Şimdi Ara

GARANTİ PARA İADESİ VE DEĞİŞİM HAKKINDA GEREKLİ BİLGİLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
8.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 iş gunu 38 gune denk gelir
  • o duruma gore degısır bayram tatılı falan gırerse araya 45 50 gunu buldugu oluyor cumartesı lerı ve pazar ları da saymıyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: atahandl
    sabah gittim bayiiye..elden telefonu teslim ettim ve paramı nakit olarak aldım.karşılığında da ben telefonu size verdim diye kağıt aldım onlardan,onlar da borcumuz kalmadı diye kağıt aldı benden.olay bitti.şanslıyım sanırım

hocam senin adina cok sevindim. birazcik gec oldu ama sende parani aldin sonunda. kvk nin nakit parayi eline saymasi kadar mutluluk verici birsey yok. ne kadar verdiler peki. daha dogrusu fatura bedeli ne kadardi.
  • espinho bende bugün N73ümü servise verdim KSK lisin galiba telefonu devinimden almıştım oraya bıraktım burda olursa 2-3 gün içinde hallolur dediler olmazsa kvk üst servise gitcekmiş fln filan neyse fazla uzatmayım cumartesi de iş günü olarak sayılıyormu??? Ve ben telefonu bugün verdiğim için en son ne zman teslim alabilirim ???

Eğer ki 30 iş günü geçerse hiç telefonu almadan direk paramı alabiliyormuyum. Kredi kartı hesabı fln veremem çünki kart yok ben peşin aldım telefonu. Geri alırken direk nakit olarak alma şansım varmı???
  • Karşıyakalıyım Kardeş cumartesı iş gününden sayılmıyor devinim iyi bir satıcı ve servıstır bılıyormusun bılmıyorum ama yeni nokia shop actılar egepark ta ve acılısa nokia turkıye muduru falan da geldı ama devinim ve nokia shop ların yapabılecegı tek mudahale versıyon yuklemek ondan sonrası na teknık servısler bakıyor eger devınım telefonuna versıyon atıp durumu cozebılıyorsa sorun yok ama teknık servıs olarak teleservıse onerıyorlar ve orayla calısıyorlar eger nokia ile bir sorunun olur ıse izmir de detel nokia shop var lozan ın orada fadime hanım var ıyı bır teknık servıs elemanıdır onun ıle fıkır alıs verısınde bulunabılırsın ısınde gayet ıyıdır

bir de otuz iş gununu gectıkten sonra sana telefonunu alman ıcın ısrar edecekler dıyeceklerı sey su sız nokıa ve baska bır dırmayıyı arayın sıze aynısını veya bır ust modelını ısteyın dıyecekler ama parasını almanız sızın ıcın daha avantajlı cunki o telefonu alıp ustune de harclık yapabılırsın

quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

espinho bende bugün N73ümü servise verdim KSK lisin galiba telefonu devinimden almıştım oraya bıraktım burda olursa 2-3 gün içinde hallolur dediler olmazsa kvk üst servise gitcekmiş fln filan neyse fazla uzatmayım cumartesi de iş günü olarak sayılıyormu??? Ve ben telefonu bugün verdiğim için en son ne zman teslim alabilirim ???

Eğer ki 30 iş günü geçerse hiç telefonu almadan direk paramı alabiliyormuyum. Kredi kartı hesabı fln veremem çünki kart yok ben peşin aldım telefonu. Geri alırken direk nakit olarak alma şansım varmı???

• Arkadaslar,ben telefonu 4. kez servise aynı sorun yuzunden verdım. Benım para iadesi isteme sansım var mı? cunku telefondan artık mıgdem bulandı! Durmadan aynı sorun. D500 um hoporlerınden ses gelmıyor,ama mal KVK teknık servısı bunu anlayamıyor. Para iadesi olma sansı var mı?
  • Teslim tarihinden itibaren garanti süresi içerisinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu, Ürün'den yararlanamamanın süreklilik kazanması

sonucun da paranı veya degısımı ısteme hakkın var bunu servıs vasıtası ıle de yapabılırsın tuketıcı koruma heyetı tarafı ıle de yapabılırsın ıkısıde olur ama ılk once servıs ı dene sonra heyet e gıdersın
  • Beyler ben telefonu çankayada STS ye werdim. 3günde olur dediler 30 gün oldu. YAni ben mağdurum burda.

Bu yüzden manevi tazminat davası açabilirmiyim? Yada napabilirim ?
  • birşey yapamıyorsun. onlar kalıbına uyduruyorlar. sözlü vaat bir işe yaramaz. sana verdikleri servis kağıdının arkasını oku.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Network KILLER

birşey yapamıyorsun. onlar kalıbına uyduruyorlar. sözlü vaat bir işe yaramaz. sana verdikleri servis kağıdının arkasını oku.

