Şimdi Ara

[garantiden vatanbilgisayara iade ettim] IPS ASUS 23' VX239H IPS Monitör 550 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [garantiden vatanbilgisayara iade ettim] IPS ASUS 23" VX239H IPS Monitör 550 TL
    ürünü vatan bilgisayara İADE ettim konu silinebilir

selamlar ; Vatan Bilgisayardan yeni aldığım monitörü daha 2 ay olmadı satıyorum.. Satış amacım 27 inç 144 hz bir ips monitör almaya karar verdim. (2800 tl civarı)

ASUS 23" VX239H Full HD HDMI IPS Monitör
    Link deki Yorumlara özellikle bakın! http://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-vx239h-full-hd-hdmi-ips-monitor.html

IPS ekran ile muhteşem görüntü ve renk kaybı yok.
    Hiç ölü piksel yok. Garantili ve Faturalı
    4 farklı Mavi renk düşürme modu ile göz yorma sorunu yok !
    2 hdmı ile hem PC ve hem ps4 e bağlayabilirsiniz. veya uydu alıcısına/televizyona bağlayabilirsiniz.
    kendi hoperlörü sayesinde ps4 ve televizyon olarak kullanabilirsiniz. (ses alabilirsiniz.)
    23 inçlik bir monitör.Hiç çizilme yok, daha 2 aylık bir ürün.
    Satış amacım 27 inç 144 hz bir ips monitör almaya karar verdim. (2800 tl civarı)

bu mönitörün fiyatı 550 tl ye garantisi ile satıyorum. Faturalı 2 yıl garantisi var.2 aylık bir monitör.Vatan bilgisayar dan alınmıştır.Bu fiyata 2 aylık İps bir monitör Bulamazsınız
    Şimdiden alan arkadaşa hayırlısı oldun.
    Link deki Yorumlara özellikle bakın! http://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-vx239h-full-hd-hdmi-ips-monitor.html
    Fiyat : 550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• ÜRÜNÜN ayağı yamulmuş, ürünü geri alıp, garantiden vatanbilgisayara para iade şeklinde , monitörü vatana geri verdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.