Şimdi Ara

satıldı konu silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sivas İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 satıldı konu silinebilir
    Xbox One S 1 TB'lık oyun konsolum 2020 ocak ayında vatan computer'dan alınmıştır.
    Garantisi 2022 ocak ayına kadar devam etmektedir.Sorunsuz bir cihazdır.Tertemiz kullanılmış sıfır derecesinde garantili bir oyun konsolu.Sıfırları şuan minumum 3300 tl civarında satılmaktadır.Series s almak istediğim için satmayı düşünüyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1999 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Sivas Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yavaş uçun hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda bu fiyatlara x satıldı bilginiz olsun hayırlı satışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyDeR

Yavaş uçun hocam.
    Hocam tertemiz cihaz .2022 Ocak ayina kadar garantisi mevcut.Garantisi olan bir konsol her zaman değerlidir.Sifirini 3300 TL den almak yerine 1000 TL daha ucuza almak firsati var .Ben series s almak için satmayi düşünüyorum.Aklimdaki rakam olmazsa kullanmaya devam ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

Hocam tertemiz cihaz .2022 Ocak ayina kadar garantisi mevcut.Garantisi olan bir konsol her zaman değerlidir.Sifirini 3300 TL den almak yerine 1000 TL daha ucuza almak firsati var .Ben series s almak için satmayi düşünüyorum.Aklimdaki rakam olmazsa kullanmaya devam ederim

Alıntıları Göster
    Hocam konunuzu baltalamak istemem ama , All Digital 1 tb versiyonunu 10 gün önce 1350 liraya aldım. 1 yıl daha garantisi var :) Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyDeR

Hocam konunuzu baltalamak istemem ama , All Digital 1 tb versiyonunu 10 gün önce 1350 liraya aldım. 1 yıl daha garantisi var :) Selamlar.

Alıntıları Göster
    Hocam olabilir,serbest piyasa o yüzden birşey diyemem.
    Sıfırına göre 1000 tl daha düşük benim fiyatım.Cihazım sorunsuz ve 9 ay kullanılmış bir cihaz.Aklımdaki fiyata satabilirsem xbox series s alacağım yoksa bununla devam edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

Hocam olabilir,serbest piyasa o yüzden birşey diyemem.
    Sıfırına göre 1000 tl daha düşük benim fiyatım.Cihazım sorunsuz ve 9 ay kullanılmış bir cihaz.Aklımdaki fiyata satabilirsem xbox series s alacağım yoksa bununla devam edeceğim.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. İyi satışlar

• satış fiyatı 1999 tl olarak güncellenmiştir.

• RyDeR kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi degilim. Araya girmiş gibi oldum ama iyi fiyata almışsınız. Aynı cihazi aynı fiyata bulsam hemen alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

Konu sahibi degilim. Araya girmiş gibi oldum ama iyi fiyata almışsınız. Aynı cihazi aynı fiyata bulsam hemen alırım.
    Biraz öyle oldu , sağolsun.
    Bu vesileyle konuyu yukarıya taşımış olalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.