Şimdi Ara

garantili faturalı n8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 garantili faturalı n8
    2 Ay önce çok yakın bir arkadaşımdan aldım. 2011 nisan ayında turkcellden alınmış. garantisi faturası vardır. kutusu ve tüm aksesuarları vardır. resimlerde görüldüğü gibi kasanın üst kısmında aldığım arkadaş tarafından yapılmış küçük bir ezik hariç çok iyi durumdadır. telefon kutusundan çıkar çıkmaz ekran koruyucu takılmış ve hep öyle kullanılmıştır. nokia belle işletim sistemi yüklüdür. 2 gün 3 gün arası kullanılmaktadır. pili çok iyi durumdadır. kamerası zaten hiç bir telefonda yoktur :) kargo alıcıya aittir. alan arkadaş kargo görevlisiyle beraber tutanakla tesbit ettirmediği sürece iade söz konusu değildir. malum sebeplerden dolayı... bunun haricinde telefonum güzeldir.

resimler için
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/garantili-faturali-nokia-n8-cep-telefonu-54015882
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hayırlı satışlar.. Fİyat yazmak mecburi dostum
  • valla ben sanki 600 tl diye bir şey gördüm mesajımda ki resim ama siz de bir sorun mu oldu acaba ?

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Selam nokia E7 ile takas düşünürmüsünüz???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.