Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
181
Favori
227.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam adana ve kayseri illeri içinde yaptığım alışverişlerde teslimat yapılan akşamda dediğim saatlerde mesaj geliyor hep bana bu sadece igaranti kart olduğu zamanda böyleydi hala böyle kayseri ve adana için belki senin iline özgü birşeydir 2 gün daha bekleyip mesaj gelmezse kampanya katılımı ile ilgili mesaj gelmedi diye kayıt açtırmanı öneririm ondan önce işlem hala provizyon da mı kontrol et çünkü provizyon dan dönemiçine düştüğü an mesaj geliyor net olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de iade yok ben bonus genc kullandim

• Restaurant indirimi bana da yansımamış.
  • Geçen ay garanti paracard kartimla sinema kampanyasına katıldım. Daha iade gelmedi. Var mı iadesi yatan?
  • Garantione TL hesapta HİÜ alınmıyor. Altın hesabında da hiçbir banka ücret almıyor. Peki Garantione şubesinden $ / € vb. döviz hesabı açtırırsak herhangi bir hesap işletim ücreti yansıtırlar mı?

edit: garantione.com.tr de "ürün ve hizmet ücretleri", "mevduat hesapları" kısmında Yabancı Para mevduat hesaplarının da ücretsiz olduğu yazıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c1xa -- 8 Aralık 2016; 18:06:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Restorant yatmis.

münir hocaa yengeyle gidiyon restorantlara
    bi menüde bize ısmarla gaarri
  • googleplay indirimleri yansımamış bana yatan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

flexi ile eğlence paketinden iade alan var mı kampanyalarımda gözüküyor tereddütte kaldım

Ben geçen ay aldım ama müşteri hizmetleriyle 10 kere görüşmek zorunda kaldım. Şartları sağlıyor görünüyorsanız sıkıntı olmaz.

Bu arada Sanalmarket yansımış ama Steam ve giyim harcaması yansımamış benim.

merhaba
    size sormak istediğim bir konu var. garanti bonus
    kasım 27 100 tl lik sanalmarket alişveriş yaptım.
    garantione kapsamında 20 tl iade yada bonus herneyse almam gerekiyor. her kriter tutuyor
    Ayın3 ünde iade gelecek diye mesaj gelmiş olmasına rağmen iade yada bonus falan yok görünürde.
    donem ıcı ıslemlerde 20 tl migrossanalindirim başlıgıyla 20 tl lik bir şey gozukuyor ama hesaba yuklenen herhangı bır sey olmadı ne yazık ki.

• SUPEROFFLINE kullanıcısına yanıt
    İadesi yapılmış sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

İadesi yapılmış sorun yok.

iadesi yapılmış evet ama ben bunu göremiyorum o neden ??
    Nasıl kullanıcam ben bu ındırımı
  • sanırım sadece migros 100/20 yansımış herkese sadece.

giyim ve eğlence hala bekleniyor, ayın 8'i bitmek üzere...
  • Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    giyim ve sanal market indirimi yansıdı. Google play indirimi henüz yansımadı. Eğlence paketi sıkıntılı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

giyim ve sanal market indirimi yansıdı. Google play indirimi henüz yansımadı. Eğlence paketi sıkıntılı gibi.

Geçen ay benimki yattı eşimin ki yatmadı. Bu ayda sıkıntı çıkarsa hiç uğraşmam

• acaba restoran alisverisini gecen ay paracard ile yapan ve indirimi sorunsuz yatan var mi? malumunuz paracardi sonradan dahil ettiler kampanyaya. o, su indirimi yatmadi diyenlere acaba kampanyaya yeni dahil edilen kartlarla islem yaptiklari icin yatmamis olabilir mi?

• SUPEROFFLINE kullanıcısına yanıt
    Bonus olarak yüklenmiyor, direkt iade yapıyorlar dönemiçi hareketlere.

• son 2 gun icerisinde migrostan 100 tl uzeri alisveris yapip iade kazandigina dair mesaj alan varmi ?

• Arkadaslar biz 25 yas ustuyuz diye paracard yollandi. Bu paracardla baska bankalarin atmlerinden ucretsiz para cekemiyormusuz. Yani bu demektirki her kampanyadan esit olarak faydalanamiyoruz. ilerde bize kart aidati ucreti yaslamayacaklarinin garantisi yok,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besiktasulan -- 9 Aralık 2016; 16:13:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasulan

Arkadaslar biz 25 yas ustuyuz diye paracard yollandi. Bu paracardla baska bankalarin atmlerinden ucretsiz para cekemiyormusuz. Yani bu demektirki her kampanyadan esit olarak faydalanamiyoruz. ilerde bize kart aidati ucreti yaslamayacaklarinin garantisi yok,

Paracard vadesiz hesabın kartı ise ve hesap işletim ücretini kastediyorsanız 4440333 te ve şubede sorduğumda bireysel müşterilerden bu ücret alınmayacak denildi. İsterseniz siz de bir sorun.

• Beyler steam'den 20 lira alışverişim için 15 lira bonus geldi o niye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Ocak'tan sonra 25 yaşın üzerindeki GarantiOne kullanıcılarının durumu ne olacak arkadaşlar? Garantione olduktan sonra 25 yaşını aştığımdan dolayı "eski üyemiz, Ocak'tan sonra da ücretsiz kullanmaya devam edebileceksiniz" gibi bi' mesaj çıkmıştı uygulamayı açtığımda. Son durum nedir? Çoğu kişinin iGaranti kartlarını atm'nin yuttuğu söylenmişti. Yeni yılda iGaranti kartlarımız iptal olup, ücretsiz olarak Paracard ile mi yararlanabileceğiz?

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.