Şimdi Ara

Garanti pay ile GittiGidiyor 300/30 bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
4
Favori
3.015
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    paracard ile mi yoksa kredi kartı ile mi alışveriş yaptınız? sanırsam paracard ile sadece 30tl bonus geliyormuş.
  • 130 iyi oldu
  • juba09 kullanıcısına yanıt
    normal bonus kart hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

Gittigidiyor dan mobil uzerinden alisveris yaptim garanti pay ile odememi yaptim ama gittigidiyorda odemem gorunmuyor... Bonus flash uzerinde kampanya kazanimlarim olumlu ama para cekimide yapildi ama gittigidiyor da odemem gorunmuyor... Odeme yapacaklar web uzerinden alim yapsinlar....

birşey degısmıyor, ben de webden alısverıs yaptım benım de sipariş ortada yok, bende keske telefondan yapsaydım dıyordum demekkı farkı yokmus :D
  • Az once bonus gold kartimla alim yaptim, web sitesinden islemi gerceklestirdim, hem 100 bonus hem 30 geldi, 100 bonus icin sms geldi digeri icin gelmedi fakat her ikisi de flasta kazandin seklinde gozukuyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garantipay le oderken bonus puan da kullanabiliyor muyuz?

• İyi ki son günü beklemişim gg 100 + pay 30 şahane oldu. Kişiye özel olsaydı onlarla da birleştirdi ama gelmemiş bu ay.

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Az once bonus gold kartimla alim yaptim, web sitesinden islemi gerceklestirdim, hem 100 bonus hem 30 geldi, 100 bonus icin sms geldi digeri icin gelmedi fakat her ikisi de flasta kazandin seklinde gozukuyor...

30 puan kasım da yattığına yordum ben hocam.

• bikere kullanayim dedim hesabimi kapatti gg odeme dogrulayamamis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Bonus puan görünüyordu ödeme aşamasında

• drvimu kullanıcısına yanıt
    3 kere gg garanti payden odemeyle siparişi iptal etti. siz nasıl alıyorsunuz. güvenlikten geçmemiş
  • Bonus Flexi ile 25.11.2017 tarihine kadar Garanti POS'larinda toplam minimum 485.75 TL daha harcayin 50 TL'ye varan bonus kazanma firsatini kacirmayin. B002

böyle bir sms im vardı ama kazandığıma dair bir şey gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

3 kere gg garanti payden odemeyle siparişi iptal etti. siz nasıl alıyorsunuz. güvenlikten geçmemiş

Karti baska kisilere kullandirdim mi

• konuyu acana tesekkurler. iki kampanyayi birlestirdik. telefonu aldik. puan kullandigim icin 30+50 tl bonus kazandim. 1160 lik telefonu 794 tl ye aldik.

• askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    daha önce forumdan bazı kişilere telefon almıştık. yine kullanmaya çalıştık olmadı.
  • Beyler siparişim iptal oldu fakat flaşta bonus kazandım olarak gözüküyor. Tekrar alışveriş yapsam bonus gelir mi ?

• arkadaşlar bilen biri acil yazabilirmi.gittigidiyordan 300 liralık ikinciel alışverişi yaparsan kampanyadan faydalanabilirmiyim .yardımlarınız için teşekkürler.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Önemli olan gittigidiyordan ödemenin yapılması. 2. el 1. el farketmez.
  • garantipay ile ödeme yapılırken taksit seçeneği çıkıyor mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VTS*

garantipay ile ödeme yapılırken taksit seçeneği çıkıyor mu arkadaşlar?

Normalde çıkıyor ama GittiGidiyor sitesinde belli ürünlere taksit seçenekleri koymuyor sanirim anlaşmaları böyle ve bu sadece GittiGidiyor için geçerli çok detaya girmiyorum anladınız umarim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.