Şimdi Ara

Garantisi 2010 yılın da bitmiş laptop satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Garantisi 2010 yılın da bitmiş laptop satıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    76 Mesaj
    Arkadaşlar annem bana geçen sene isim vermeyeyim hani çoklu eşya satılan bir mağzadan hediye casper laptop almış 3000 tl civarında tamam içindeki parçalar iyi hoş ama meşhur ısınma sorunu var ve menteşesi attı diye garantisine verecektim aradım barkod numarası nı verdim beyfendi dalgamı geçiyorsunuz 2010 yılının 7 ayında garantisi bitmiştir dedi o anda telefonda rezil olmamamı üzüleyim yoksa fena kazık yedik onamı şimdi ben hakkı mı nasıl arayabilirim başına gelen varmı bu tarz sorunlar yardımlarınızı bekliyorum

|
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 & Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue
    Steam PSN TvTime

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    30 Not
    Aldığın mağaza ile görüşmen gerekiyor kardeşim. Böyle saçmalık olmaz.
    |
    |

CEMİYYET-İ OSMÂNİYYE
    Nefs ü mâl ile n’ola kılsam cihânda ictihâd
    Hamdülillah var gazâya sad hezârân ragbetüm

Ey Mehemmed mu’cizât-ı Ahmed-i Muhtâr ile
    Umaram gâlib ola a’dâ-yı dîne devletüm
  • Yarbay
    19584 Mesaj
    Evkur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2010 da 3 milyar eden casper mi varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Durum çok ciddi.Açmadığımız bir konudan ban yememek için,Forum Donanımhaber Genel Müdürlüğü Forum Kuralları Bildirgesi çerçevesinde,Forumdonanımhaber'in güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (IP,fotoğraflarım,mesajlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasadışı bir şekilde sahte kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili Türk Ceza Kanunu maddeleri gereğince Forumdonanımhaber sorumludur.Bu hesaptan başka hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin yapılmasını tarafınıza arz ederim. 20/07/2016 NOT:alıntı yapmayın kopyalayıp yapıştırın.
  • Binbaşı
    1126 Mesaj
    Kusra bakma ama

|
    |

|
    |

|
    |

Steam:frequiem11

Origin:frequiem11
  • Çavuş
    76 Mesaj
    bu arada süperonline kullanıyorum kesintiler var cevap geç veriyorum kusrabakmayın.
    mağaza ile görüştüm yarın bi gelin görüşelim dediler
    evkur değil evmoda diye lanet bir mağaza
    2010 da varmış tam fiyat 2.850 hediye olduğu için annem fiyat söylemedi o kadar sormama rağmen daha yeni öğrendim.
    tüketici hakları mahkemesini düşünüyorum bi mağaza ile görüştükten sonra bakalım

şimdi suçlu bulunurlar büyük ihtimal pc içindeki bütün verilerimi taşınabilir hddye aktardım ve sildim hiç bilgim yok sonucu ne olur
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.