Şimdi Ara

Garantisi bitmiş tv yi paralı tamir ettirdik ama hala aynı sorun oluyor yasal olarak haklarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yasin_92 (2 mesaj) iCrush (1 mesaj) fırat.ç. (1 mesaj) SATANIST (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Garantisi bitmiş tv yi paralı tamir ettirdik ama hala aynı sorun oluyor yasal olarak haklarım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2491 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    merhaba arkadaşlar 2013 yılında lg 47la640s model tv aldık mart sonuna doğru ses var görüntü yok sorunuyla karşılaştık. lg yi aradım bize en yakın servisi yönlendirdi tv nin garantisi bittiği için ücretli tamir olacağını söylediler. kabul ettik. servis geldi tv nin ledlerinde arıza olduğunu bunun 600 tl fiyatının olduğunu söylediler. 6 ayda garantili vereceklerini söylediler.bizde kabul ettik. tv yi 1 ay sonra getirdiler ilk başta sorun yoktu ama 3 gün sonra aynı sorunu tekrar vermeye başladı ama tv kapanıp saatlerce dinlenince yapmıyordu bu sorunu ama bi kaç gün sonra aynı sorunları tekrar yapmaya başladı böyle bi kısır döngüde gidiyor. onarımı yapan lg nin taşeron servisi bu servisteki elemanları aradık iyice gitsin abi öyle çağırın bizi diyor. şimdi bizim bu durumda ne gibi haklarımız var ürünün faturasınıda garantisi bittiği için atmıştık. sadece servis formu var ama lg sisteminde satın alma tarihimiz vs herşey var, aldığımız teknosa mağazasıda kapandı. biraz uzun oldu ama yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Ekleme: servis bide bize 90 tl ye akım korumalı priz sattı. ben lg nin kendi orjinal ürünü sanıyordum ama gelen priz çin malı bi priz piyasada 40-50 tl değerinde. ben çalışıyordum evde yoktum evdekilerde anlamadığı için kabul etmiş.

|
    |

• Yüzbaşı
    329 Mesaj
    of kim okucak o kadar yazıyı yaw
  • Yarbay
    2491 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bide beni düşün bunları yazdım şuanda başım ağrıyor
    |
    |
    SATANIST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1621 Mesaj
    iyice gitsin = 6 ay bitsin
    |
    |
  • Binbaşı
    1489 Mesaj
    6 ay garantisi var demişsiniz ne hakkınız olduğunu biliyorsunuz işte gidip tamir ettireceksiniz 1 tl dahi vermeden iyice gitsin falan yok bi an önce yapılsın.

Eğer yamuk yapmaya kalkarlarsa tüketici haklarına gideceğini söyle yinede yapmazlarda git 0 tv bile alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.