısmen Driver sorunudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexteriyus

Bazı ekran kartlarının Driver'ları o kartları özellikle yüksek kalitelerde kaliteli yanıtlar versin diye ayarlar. Bu gibi durumlarda düşük grafik özelliklerinde ekran kartlarının zorlandığı görülür. Bu kısmen Driver sorunudur.

arkadaş olaya ciğerden girdi...budu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıradan Person

quote:

Orijinalden alıntı: Dexteriyus

Bazı ekran kartlarının Driver'ları o kartları özellikle yüksek kalitelerde kaliteli yanıtlar versin diye ayarlar. Bu gibi durumlarda düşük grafik özelliklerinde ekran kartlarının zorlandığı görülür. Bu kısmen Driver sorunudur.

arkadaş olaya ciğerden girdi...budu...

Adam doktor gibi konuştu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.