Şimdi Ara

GarantiPay’e özel Migros Sanal Market’te 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL bonus! * 24Eylül - 7 Ekim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
10
Favori
16.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba hocam M.Bonus özel %10 bonus nasıl oluyor.
  • Dikkat edin ürünlerde iptal Vs olup 150 altına düşerse puan yok. Ona göre uyarın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    tamam haklısınız bir an karıştırdım:)
  • Nasıl Kazanırım:
    Money Bonus kredi kartı ile Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet ,Kipa mağazalarından veya Migros Sanal’ten tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapılmalıdır.
    Katılmak İçin:
    İlk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya SEPET yazarak 3340’a sms atabilirsiniz.

Kampanya Başlangıcı - Bitiş Tarihi:
    27 Eylül – 24 Ekim 2018

Bonus Geçerlilik Tarihi:
    1 – 16 Kasım 2018
    http://www.money.com.tr/money-kampanyalari.aspx?campaignId=21061

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 28 Eylül 2018; 1:4:18 >
  • Mağazadan teslim hangi mantıkla kalktı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanalmarket uygulamasinda kampanyayi tikladiginizda secili urunler cikiyor..

Acaba sadece secili urunlerden alincami bonus veriyor ?

• Sanalmarket uygulamasinda kampanyayi tikladiginizda secili urunler cikiyor..

• old horizon kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Sanalmarket uygulamasinda kampanyayi tikladiginizda secili urunler cikiyor..

Hayir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantipay ile ilk ödemede 100/25 Bonusflash uygulaması ile kampanya linki geldi.Bonusflash üzerinden kampanyaya katıldım arkadaşlar.

Kampanya şartları

1-Bonusflash üzerinden kayıt (Kayıt oldum)
    2-30.09.2018 Tarihine kadar alışveriş (27.09.2018 Tarihinde yaptım)
    3-Bonusflashta Garantipay geçen siteler listesi var (Sanalmarket listede var)
    4-Alışveriş tutarı en az 100 TL (114,35 TL Alışveriş yaptım)

Sonuç : Bonuslarım yüklenmedi.

Neden diye MH'yi aradım.Alışveriş yaptığınız yer kampanya kapsamında değil diyor.Hanımefendi Sanalmarket varmı diyorum listede kontrol eder misiniz diyorum;kontrol ediyor var diyor eeee diyorum ama siz kampanyaya dahil olmayan bir yerden alışveriş etmişsiniz diyor.

Akşam az kalsın kafayı yiyordum.Sabah Garanti haklı müşteri hattını aradım biraz laf anlayan çıktı ama yine bonuslar hala yok inceliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Money Bonus kart sahipleri anlık olarak

1- 150/25 Türk Telekom Prime kullanıyor.
    2- Okula dönüş kampanyası kullanıyor (30 Eylül son)
    3- 150/30 Garanti Pay kullanıyor. (7 Ekim son)
    4- M.Bonus özel %10 bonustan faydalanıyor.

1- 175 TL sepete 25 TL indirim
    2- İşlem sıranıza göre bonus (5-10-15-20)
    3- 30 TL bonus
    4- 15 TL bonus

Toplamda 175/75 oluyor minimum.
    Arkadaslar bu kombodaki 4.satir için yeni bir sanal market hesabi açtım ancak money bonus kartin min numarasını kaydediyorum"Lütfen kart numaranızı kontrol ediniz " uyarısı çıkıyor. Siparişi garanti pay ile money bonus kartimla ödesem yeterli olur mu acaba?

• thexx kullanıcısına yanıt
    100/25 e bende katıldım 2 gün önce alışveriş yaptım hala kampanya dahil alışverişiniz bulunmamaktadir diyor. Sanalmarket bonusu hemen geldi. Kampanya şartlarında başka kampanyalarla birleşir diyor. Ona güvendim. Kayıt oluşturalım bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler maaş hesabı açılışnda bonus kredi kartı göndermişler aidat alınmıyor sizce iyi midir bonus bana hep cakal gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: IIduayenaII

100/25 e bende katıldım 2 gün önce alışveriş yaptım hala kampanya dahil alışverişiniz bulunmamaktadir diyor. Sanalmarket bonusu hemen geldi. Kampanya şartlarında başka kampanyalarla birleşir diyor. Ona güvendim. Kayıt oluşturalım bakalım.
    Aynı sorun bende de var. Peki 150/30 için mesaj geliyor mu? Bana sadece OKUL kampanyası dahilinde mesaj geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkus76

Arkadaslar bu kombodaki 4.satir için yeni bir sanal market hesabi açtım ancak money bonus kartin min numarasını kaydediyorum"Lütfen kart numaranızı kontrol ediniz " uyarısı çıkıyor. Siparişi garanti pay ile money bonus kartimla ödesem yeterli olur mu acaba?

Alıntıları Göster
    Telefon onayı yapmayınca o uyarıyı verdi banada telefon onayı yapınca money bonusu ekleyebilmiştim.

• sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Ürünler teslim edildikten sonra hem sms hem bonus flash dan bildirim geliyor. Bonus flash kampanyalarım kısmından kontrol erebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus flaş 'ta "katıldığım kampanyalar" kısmında görünmüyor. Sizde de öyle mi?

• 100/25 bonus yatmayınca ben de kayıt açtırdım bakalım. pazartesi belli olur dedi bayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: anvil

100/25 bonus yatmayınca ben de kayıt açtırdım bakalım. pazartesi belli olur dedi bayan
    Ben de kayıt açtım. Belki daha önce kullanmış olabilirsiniz dedi MH. İlk kez kullananlar için geçerli bla bla bla. dedi.3 iş günü içerisinde sonuçlanır dedi MH :/
  • qtenplus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilginiz için, müşteri hizmetlerini arayarak halledebildim ancak.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.