Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
181
Favori
227.392
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    garantione kartınız yenilenmeyecek kullanım süresi dolunca 25 yaş üstünde iseniz bu bir

garantione kredi kartı ücretsiz değil şimdilik 25 tl bi dahaki sene normal bonus kart aidatı düzeyine çıkacak bu iki

garantione kartsız kalınca bonus veya flexi ile bu uygulamayı kullanamazsınız bu üç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agamemnun

garantione kartınız yenilenmeyecek kullanım süresi dolunca 25 yaş üstünde iseniz bu bir

garantione kredi kartı ücretsiz değil şimdilik 25 tl bi dahaki sene normal bonus kart aidatı düzeyine çıkacak bu iki

garantione kartsız kalınca bonus veya flexi ile bu uygulamayı kullanamazsınız bu üç

Ben igaranti kartımı uygulama değiştiği gün iptal ettirdim,bonus flexi kartıma migros ve giyim iadeleri yansıdı geçen hafta. Hatta 15 TL giyim bonusu ile kombo olmuştu
  • Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    igaranti Paracard var sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet,onu da kendileri iptal edip beni sistemden komple çıkardılarsa bilemem tabi. Geçen hafta müşteri temsilcisi eski igaranti müşterilerinin kampanya şartlarında belirtilen karta sahip olduğu sürece kampanyalardan faydalanmaya devam edeceğini söylemişti anladığım kadarıyla
  • okttay kullanıcısına yanıt
    Hocam iade geldi mi?

• Garantione lcw alışverişinde iade mesajı göndermedi. Sonbahar kampanyası mesajı geldi. Ne yapıyorlar belli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasimsek K kullanıcısına yanıt
    Geçen ay lcw alışverişinden mesaj gelmemişti lakin 20 lira iade yapıldı.

• 15 lira steam bonusu yattı garantione dan da katılmıştım daha önce bonus flashtan da steam kampanyasına katılmıştım 20 lira garanti one dan vermesi gerekmiyor muydu ?
  • Zoombye kullanıcısına yanıt
    Bana da 15 gelmiş 20 gelmesi lazımdı.

• Mr. Management kullanıcısına yanıt
    Yok bana gelen giden. Sanarım gelmeyecek bana. Kampanya sayfasında en altta kabul edilen işlem hareketler diye de görünmemişti yaptığım işlem. Anlamadım bu işi.

İlk kez steam kampanyasına katıldım. Akaryakıt ve restorant alışveriş yaptığım gibi ilgili kampanya altında kabul edilen işlemler diye görünüyordu ve her ay yatıyordu.

• Bana da 15 lira bonus yüklenmiş. Böyle saçmalık olur mu ya?

• 20 tl steam iadesi gelmiş

• Steam için kampanyadan 1500 kişi yararlanabilir yazıyor. İlk 1500 doldu mu nasıl anlıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Steam için kampanyadan 1500 kişi yararlanabilir yazıyor. İlk 1500 doldu mu nasıl anlıyoruz?

İşlemi yapıp da iade olmayabilir mi limit doldu diye?
  • 35 TL iade alan oldu mu 2 kampanyayı birleştirip?

• Şikayet kaydını oluşturdum. 3 iş gününde bilgi gelecekmiş. 20 TL yatmış olsa gene sorun değil kampanya o zaten fakat 20 TL kampayanya katılıyorum 20 TL harcıyorum 15 TL'lik kampanya bonusu geliyor
  • Selamlar 4 gün önce migros gelmişti bugünde steam iadesi gelmiş.
  • Bonusflaşa üyeyken buraya da üye olabiliyor muyuz?
  • Mr. Management kullanıcısına yanıt
    Hocam mh arayıp mı yaptınız ben de 15 bonus aldım 20 gelmedi
  • Ben müşteri hizmetlerini aradim gecen ay 15 ve 20 tl 2 adet steam harcamam vardi ikisindede iade geldi. Biri puan biri para iadesi olarak.

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.