Şimdi Ara

Garanti Dijital Film ve Dizi Platformlarında Harcadığın Kadar Bonus (Netflix, Blutv, Digiturk Play)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
2.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garanti Bonus Flaş'ta çıkan Temmuz Kampanyası.

Ama yeni üyeliklerde yazıyor.

https://www.garantibbva.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&parameterId=I000039520

Garanti Dijital Film ve Dizi Platformlarında Harcadığın Kadar Bonus (Netflix, Blutv, Digiturk Play)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende gözükmüyor
  • bende de önceden netflix üyeliği vardı. Geçerli olmaz sanırım.

Yeni üyelik açmak lazım ama İsim ve Tel No'dan veya daha önce kullandığım Garanti Kartından anlarlar mı ki?
  • bende de gorunmuyor,kisiye ozel galiba

• Paracard'da çıkıyor yalnız.
  • Ya şubeye gitmeden müşteri olamıyor muyuz diğer bankalardaki gibi?Diğer bankalarda var bir türlü garantide bulamadım bunu.
  • Kişiye özel sanırım bu da, yada uygulama çok saçma tek tek aradım, linke de baktım böyle bir uygulama yok

• Gözükmüyor 1 hafta önce gözüken 2 farklı kampanya daha vardı onlarda gözükmüyor.

Ne yapmaya çalışıyor bu garanti?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

bende de önceden netflix üyeliği vardı. Geçerli olmaz sanırım.

Yeni üyelik açmak lazım ama İsim ve Tel No'dan veya daha önce kullandığım Garanti Kartından anlarlar mı ki?
    Bu yeni üyelik olayı benim de kafamı kurcalıyor. Son 2 ayda da gelmisti bana ama böyle bir madde yoktu.

• Bu kampanya yeniden gelmiş, genelde kişiye özel oluyor ama uygulamayı kontrol etmek gerek.

https://www.garantibbva.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&parameterId=I000042446

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 1 Ocak 2021; 16:6:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay kullandım YouTube premium için bu ay da gelmiş kullanabilir miyim acaba?
  • Sanal kartta işe yarıyor mu puan veriliyor mu arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaman29

Sanal kartta işe yarıyor mu puan veriliyor mu arkadaslar?

Kampanya takip kısmında sanal kart altında kampanyayı görüyorsanız oluyor. Bonuslar sanal kartın bağlı olduğu fiziksel karta geliyor.

• Hiç kullanılmamış bir telefon numarasıyla Aylık 99 TL olan beinconnect maç paketlerinden alsak puan gelirmi acaba.Deneyen arkadaş varmı.
  • Kampanya devam ediyor mu acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: sapolee

Kampanya devam ediyor mu acaba??

Kampanya aslında kişiye özel. Bir kaç ay üst üste yararlanınca kampanyayı bir daha vermiyor.

Normalde devam ediyor.

• Gecen ay kullandim ilk kez.. bu ay oyun icin olani geldi.. bu yok.. gelir mi ??

• ben de "bonusflaş'ta hepsi çıkıyor, artık netflix-youtube kampanyası niye çıkmıyor" diye düşünüp duruyordum, daha önce yararlandığım için mi göstermiyor demekki? (bonus değil shop&fly kullanıyorum bu arada)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.