Şimdi Ara

Garanti bonus kartlarınızla mobil veya Qr ödemeye yıl sonuna kadar ekstra %5 bonus (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
7
Favori
7.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • temassız bonuslarinin haricinde bu kampanyadan 16 tl bonus yüklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yumruyen -- 3 Aralık 2019; 4:44:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus flaşta gözükmüyor. Kişiye Özel kampanya mi bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Hocam gözükmesi lazım linki kopyalayıp WhatsApp a yapıştırıp gönderin birine sonra tıklayıp bonus flaş ile açın çıkması lazım

• Hacıletto H kullanıcısına yanıt
    Bonus flaşta katıl düğmesine basıp katılmak gerekiyor mu?

Sizde şimdi çıktı mı hocam katıl muhabbeti varmıydı yokmuydu hatırlayamadım.

• Arkadaşlar Kasım ayının puanları kartlara yüklenmiş kontrol edin. Bereketli bir Kasım olmuş benim için 38 lira ekstra bonus kazanmışım. Zaten aylık en fazla 50 lira kazanılıyormuş. Bundan sonra kartı cepten çıkarmak yok herşey telefonla öderim:))
    Takip eden ayın 3 ünde puanlar yüklenir en fazla 50 bonus kazanılır diyor. Takiplerinizi buna göre yapın. Herkese mutlu alışverişler

Dediğini şimdi yaptım. Çıktı ama katıl düğmesi yok. Acaba şartları sağlamadığım için mi katıl düğmesi çıkmadı yoksa bu kampanyaya herkes otomatik katılıyor mu?

• NFC özellikli telefon şart mı bu kampanya için? Telefonumda NFC yok, ondan mı olmuyor acaba?

• Hocam NFC ( mobil ödeme için) lazım ama qr kod ödeme de oluyor NFC şart değil

Paracard bonus için mobil ödemeyi aktif ettim. O sırada cihazınız mobil ödeme için uygun değil diye yazdı. Telefonda NFC olmadığı için normal sanırım. QR ile ödeme yapabilirim sanırım.

Katıldığınız kampanyalar bölümünde bu kampanyayi takip edebiliyor musunuz? Bende katıldığım kampanyalar bölümünde gözükmüyor bu kampanya.

Bende de gözükmüyor hocam ama kazandım 4 tl bu gece yüklendi.

• bir süredir bonus kartımı nadasa bırakmıştım. bu ay tekrar kullanmaya geri dödnüm. dün boynerden alışverişimi mobil ödeme ile yapayım dedim. bizdeki poslarla mobil ödeme olmuyor dedi. halbuki temassız ödeme olan her yerde mobil ödemede olması lazım. denemeden es geçti. sonra pin girerek ödeme yaptım. ödeme yapınca garanti posu olarak gösterdi. heryerde ödeme yapabiliyormusunuz?
  • bazı kasiyerler mobil, temassız gibi detayları bilmiyor, bizde olmuyor deyip geçiyor. böyle bir durum olmuş olabilir.

• Puan yuklenmeyen var mi?

o zaman bu ay ben de deneyeyim bakalım puan gelecek mi?

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Aldığın şeyin %5'i değil, zaten gelecek olan bonusu %5 fazlası. Yani bir alışverişten 1₺ bonus gelecekse 1,05₺ bonus gelecek şeklinde.
    Ben bonus flaştan okuduğumda böyle anlamıştım ama tutarın %5'i kadar bonus gelecekse çok iyi

Ekstresi gelen arkadaşlar harcamanın %5'i mi yoksa gelecek olan bonusun %5 fazlası mı teyit edebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 3 Aralık 2019; 8:42:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Benim bonus flaşta çıkıyor kampanya ama katıl düğmesi yok. Herkes otomatik katılıyor buna göre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hypericum kullanıcısına yanıt
    harcamanın yuzde 5i geliyor, maksimum 50 tl kazanıyorsunuz. katılım mesajı yok. diğer kampanyalarla kombo yapınca kasım ayı bol bonuslu oldu. ben 160 tl bonus kazandım. zaten yaacağım harcamalar için 160 tl kazanmak gayet güzel oldu. muhtemelen bu hafta içi farklı kampanyalar gelir ve kombolanır.
  • harcamanın %5 i gelmiş.. ben 5 TL lik 10 alışveriş ile 25 tl lik 5 alışveriş yaptım bunlardan birinde migros 150 TL ödedim galiba temassız olarak, 16 TL yattı. eğer yatacak bonusa ek %5 gelecek olsaydı 25+30 toplam 55 TL bonus yattı yüzde beşi 2,75 TL bonus eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Puan yuklenmeyen var mi?
    Bana yüklenmemiş bu kampanya için. Arkadaşların yazdıklarından anladığım kadarıyla 23 TL gibi bir rakam yüklenmeliydi. Bonus yüklenen biri ekran görüntüsü atabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.