Şimdi Ara

GARANTİ BANKASI XBOX ONE KAMPANYASI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
7
Favori
12.051
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yazayım, kardeşim yollamış bana da bu ne diye.

PR27203382342

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 11 Mart 2015; 20:35:25 >
  • Kod paylasanlara helal olsun.cek satis bolumunde 150 tl fiyat bicip ustelik sanalazarda ilana 5 tl komisyon ucreti ekleyip pazarliksiz son fiyat yazan var.onlara diyecek birsey bulamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Kod paylasanlara helal olsun.cek satis bolumunde 150 tl fiyat bicip ustelik sanalazarda ilana 5 tl komisyon ucreti ekleyip pazarliksiz son fiyat yazan var.onlara diyecek birsey bulamiyorum.

+1

• 1299 TL uygun bir fiyat değil çok daha uygun fiyata bulunabiliyor zaten cihaz

• Kullanmayacak olan arkadaşların çoğu, ellerindeki kodu buradan paylaşmış. xbox fiyatlarına bakarken, bazı sitelerde kodunu satışa çıkaranları gördüm. Banada bugün geldi. Paraya çevirebilirmiyim diye bakarken burayı gördüm. Kendimiz zengin olmasakta, gönlümüz zengin. Hadi bende paylaşayım. Alışveriş kodu: PR10255508869
  • Arkadaşlar xbox one ürününü sepete ekledikten sonra buradaki tüm kodları denedim fakat kullanmaya çalıştığımda ''Çek/Kod Bulunamadı. Banka Seçimi veya Numarayı Kontrol Ediniz.'' hatası veriyor ne alaka ?
  • Kod isteyen pm atabilir
  • Kod isteyen varsa PM atabilir. Tabiki de ucretsiz.
  • 9-10 Mart tarihleri arasinda Internet veya Cep Subesi'ne giris yaptiniz, Xbox One'i 300 TL indirimli almaya hak kazandiniz. Kodunuzu Teknosa magazalari veya teknosa.com'dan kullanabilirsiniz. Keyifli alisverisler. Kodunuz: PR29969495665

Güle güle kullansın kullanacak arkadaş.

• Kod isteyen buyursun alsin
    PR70362328054

• Sıcak fırsatlar ruhumdan sizlere hayırlı olsun: :)
    PR78634485632
  • 9-10 Mart tarihleri arasinda Internet veya Cep Subesi'ne giris yaptiniz, Xbox One'i 300 TL indirimli almaya hak kazandiniz. Kodunuzu Teknosa magazalari veya teknosa.com'dan kullanabilirsiniz. Keyifli alisverisler. Kodunuz: PR48211669055

• Arkadaşlar kodu olan varsa pm yoluyla verebilirse çok makbule geçer xbox one alıcamda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl kullanacagiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Rusya'dan 1 yıl Uluslararası garanti ile 1000 TL civarına hatta 920 TL'ye getirtebilirsiniz.

Hangi siteden bu fiyata alınabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

1299 TL uygun bir fiyat değil çok daha uygun fiyata bulunabiliyor zaten cihaz

Nereden mesela?
  • Isteyen kullansın
    9-10 Mart tarihleri arasinda Internet veya Cep Subesi'ne giris yaptiniz, Xbox One'i 300 TL indirimli almaya hak kazandiniz. Kodunuzu Teknosa magazalari veya teknosa.com'dan kullanabilirsiniz. Keyifli alisverisler. Kodunuz: PR19486011538

• Isteyen varsa ucretsiz gonderebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrunuz;

9-10 Mart tarihleri arasinda Internet veya Cep Subesi'ne giris yaptiniz, Xbox One'i 300 TL indirimli almaya hak kazandiniz. Kodunuzu Teknosa magazalari veya teknosa.com'dan kullanabilirsiniz. Keyifli alisverisler. Kodunuz: PR60666176956

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.