Şimdi Ara

Garantili Faturalı Tertemiz - HUAWEI Freebuds Lite (Black)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    @@ GARANTİLİ FATURALI SIFIR KADAR TEMİZ EKSİKSİZ @@ HUAWEI FREEBUDS LITE - BLACK @@

@ Alış / Satış Sebebi @

İlk günden bu yana kendi kullandığım Huawei Freebuds Lite bluetooth kulaklığı, uzun zamandır kullanmadığım için satışa çıkarıyorum.

@ Fatura ve TR Garanti @

Freebuds Lite, İzmir Huawei Deneyim Mağazası'ndan satın alınmış olup adıma faturası mevcuttur. Ürünle birlikte kutusunda çıktı olarak teslim edilecektir.

23.07.2021 tarihine kadar Huawei Türkiye Garantisi devam etmektedir.

@ Temizlik ve Kozmetik @

Huawei Freebuds Lite - Black ; bugüne dek sorunsuzca, özenle, oldukça az kullanılmıştır ve şu an kullanılmadığından dolayı kutusuna kaldırılmıştır.

>>Sıfıra yakın bir kozmetiğe sahiptir.<<

>> Zar zor seçilen küçük izler her ikinci el cihazda olduğu gibi bulunabilir. Ancak ben tespit edemedim. <<

@ Kutu İçeriği ve Cihaz @

Orjinal kutusunda faturası, kitapçıkları, USB 2.0 to Micro USB şarj kablosu, yedek kaydırmaz halka silikonları ve değişik boyutlarda silikon kulaklık başlıkları ile ilk alındığı gün kutu içeriğinde ne varsa aynı şekilde eksiksizdir.

@ İlan Fotoğrafları @

Garantili Faturalı Tertemiz - HUAWEI Freebuds Lite (Black) Garantili Faturalı Tertemiz - HUAWEI Freebuds Lite (Black) Garantili Faturalı Tertemiz - HUAWEI Freebuds Lite (Black) Garantili Faturalı Tertemiz - HUAWEI Freebuds Lite (Black) Garantili Faturalı Tertemiz - HUAWEI Freebuds Lite (Black) Garantili Faturalı Tertemiz - HUAWEI Freebuds Lite (Black) Garantili Faturalı Tertemiz - HUAWEI Freebuds Lite (Black) Garantili Faturalı Tertemiz - HUAWEI Freebuds Lite (Black)

@ Alışveriş Koşulları @

1 seneden fazla Huawei TR Garantisi devam eden, eksiksiz orjinal kutu ve içeriği ile Faturalı HUAWEI Freebuds Lite (Black) için istediğim rakam 290 TL'dir.

İzmir içi elden alışveriş mümkündür, şehir dışına ise 2004'ten bu yana gerçekleştirdiğim alışverişlerde olduğu gibi vereceğim İş Bankası hesabına ''290 TL'' havale geçildiği takdirde verilen adrese güvenli şekilde kargolanarak takip numarası alıcıya iletilecektir.

Kargo ücreti her zaman alıcıya aittir.

Bana buradan p.m. yolu ile ulaşabilirsiniz.

REFERANSLARIM PROFİLİMDEDİR..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.