Şimdi Ara

Garanti bonus kartlarınızla mobil veya Qr ödemeye yıl sonuna kadar ekstra %5 bonus (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
7
Favori
7.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Ben de sizin gibi düşünmüştüm geçen ay.. Yatacak bonusun %5i diye.. Ancak harcama tutarının %5 i yattı..

• starboy10 S kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler, yarına kadar yatmazsa kayıt oluşturayım. 4 ayrı kampanya puanı yatmış sadece bu yatmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Hocam biryerde yanlislik var ama kampanya kosullarinda ekstra bonus kazanimi diye belirtmis yapilan alisveris tutari degil o alisveristen kazanilan bonus tutari izerinden oran veriliyor.bence bir sorun mh ama durum bu.saygilarimla

• starboy10 S kullanıcısına yanıt
    Bence imkansiz ya kampanyada bir hata var yada sizde harcamanin yuzde 5 diye kampanya kosullarinda bile yer almiyor ya baska bir kampanyadan kazandiginiz bonus gelmistir ki bugun sanirim 4 kampanya bonusu yatti yada baska bir sey vardir..

• Bonus flexi ve paracard ile yaptigim mobil odemelere puan gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginç bir şekilde konu pek popüler olmamış. bugün 40 tl puan yüklendi bu kampanyadan. kampanya mart ayına kadar devam edecekmiş. hem telefonla ödeme çok pratik hemde güzel puan geliyor
  • Para card Ile yaptım harcamaları ama bana yüklenmedi. Kampanya şartlarında para card dahil yazıyor. Anlamadım neden yüklenmedi

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Hala gelmedi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 3 Ocak 2020; 11:7:16 >
  • Bugün sms geldi
    Bonus'la mobil ve QR ile odemelerinizden kazandiginiz 10.01 TL bonus yuklenmistir. Geri alimi yapilmayacaktir. Keyifli alisverisler dileriz. B001

• Mesaj gelmemişti, şimdi baktım 50TL yatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Hala gelmedi mi?
    Geçen ay gelmemişti. Bu ay geldi.

• bu garanti bankası anlaşılan müşterilerini keriz yerine koymaya başlamış. paracard ile bu kampanyaya katılmıştım. puanım yatmadı. itiraz ettim. garanti pos'Undan çekilmediği için puan yatırılmayacak diye cevap geldi. Elimde işlemin slipi var ve üzerinde Garanti BBVA yazıyor dedim. Fark etmez, üzerinde Garanti BBVA yazması Garanti pos'undan çekildiğini göstermez cevabını aldım.

Alışverişin slipini aşağıda ekliyorum. Siz karar verin. Bu işlem garanti pos'undan mı yapılmış yoksa başka banka pos'u mu?

Garanti bonus kartlarınızla mobil veya Qr ödemeye yıl sonuna kadar ekstra %5 bonus

• 31 marta kadar uzamıştı ancak şu an gözükmüyor

• Kampanya puanları yatmış, ancak 50 TL bonus yerine 30 TL bonus yatırmışlar. Mart ayı kampanya azami kazanım miktarı 30 TL' miydi.

• Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    Evet maximum 30 tl kazanılır. Kampanya Nİsan ayında da devam ediyor
  • enparlayan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, geçen ay 50 TL bonus yatırıp bu ay da.30 TL'ye düşürünce bir anlam verememiştim. Görsel olmayınca da acaba dedim

Kampanyanın 31 marta kadar olan kısmında aylık maksimum 50 TL kazanılır yazıyordu, Mart ayını da yeni kampanya şartları üzerinden yatirmislar. 50 TL yatması gerekirken 30 TL yatmış, boşu boşuna 1000 lira harcama yaptım. İtiraz etsek sonuç çıkar mı acaba?

• Ben Aralık ayından beri takip ediyorum.Normal bonus kartla her ay Maximum 30 tl kazanılıyor.Amex kartta belki %7 kazanım olduğundan 50 tl kazanılır.Onuda bilmiyorum.

Bende aynı şekilde Aralık tan beri takip ediyorum, o zaman kişiye özel mi 50 TL acaba. Kartım normal ücretsiz flexi.
    Garanti bonus kartlarınızla mobil veya Qr ödemeye yıl sonuna kadar ekstra %5 bonus

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.