Şimdi Ara

Garanti paracard hakkında... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
44.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: morinyo

garanti paracard ın allah belasını versin garant bankasınında öle allah belasını versin bir anda 40 tl kesildi. ardından 200 tl bankamatikten uçtu gitti itiraz edicez bakalım ne çıkıcak 1 gün bekledi 416tl yuttular biranda paraları. bunu yapan garanti bankasıdır. kesinlikle tavsiye etmem. gidin halkbanktan falan çıkartttırn para gönderme alma işlemleri için.

Dikkat!!!

Garanti Bankası'na parasınızı hesap işletim ücreti adı altında kaptırdıysanız hemen en yakınınızda bulunan Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne bir dilekçeyle başvurun.
    3 ay içerisinde zorunlu olarak dilekçenizi ele almak,sonuca bağlamak ve size haber vermek zorundalar.
    Sağolsunlar öyle de oluyor.
    Benim de Paracard'ımdan hesap işletim ücreti kestiler ama geri aldım.
    Yalnız şöyle bir pis durum var ki hakem heyeti kararına rağmen yıl içinde tekrar kesiyorlar ve siz de tekrar başvurup yine geri almak durumunda kalıyorsunuz.
    Tam bir bezdirme taktiği.
    Ama bezmeyin, çünkü parayı yolda bulmuyoruz.
    Üstelik yapılan işlem de çok kolay...Sadece bir dilekçeyle başvurup sonucunu bekliyorsunuz.
    Dilekçe de kabaca şöyle;

.......... Hakem Heyeti Başkanlığına ( örneğin Bakırköy )

Şikayet Eden :

T.C. Kimlik No :

Telefon :

Adres :

Şikayet Edilen : Garanti Bankası A.Ş.

Garanti Bankası’nda var olan .......... müşteri no'lu vadesiz hesabımdan dolayı tarafıma , iki ayrı dönemde , hesap işletim ücreti adı altında borç çıkarılmaktadır.
    Hesap işletim ücreti adı altında tarafıma çıkarılan hiçbir borcu kabul etmiyor ve tahsil edilen ...... liranın tarafıma iadesini talep ediyorum.

Gereğini rica ederim.

İsim Soyad

İmza

• Bana Kesinti Olmayan Ve Aynı Zamanda İnternet Şubesini Kullanabileceğim Bir Kart Söyleyebilirmisiniz ?
  •  Garanti paracard hakkında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mohican

ben kullanıyorum.Bonus Kontorkart diye geçiyo.
    Hiç para kesintisi olmadı.3 yıldır kullanıyorum..
    Hatta ilk aldığımda 20 ytl bonus yukluydu:D

Bende alacağım bunlardan :D
  • öğrenci belgesiyle olan onunla kart alsın ama hepsi geçiriyor arkadaşlar olsa bir dert olmasa bir d deyip alıyoruz alıp kullanmıyoruz 6 ayda 1 geçiriyorlar almayın alırlarsada dilekçe verin kaymakamlığa vs başvurun az para değil saygılar
  • öğrenci belgesiyle olan onunla kart alsın az geçirir ama hepsi geçiriyor arkadaşlar olsa bir dert olmasa bir d deyip alıyoruz alıp kullanmıyoruz 6 ayda 1 geçiriyorlar almayın alırlarsada paracart 40 tl 6 ayda yılsa 80 olyor düşünün artık bankaların yaptıklarını dilekçe verin kaymakamlığa vs başvurun az para değil saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wizard0 -- 26 Kasım 2012; 4:17:35 >
  • Beyler hesap işletim ücretini öğrendikten sonra kullanmayı bıraktım. Öyle kullanmasam sorun olur mu ? Hesap işletim ücreti için 20TL 'yi aldıktan sonra bir daha para yüklemedim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.