Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
181
Favori
227.392
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akaryakitin ardından Migros'u da yenilerler muhtemelen yarin, takipte kalalim. Bu arada 190 kişi olmuş hemen 2 günde. Yarin dolduralim depoyu kacirmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iparacard a bqsvurdum fakat ibonus avantajlimi tavsiye edermisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

Igaranti 150 ye 20 tl indirimi mart ayı için yenilemis arkadaslar

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cafert

Akaryakitin ardından Migros'u da yenilerler muhtemelen yarin, takipte kalalim. Bu arada 190 kişi olmuş hemen 2 günde. Yarin dolduralim depoyu kacirmadan.

Fırsatı kaş kişinin kaptığı önemli değil kaç kişinin kullandığı. Gecen sefer 150 kişideyken karta başvuru yaptın kart geçen hafta geldiğinde fırsatı kapanların sayısı 800 lerdeydi mh yi aradım kampanya 500 kişiye ulaşmadı ulaşsaydı sitede yazardı diye söyledi.

• Şubat ayından kazanılan akaryakıt ve migros indirimleri 3 Mart'ta yüklenmiyor muydu? Benim kartta hiçbir hareket yok, yatan var mı?
  • akaryakıt 3 mart
    migros 5 mart

bana da yatmamış
  • Arabadaki benzine bakmadan depoyu doldurdum,126 liralik aldi.
    İnşallah tek seferde 150 değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Arabadaki benzine bakmadan depoyu doldurdum,126 liralik aldi.

tek seferdeydi..

benimki yatmış
  • iyi mi ne dersiniz bu alınır mı? kampanyalar az gozukuyor ve katılım sınırı olması komik olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Arabadaki benzine bakmadan depoyu doldurdum,126 liralik aldi.

tek seferdeydi..

benimki yatmış

Haftaya bir daha alırım,sağlık olsun.
    Teşekkürler.

• Migros kampanyası yenilendi. 7/04'e kadar sanal market ve mağazada 20/100 devam ediyor. İlk mesaja da ekleyecegim birazdan. Yine kişi sınırı var.

• Hic QR kodu ile daha önce migros tansaş larda ödeme yapan var mi? Henüz kartım gelmedi benim.
  • Bende başvurdum kart için kart gelmeden alışveriş yapabiliyormuyuz bilen var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagar77

Bende başvurdum kart için kart gelmeden alışveriş yapabiliyormuyuz bilen var mı??

Alisveriste karti kullanacağınızdan fiziki olarak teslimini beklemeniz gerekiyor.

• Teşekkürler hocam...
  • iyi forumlar arkadaşlar
    bende 40 tl birikti bunları nasıl harcıyoruz. bonus puan olarakmı çektireceğiz yoksa alışverişde otomatikmi düşüyor.

Esenlikler...
  • quote:

iyi forumlar arkadaşlar
    bende 40 tl birikti bunları nasıl harcıyoruz. bonus puan olarakmı çektireceğiz yoksa alışverişde otomatikmi düşüyor.

Esenlikler...

hocam en yakın garanti ATM sinden parayı çekip cebinize koyuyorsunuz :) bonus puan değil, hesaba yatan paradır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

quote:

iyi forumlar arkadaşlar

Esenlikler...

hocam en yakın garanti ATM sinden parayı çekip cebinize koyuyorsunuz :) bonus puan değil, hesaba yatan paradır.

çok teşekkürler hocam

bu puandan da iyiymiş bende kara kara nerede harcasam diye düşünüyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cafert

Migros kampanyası yenilendi. 7/04'e kadar sanal market ve mağazada 20/100 devam ediyor. İlk mesaja da ekleyecegim birazdan. Yine kişi sınırı var.

Şunu da belirtmekte fayda var; sanalmarketten sadece İgaranti kredi kartı sahipleri yararlanabiliyor. Migros mağazada ise İgaranti paracard/kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Paracard sahipleri sanal market indirimden yararlanamaz.
  • igaranti den demin hesap olusturdum.
    bonubon kampanyasi icin qr uygulamasi indirdim orda okuttum cikan kod ile alisveri syaptim ama indirim olmadi 50 tl daha ?

odeme araclarinda sadece su anda ki aktif kartlarim gozukuyordu kullandigim.igarantiye ait hesap yoktu.

igaranti kart mi gelmesi lazim bu kampanyalardan faydalanmam icin ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.