Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
181
Favori
227.402
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana mesaj gelmesine ragmen ve kayit actirmama rahmen hala iki haftadir iademi yatirmadilar. Iyice saldilar ya hadi hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bu igaranti sanırım 1 ocaktan itibaren hesap işletim ücreti kesmeye başlayacak ne diyorsunuz. Babalar gibi koymuşlar 69 TL'yi oraya.

http://www.igaranti.com.tr/ig/urun_ve_hizmet_ucretleri.page#

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Green

Yahu bu igaranti sanırım 1 ocaktan itibaren hesap işletim ücreti kesmeye başlayacak ne diyorsunuz. Babalar gibi koymuşlar 69 TL'yi oraya.

Hicbir ozelligi kalmaz.
    Kullanmam..

• Ben de başvurup başvurmasam diye düşünüyordum. HİÜ alınırsa asla başvurmam.
  • Normal bonuskarti igarantiye tanimlayabilirmiyiz?
    Oluyorsa nasil?

• Mr. Green M kullanıcısına yanıt
    kapatcaz gitcek

• igaranti HİÜ isteyecekse kapatırız..zor bişey değil
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    İgaranti bu hiu olayını 3er ay aralıklarla yazıyor sonra 3 aydaha erteliyor bir oncekindede eylül ayından itibaren ücret alınacak vs yazıyordu.
    Aynı şekilde bu olatlyin geyigide burada devam ediyor ocak ayında muhtemelen yine 3 ay ertelenecektir

• kart geleli 3 hafta oldu ama hala açılmadı.arıyorum açılacak diye oyalıyorlar,zaten işletim ücreti de gelecekmiş.ne anladım bu işten!
  • kart başvursu yapmadım sadece igarantiye girip hali hazırda olan gsbonus kartımı ekledim ama fırsatlardan yararlanamıyorum.Yararlanmak için illa ki bu igaranti kartlarından mı çıkartmamız lazım?
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Aynen kart olmadığı sürece faydalanamazsın.
  • Arkadaşlar google play 20 tl iade kampanyasında "Fırsattan 1000 kişi yararlanabilir." yazıyor. Bu kotanın dolup dolmadığını nereden bileceğiz?
  • açılan hesapların %80 i kapatılır hesap işletim ücreti alırlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Green

Yahu bu igaranti sanırım 1 ocaktan itibaren hesap işletim ücreti kesmeye başlayacak ne diyorsunuz. Babalar gibi koymuşlar 69 TL'yi oraya.

Şuna kesin olarak kanaat getirdim. Garanti bankasi bu forumlari takip ediyor. Siz yazdiginizda 1 ocak 2016 imis tarih. Ben de az once baktim ki tarih 1 ocak 2017 olmus. sorun yok.

Yalniz orada tl ve yp hesaplari demis. Doviz hesaplarindan ucret alinir mi ki? Yp ne ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 24 Kasım 2015; 23:38:00 >

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam; 2017 olarak güncellemişler. YP yapancı para hesabı yani döviz hesabı. Ondan da para alınmıyor. Güncel listeyi de paylaşalım.

• Arkadaşlar peki bu şikayetvar.com da birçok kişi i garanti nin hesap işletim ücreti aldığını yazmış. Niye almışlar bi fikri veya yorumu olan var mı ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maiş müşterisiyim
    Sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Arkadaşlar peki bu şikayetvar.com da birçok kişi i garanti nin hesap işletim ücreti aldığını yazmış. Niye almışlar bi fikri veya yorumu olan var mı ??

Neden olacak, adam igaranti hesabı açıyor, diğer şubeden açılan hesabı kapatmıyor. Sonra şube hesabı için hiü kesiliyor. Adam ben igarantiliyim, nasıl kesersiniz diyor, bizzat tanık oldum bu duruma. Ondan sonra gelip, şikayet vara yazıyorlar, suçlu bankaymış gibi.
  • sword88 S kullanıcısına yanıt
    Galiba haklısınız hocam şimdi şikayetleri tekrar okudum da gerçekten de adamlar igaranti kullanıyorum diye hiçbir hesaplarında hiü kesilmeyeceğini zannetmişler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Arkadaşlar peki bu şikayetvar.com da birçok kişi i garanti nin hesap işletim ücreti aldığını yazmış. Niye almışlar bi fikri veya yorumu olan var mı ??

30 a 10 lokanta ıadesı ne zmaan hesaba yatar hocam hemen cekelım
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.