Şimdi Ara

Garanti BBVA Mobil’e giriş yapana, Hepsiburada’da 200/25 indirim kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
3.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-23 Eylül 2020 tarihleri arasında Bireysel Garanti BBVA Mobil’e giriş yapan müşterilerimiz, Hepsiburada’da 200 TL ve üzeri harcamalarında geçerli 25 TL indirim kazanacaklardır. İlk 10000 kişi!!

Kampanya Detayları
    2-23 Eylül 2020 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında Bireysel Garanti BBVA Mobil’e giriş yapan Bireysel müşterilerimiz,www.hepsiburada.com üzerinden veya Hepsiburada mobil uygulamasından tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri harcamalarda geçerli 25 TL indirim kazanacaklardır.
    Müşterilerimiz indirim koduna, Garanti BBVA mobil uygulaması veya Garanti BBVA internet bankacılığı üzerinden görüntüleyebilecekleri “Kampanyalar” alanından ulaşabileceklerdir.
    Kampanya, 10.000 kişi ile sınırlı olacaktır. Kullanım limiti dolduğunda kampanya durdurulacaktır.
    Kampanya kapsamında müşterilere sağlanacak indirim kodları tek kullanımlık olup 30 Eylül 2020 saat 24:00’a kadar kullanılabilecektir.
    Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunuwww.hepsiburada.com ödeme ekranındaki "Çek/Promosyon kodu kullan" alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca kodu kullan alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.
    Kampanyadan tarafların anlaşacağı tutarda kişi yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya bitiş tarihi beklenmeksizin kampanya otomatik sona erecek ve yayından kaldırılacaktır.
    Kampanya, altın alışverişi hariç 200 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerlidir.
    Aynı müşteri/kişi Kampanya’dan sadece 1 kez faydalanabilecektir.
    Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda müşteri kampanyadan yararlanamayacaktır.
    Kampanya kapsamında müşterilere sağlanacak indirim kodu tek kullanımlıktır.
    Kampanyadan sadece Hepsiburada ve Garanti BBVA müşterileri faydalanabilir.
    Bu kampanya banka puan kampanyaları hariç diğer Hepsiburada kampanyaları ile birleştirilemez.
    Kampanya’ya konu siparişlerin iptal ve/veya iade durumlarında indirim kodu tekrardan kullanılamaz. Müşteri, Kampanya’ya konu siparişin iptali durumunda Kampanya’dan tekrar yararlanamaz.
    Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.
    Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu ürünün teslimi, iadesi veya müşterinin cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
    Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
    Garanti BBVA ve Hepsiburada, karşılıklı mutabık kalmaları halinde kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutarlar.

• Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• Teşekkürler aldık bakalım.

• ben girdim bişi gelmedi
    bi daha girdim çıktım oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 3 Eylül 2020; 9:53:29 >
  • Ben de girdim nerden geliyo selam vs dedi bisi demedi uygulama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanyalar kısmına bakarsanız kod var 👍

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    gelmiyor kampanyalar bölümünden alıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür kardeş faydalandık

• 120/25 ile birleşmedi
  • Teşekkürker faydalandik

• Dün sabah havale yapmıştım. Şimdi konuyu görünce bakayım dedim. Kodu tanımlamışlar. Teşekkür ederim.
  • aldım teşekkürler
  • Teşekkürler bilgilendirme için.

• Geçen ay ing 200 TL'ye 25 TL indirim yapıyordu HB'de, bu ay herhangi bir kartta böyle kampanya var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 3 Eylül 2020; 11:5:13 >
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Papara 5%

• Teşekkürler katıldık. Bu arada n11 den 150 ye 25 kampanyasını kaçırdığımızı da öğrenmiş olduk :(

• Teşekkürler katıldım.
  • Sagol

• Kod geçersiz uyarısı alıyorum. Bir gün de hedef sayıya ulasilmis olamaz değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akisim -- 3 Eylül 2020; 16:23:36 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.