Şimdi Ara

garanti kart aidatını ödemeden iptal etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a beyler gs bonus kredi kartımın mart ekstresinde şöyle bir bildirim yapılmıştı
    ''GS BONUS CLASSIC için gelecek 12 aylık döneme ait asıl kartınızın yıllık üyelik ücreti 90,00 TL olarak sonraki ekstrenize yansıtılacaktır''
    kartımı kullanmadan nisanda ücret yansıtıldıktan sonra iadesini isteyip olumsuz olduğu takdirde ücreti ödemen kapattırmayı planlıyordum ancak unutarak 4,25 lira harcama yaptım nisandaki ekstrede sadece 4,25 ödiyerek kart ücretini bıraktım müşteri hizmetlerini aradım kart kapatma için geri dönüş yapılcak dediler ancak yapılmadı ve borcunuzu ödemeden kapatılmaz tarzında mesaj geldi bende hiçbir işlem yapmadım ve mayıs ekstresine baktım 19 kuruş faiz gelmiş kart aidatına faiz gelmez diye biliyordum acaba 4,25 harcamadan dolayı mı faiz geldi 90 lira kart ücretinden 4,25 ödersem faiz işlemez mi bu şekilde yaparsam gerisini ödemeden kapatabilirmiyim en az zararla nasıl kurtulabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedat25617 -- 24 Mayıs 2017; 15:9:12 >

• kart aidat ücreti borç olarak ekstrede çıktıktan sonra maalesef seve seve ödeyeceksiniz... öncesinde kapatırsanız sorun yok.
  • altuntepe2 kullanıcısına yanıt
    yanlış biliyorsunuz hocam kart aidatı yansıcağı dönemde alışveriş yapmak sıkıntı ben o hataya düştüm ama sadece 4,25 tl harcama yaptım acaba kart aidatından sadece bu tutarı ödersem faiz işlemez mi kartı kapatabilirmiyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.