Şimdi Ara

Garanti temassız ve mobil ödeme %5 bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
7.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hypericum

Bonus Amex kartınız da varsa ve mobil ödeme olarak o seçiliyse bonus üyesi olmayan yerlerde geçmiyor, kabul etmeme sebebi bu olabilir

NFC'yi kapatıp açınca düzeliyor bazen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur hocam, denemek lazım bunu da
  • Allahini seven su konuya daha fazla yazmasin, her gördügümde heycan yapiyorum sonra mayis konusu oladugunu görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

Allahini seven su konuya daha fazla yazmasin, her gördügümde heycan yapiyorum sonra mayis konusu oladugunu görüyorum.

Kartla temassız kampanyasını bilmiyorum ama mobil ya da qr ile ödemeye en az %5 'silinmeyen' bonus kampanyası devam ediyor. Ben paracard kısmında en alta gidince görüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar garantimi denizbankmı hangisi daha avantajlı. vadesiz hesap denizbanktan açsam garantiden de kredi kartı alsam nasıl olur

• Yeni yılda da temazsız ödemeye %5 bonus devam ediyor mu? Bonus flaşta göremedim varmı bilgisi olan?

• Yeni kampanya da yılda en fazla 50 TL kazanmak mümkünmüş ya mobil ödeme olacak ya da QR ödeme olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 1 Ocak 2021; 20:30:51 >
  • Garanti temassız ve mobil ödeme %5 bonus

30 TL den 50 ye çıktı. Platinyum kartı olan 700 TL mobil ödemeye 50 TL yi alır. Alt limit olayı olmaması cok iyi , bura bitince Axess ten alt limitsiz alışverişi yaparız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandprix -- 1 Ocak 2021; 22:44:33 >
  • grandprix kullanıcısına yanıt

Yalnız artık yılda toplam 50 TL, yani çok işe yaramaz, hem de 30 aralık 2021 de yatacak kim öle kim kala.

• Yok artik güldürdün garanti.

• Şöyle bir durum olabilir, kampanya şartlarında müşteri bazında değil "kart bazında" yazıyor. Birbirine bağlı kartları olanlar 50+50 kazanabilir sanki. Mesela bende amex+diji var.

• kir-pi K kullanıcısına yanıt
    Metin de yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Daha öncede aylık 50 TL veriyordu. Axess ye yıllık diyor. Adamlar metin i kopyala yapıştır yapmışlar düzeltme yapılmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

arkadaşlar garantimi denizbankmı hangisi daha avantajlı. vadesiz hesap denizbanktan açsam garantiden de kredi kartı alsam nasıl olur

Zaten kredi kartı alırken hesap açtırıyorlar

• Hem ticari hem sahsi kartla 30+30 alıyordum aylik insallah yanlış yazilmistir senede 50 cok az
  • Kampanyayı yazan eleman sanırım yılbaşı gecesi 10dan geriye sayarken aceleyle yazmış gibi🤣

• 1 yıl nedir ya garanti iyice kıstın bonusları işinyoksa yıl sonuna kadar bekle 50 tl için

• Aslında böyle daha iyi oldu aylık 30 TL kazanma şansı varken kampanya kart bazlı olduğu için kart başına 50 TL kazanma şansımız var. Tek sıkıntı harcamanıza göre vadesiz hesaba bağlı 10 tane falan kart açmak lazım. Diğer bir sıkıntı ise bonusların sene sonunda yatacak olması. Ayda 1000 TL harcarım diyen bir kişi sene sonu 600 TL toplu bonus kazanabilir, bir yandan iyi aslında

• bu sene ağır saçmalamışlar kampanyada. ne güzel geçen seneden beri 30 amex 30 bonustan 60 tl puan kazanıyordum. daha önceki yılda 50 50 kazandırıyorlardı. ama şimdi bu kısıtlamalar çok saçma olmuş. kampanyayı görünce aynı şartlarla devam ediyor sanmıştım. bir yılda toplam 50 tl ve yıl sonunda puan yatırma. e benim yıl sonuna kartımın açık kalıp kalmayacağı bile belli değil. illa bizi başka kartlara yönlendirecekler.

• Dosya16 D kullanıcısına yanıt

Önceki kampanya da kart bazındaydı, o nedenle bu seneki çöp.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.