Şimdi Ara

Garanti Parakart e-ticaret alışverişlerinize 30 TL Bonus. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
12
Favori
8.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler bu kampanyada ödül kullanım dönemi 23/03/2020 - 03/04/2020 diyor. Başka bi kampanyadan daha bonus gelcekti bana, onun da ödül kullanım dönemi 03/04/2020 - 09/04/2020 diyor.
    03/04/2020 tarihinde iki kampanyadan gelen bonusları birleştirip kullanabilir miyim yoksa 03/04 günü olmadan bonuslar geri silinir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba bi sorum olcakti 2 gün önce bi siparisim oldu defacto dan bonus eklendi fakat siparis iptal oldu ve ben sonra 100 tl yi gecik 3 alısveris yaptim bonus gelirmi bana ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deoksiribonükleotit

Beyler bu kampanyada ödül kullanım dönemi 23/03/2020 - 03/04/2020 diyor. Başka bi kampanyadan daha bonus gelcekti bana, onun da ödül kullanım dönemi 03/04/2020 - 09/04/2020 diyor.
    03/04/2020 tarihinde iki kampanyadan gelen bonusları birleştirip kullanabilir miyim yoksa 03/04 günü olmadan bonuslar geri silinir mi
    Ikisi ayni anda yatiyorsa ust uste puanini kullanrsn .

• quote:

Orijinalden alıntı: Salwation1903

merhaba bi sorum olcakti 2 gün önce bi siparisim oldu defacto dan bonus eklendi fakat siparis iptal oldu ve ben sonra 100 tl yi gecik 3 alısveris yaptim bonus gelirmi bana ?
    Belirtilen tarihlerde hedefi tutturtysn gelr tabi

• kıladam kullanıcısına yanıt
    garanti pay geçen her yerde kullanabiliyoruz. şu ön ödemeli kartlardan garanti pay kabul eden herhangi bir iş yeri yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jassminnn -- 2 Nisan 2020; 21:53:17 >
  • 1 Nisan da hb dan 125 TL alışveriş yaptım paracardla bundada diğer kampanyadada sayaç işledi. 2 nisanda gene hb den 132 TL lik alışveriş yaptım . Diğer kampanyada 2. Alisveriş olarak göründü 20 TL bonus kazandığım gorunuyo ama ikinci alışverişi yaptıktan sonra 100 TL üzeri kampanyasında ki ilk alışverişim sayaçtan silindi ve sadece 2. Alışverişim gözüküyor ve kazanım 10 TL bonus gözüküyor . Sebebi nedir mantıklı bir açıklaması varmı? İki alışverişte hb dan yapıldı diye olsa sayaçta sadece ilk alışveriş gözükür ikinci alışveriş yansımazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan_4234 kullanıcısına yanıt
    Normal, son 2 kampanyada da ayni sekilde bi oncekiler silindi. Bunda da ayni sekilde. Sorunsuz tam olarak yatiyor bonuslar ama merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Normal, son 2 kampanyada da ayni sekilde bi oncekiler silindi. Bunda da ayni sekilde. Sorunsuz tam olarak yatiyor bonuslar ama merak etmeyin.
    Teşekkürler hocam

• 3 işlem yaptım flaşta 1 görünüyor inşallah tam yatar
  • ie36 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok tam yatar. Tek sizde değil, herkeste aynı sorun mevcut

• A101 temassiz yaptim:
    Tebrikler, Bonus temassiz kampanyasinda isleminizden 6.06 TL bonus kazandiniz. Kampanyaya dahil islemlerinizi ve diger bilgileri BonusFlas'tan takip edebilirsiniz garantibbva.com.tr/bonus_flas

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.