Şimdi Ara

GarantiPay’e özel Migros Sanal Market’te 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL bonus! * 24Eylül - 7 Ekim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
10
Favori
16.391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: trcpt

garantı pay odeme yapmıyor mıgrosa hata verıyor aynı durumda olan varmı ? 3 defa denedım hep odeme gerceklesmedı
    banka kartı kabul etmiyor, kredi kartı olacak.
  • Arkadaşlar, sipariş teslimi en erken salı gününe var.Kampanyadan yararlanabilir miyim acaba?Şartlarda sipariş teslimin için en geç 7 Ekim diyor; ama sonuçta karttan para çekilmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 7 Ekim 2018; 4:58:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paracard bonus ile odemeyi provizyona alamadigi icin markette kusuratini onceden bilemedigi icin sadece kredikartina provizyona aliyor..

• Verdiğim siparişte yanlışlıkla eksik ürün kesmişler faturaya , 150 lira altıns düştü düzeltemediler de . İptal olacak mecburen . Bu durumda kullandığım kod aktif olur mu tekrar bilgisi olan varmı

• SsepuLtura_ kullanıcısına yanıt
    Siparisin tamami iptal olursa kullandiginiz kod geri aktif olur. Kismi iptal yaparsaniz kod aktif olmaz.

• Bonus yattı mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: THENORTHFACE

Bonus yattı mı arkadaşlar?
    11.10.2018 de yatacak puan

• arkadaşlar tamamını okuyamadım , siparisi 7 ekim pazar akşamı verdim ve prozivyondaydı.. ama teslim fatura bugün oldu ve prpvizyondan çıktı. sıkıntı olmaz dimi 30 tl boşa gitmesin.
  • ben_gibi B kullanıcısına yanıt
    En son 7 Ekimde teslim edilen siparişler için geçerliydi,üzgünüm ama bir şey kazanamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

En son 7 Ekimde teslim edilen siparişler için geçerliydi,üzgünüm ama bir şey kazanamazsınız.
    3 kuruş ekonomi yapacaz diye 5 kuruş strese girdik. Ne kadar saçma teslimat tarihi nedir ya.. kredi kartından çekim yaptın provizyona aldın mı aldın.daha ne..

Sabah migrosdan aradılar bi de bikaç ürün için stok yok başka ürünle değiştirelim mi diye tamam dedim ama tutar 150 tl altına düşmesin deyince migros görevlisi garanti pay kampanyası için mi diye sorunca evet dedim. Kampanyanın detayından bilgisi varsa uyarabilirdi beni.. direk sipariş gelmeden iptal ederdim. Yapacak bişey yok kendi dikkatsizliğim. Üşenmeden ama akşama iade etcem aldıklarımı..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.