Okudum kardeşim sen rahat ol. Adamları İst daki merkezlerine şikayet ettim kuru laf aq

23 kasımda 30işgünü oluyo zaten. offf beee STS ye

Şimdi clup nokia yı arıyıp STS yi şikayet edicem.

15işgününü geçen tamirlerde aynı özelliklere sahip geçici telefon vermeleri lazım bana garanti belgesindeki 4. kurala göre. ama 2300 weriyolar istemez dedim

• Bak ben sana soylıyım sıkayetlerını ıngılızce olarak yaz ve nokianın avrupa ve finlandıya sorumlusuna maıl yoluyla ulastı senı nokia dan ve servısten 2 3 saat ıcınde aramazlar ve ısını gormezler ıse ben bırsey bılmıyorum ben bu dedıgımı yaptım ve telefonumun herseyı yapmıs olarak gerı verdıler benım sıkayetım dısında olan parcaları bıle degıstırıp onardılar nokia dan eger yıne olmaz ıse bız ıle ırtıbata gecın gerekını yaparız dedıler bence buradakıler ıle ugrasma bırde sana soyle soylıyeyım STS alt bayıdır sadece yapabıleceklerı versıyon atmakla sınırlı onlar eger cozum bulamazlar ıse ust servıs ya KVK yada TELESERVISE gondermek zorundalar turkıye dekı buyuk servısler bunlar

quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

quote:

Orjinalden alıntı: Network KILLER

birşey yapamıyorsun. onlar kalıbına uyduruyorlar. sözlü vaat bir işe yaramaz. sana verdikleri servis kağıdının arkasını oku.

Okudum kardeşim sen rahat ol. Adamları İst daki merkezlerine şikayet ettim kuru laf aq

23 kasımda 30işgünü oluyo zaten. offf beee STS ye

Şimdi clup nokia yı arıyıp STS yi şikayet edicem.

15işgününü geçen tamirlerde aynı özelliklere sahip geçici telefon vermeleri lazım bana garanti belgesindeki 4. kurala göre. ama 2300 weriyolar istemez dedim

• Bugun tuketıcı sorunları heyet baskanlıgına gıttım telefonumu 7 ncı ayda aldım ve 4 kere servıse verdım 3 kez aynı hatadan dolayı 1 kez de degısık bır arızadan dolayı

ve sıkayette bulundum dılekcemı yazdım faturanın fotokopısını ve formların fotokopısı nı cektırdım 10 ytl lıkte pul aldım ne zaman sonuclanır dedım 1 hafta ıcınde karsı taraf savunma gondermek zorunda gondermez ıse heyet toplanır ısınde 1 aya kalmaz cozulur dedı

Bılgınıze
  • Arkadaşlar peki teli aldık ve beğenmedik, 1hafta içinde geri verme ya da değiştirme hakkımız var mı?
  • Arkadaslar,
    Samsung d500 telefonumu 5 kere KVK servise verdım. 4 u aynı sorundandı(sesle ılgılı), hıc bırınde sorunu cozemedıler ve ne kısmetse servısın 28.gunde bana hep teslım ettıler. Sonunda dayanamayıp, hakem heyetıne basvurdum ve paramın iadesı talep ettım. 22 kasım gunu, para iadesi kararı cıktı ve belgeyı dırek KVK Beşiktas takı !!muhtesem!! servıse bıraktım. Onlarda bu kararı samsung a ılletıler.Onlardan karar cıkınca odemınızı yapabılrız dedıler.Suan onlardan hbr bekliyorum. Onlardan cvp ne kadr surede gelmesı gerekıyor. 14 gun gıbı bı sure okudum forumda.Bu gecerlı mı benım ıcınde? Cvplarsanız sevınırım.

Not:Eger boyle sorunlarınız varsa,hıc baasınızı agrıtmayın ordakı bılgısızlerle!! dırek hakem heyetıne basvurun arkadaslar...Benden bı tavısye buda...
  • Karar cıktıktan sonrakı 14 gun ıcınde paranı verdıgın hesap numarasına yatırmaları gerekır samsung ıle alakası yok sen servısten alacaksın paranı kvk nın muhasebesı ıle gorus sorunun cozulur
  • hort
  • http://forum.donanimhaber.com/m_17859325/mpage_1/key_//tm.htm#19384010

tüketici şikayetleri ve ilgili linklerle ilgili bilgiler burda mevcut. belki işinize yarar. ayrıca benim paramı nasıl aldığımın hikayeside var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat zorlu -- 1 Aralık 2007; 13:28:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bana Izin Yokmu

hort

Al sana hort

Maddelerde değişme oldumu hala aynımı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoS43

quote:

Orijinalden alıntı: Bana Izin Yokmu

hort

Al sana hort

Maddelerde değişme oldumu hala aynımı?

Hort öyle olmaz böyle olur hocam :P
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.