Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

garantili nokia 3660 + bt 100m (fiyat düştü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> garantili nokia 3660 + bt 100m (fiyat düştü)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    133 Mesaj
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    26 Ocak 2004

Durum
    Forumda değil

25 nisan tarihinde estore.com.tr den 580m e satın aldım. Üründen çok memnunum, satma nedenim paraya ihtiyacımın olması. (euronun artması sebebi ile şu anda 643 milyon oldu fiyatı.

Ölü pixel bulunmuyor. Her türlü program yüklü, oyunları da tam sayılır. Laptop u aratmayacak programlar yüklü üzerinde.

Bluetooth cihazı ise billionton marka. piyasada satılan modeller içersinde en iyisidir. 100 m ye kadar erişim sağlıyor.

Telefon dediğim gibi estore.com.tr den alındı, garanti belgesi, kutusu herşeyi tamam.

bt cihazı + telefon için 550 m istiyorum. Eğer bluetooth cihazını almazsanız fiyatı 500 milyon. Telefonu alana kulaklığını hediye ediyorum, normalde beraberinde gelmiyor. Ankara içi olursa iyi olur, şehir dışına kargo ücretini ben karşılıyorum (yurtiçi kargo)

Pm aracılığıyla mesajlarınızı/tekliflerinizi/fiyat eleştirilerinizi yollarsanız sevinirim...

|
    |
  • Yüzbaşı
    809 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Ağustos 2003

Durum
    Forumda değil

1 Not
    iyi fiyat yaw? bende aynı ürünü satmaya calisiyorum ama acelem de var? ondan fiyatı indirmek zorunda kaldım? neden bu kadar pahalı telefon 500 bile olmuyor anlamadım ? ilk kez bu kadar ucuza satıyorum sıfır gibi telefonu ? bence sende düşeceksin fiyatta? [evlol]
    |
    |
  • Teğmen
    109 Mesaj
    Katılım Zamanı
    08 Haziran 2003

telefonum 3650 350m a zor gider, 3660 ile fark 4096-65000 fiyat farkı 150m fazla bence
    |
    |
  • Teğmen
    158 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Ocak 2004

Durum
    Forumda değil

@emrecangir :
    o telefonda o tuş takımı olduktan sonra bırak 150m u 200m bile fark normal. ayrıca ekranlar arasındaki farkı sanki çok basit bi özellikmiş gibi vurgulamışsın, o da biraz tuhaf kaçmış...[dont]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    809 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Ağustos 2003

Durum
    Forumda değil

1 Not
    +111 diyprum kardes!! 6600 dan kullanım oalrak bi farkı yok mesela? 3650 ne idi öle ya? offf
    |
    |
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Aralık 2003

Durum
    Forumda değil

6600 ın çok daha fazla dinamik hafızası var, ngage oyunlarını ve de bazı programları daha rahat çalıştırıyor..
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.