Şimdi Ara

GARANTİLİ TELLER - !!!ÖNEMLİ DUYRU!!! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
965
Cevap
148
Favori
94.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam siz demediniz mi 50 doları telefonu getirecek arkadaş alıcak diye . Ben o açıdan söyledim.
  • walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Demedim, getiren kişinin 50$ alması diye birşey yok. Sadece bir ara şunu yazmıştım, bizdeki telefonların fiyatları aliexprese göre 40$–60$ arası farklılık gösteriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bende onu diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aliexpress linki verin hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mi5'le ilgili Tarih ve fiyat olarak bilgi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

Aliexpress linki verin hocam

Hocam GearBest.comda 254 dolar. Mobildeyim. Yarın atarım. Bu kadar uzatmanıza hiç gerek yok.

Link atma hocam yeter

• Hic kimse kimseyi bizden gel al diyerek zorlamiyor arkadaslar,bence orada boyle surada soyle demenin anlami yok.

• Keşke sadece vergisini alıp gerisine karışmasalar, ne getirtirsek getirtsek. Ama yok, olmuyor, takılıyor, zaman geçiyor. Birisi bir sistem kurmuş, ben şu malları şu fiyata getiririm diyor, sağolsun. Kimse para kazanmadan kimse için bişey yapmaz. Neden bu tip şeyler yazılır anlamıyorum, fiyat listesi belli, alır veya almazsın, pazarlık yapmak istiyorsan belki paran yetmiyordur, özelden yazar biraz indirim istersin, olmaz ama belki arkadaşın özel olarak yapabileceği bir durum vardır, genelden pazarlık yapmanın öantığını anlamadım gitti.

• Arkadaşlar merhaba,

şuan mi4 kullanıyorum. yeni telefon almak istiyorum. redmi note3 ile leTV 1s arasında kaldım. ne tavsiye dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoas

Arkadaşlar merhaba,

şuan mi4 kullanıyorum. yeni telefon almak istiyorum. redmi note3 ile leTV 1s arasında kaldım. ne tavsiye dersiniz?

Attan inip eşşege binersin. Mi5'i beklemeni tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

quote:

Arkadaşlar merhaba,

:) güzel cevap. acaba ne zaman çıkar mi5? veya başka telde olabilir... huawei honor7 veya p8

bilemedim...
  • quote:

:) güzel cevap. acaba ne zaman çıkar mi5? veya başka telde olabilir... huawei honor7 veya p8

bilemedim...

S820'li ilk cihaz olmak için bir yarış var. Önümüzdeki günlerde fuarda tanıtılır büyük ihtimal. Sonrada satışa çıkar zaten. Boşuna heyecan arayıp para saçmanı tavsiye etmem. :)
  • Bu yaz Mi4 almayı düşünüyorum biliyorum daha çok var ama 64gb modeli gelir mi? Gelirse fiyati ne kadar olur?

• Elephone P9000 ne zaman çıkar bilgisi olan varmı?

• Xiaomi Redmi Note 3 almayı düşünüyorum. Kullanan ya da telefon hakkında bilgisi olan var mı?

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karahuso -- 4 Ocak 2016; 0:36:09 >
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

Ben de mi4 kullanıcısıyım ve redmi Note 3 düşünüyordum fakat diğer arkadaşın da dediği gibi sınıf farkı var, mi5'i bekleyeceğim. 820'de ısınma sorunu çözülürse ve performans denildiği gibi çıkarsa mi5 alırım. Yok sorun devam ederse x20 işkemcili başka telefonlara bakacağım.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

bilemedim...

Dün Kadıköy'de elime alıp honor 7'i inceledim, tip olarak biraz daha iyi gibi ama çok da heyecan verici değil. Yani mi4'ten buna geçmeye değer mi bilmiyorum. Bir de imei olayı kutu ile yapılıyor diye biliyorum yani ayrıca bir de ona para vermek gerekecek.

https://yadi.sk/d/8SwldEHFmeona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibribr -- 4 Ocak 2016; 1:43:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibribr

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

bilemedim...

Dün Kadıköy'de elime alıp honor 7'i inceledim, tip olarak biraz daha iyi gibi ama çok da heyecan verici değil. Yani mi4'ten buna geçmeye değer mi bilmiyorum. Bir de imei olayı kutu ile yapılıyor diye biliyorum yani ayrıca bir de ona para vermek gerekecek.

https://yadi.sk/d/8SwldEHFmeona

Bilgilendirme için teşekkürler. mi5 i bekleyelim o zaman. şuan en iyi seçenek o gözüküyor.
  • levoas L kullanıcısına yanıt
    yarın zte nubia z11 tanıtımı yaplıyor ilk sd820 li cihaz olacak
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.