Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.929
Cevap
229
Favori
519.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi kartı kullanırsanız onun ücretini ödersiniz. Yanlış bilgi veriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 3 Aralık 2018; 23:43:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul_spear

amex istiyorsanız mastercardıda almak zorundasınız.

Shop&Fly Platinum 249 TL
    Shop&Fly Platinum American Express 129 TL

378 TL yani yıllık kart ücretiniz.
    2 kartı birden kullanırsanız 378 TL. Kullanılmayan kartın ücreti ödenmez.
  • fastforyou kullanıcısına yanıt
    Vergi ve SGK ödemelerinde de mil kazanılıyor mu ?
  • Şu aidat çingeneliğinden neden bankalar vazgeçmez anlamam... Aidat var ise ben yokum :)
  • Garanti Bonusflaş uygulaması sabahleyin 75 tl markete 20 TL bonus vericem deyip size özel diye uygulamada kampanya paylaştı. Katıldım. Şimdi uygulamadan kampanyayı kaldırmışlar ve Kampanya Takip kısmında o kampanya yok. Ulan ne çakalsın sen Garanti!
  • Az önce aradılar yeni kartımız çıktı,size özel kart ücretinin %50 si alınmayacak başvurmak istermisiniz diye,düşünüyordum zaten en azından yarısı kesin cepte oldu başvurdum.
    Hoşgeldin mili vs verseydiniz dedım şuan böle bi kampanya var dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastforyou -- 6 Aralık 2018; 14:46:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kartı teslim aldım. Mastercard ve American Express olarak 2 adet geldi.
    Hemen American Express'i iptal için müşteri hizmetlerini aradım.
    Kapatmamam için 20.000 Mil teklif ettiler. Kabul ettim. 9 Aylık taahhüt aldı.
    Böyle bir blöf yapabilirsiniz. 20.000 Mil 200 TL'ye tekabül ediyor.
  • Aradım Amerikan express için 50 tl önerdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Non Bis in idem

Bugün kartı teslim aldım. Mastercard ve American Express olarak 2 adet geldi.
    Hemen American Express'i iptal için müşteri hizmetlerini aradım.
    Kapatmamam için 20.000 Mil teklif ettiler. Kabul ettim. 9 Aylık taahhüt aldı.
    Böyle bir blöf yapabilirsiniz. 20.000 Mil 200 TL'ye tekabül ediyor.
    Sizin sansınıza sistemden bakıyor ona göre teklif ediyor.

• Vergi ödemelerinden mil geliyor mu ?

Deneyen oldu mu ?

• Kart kaç günde geliyor arkadaşlar,16. Dan önce gelsede kampanyaları kaçırmasam

• american express için de bana 10.000 mil yani 100 TL teklif ettiler kabul ettim 9 ay kapamama sözüne.
    bunu mastercard için de deneyen oldu mu acaba? telefondaki kıza sordum ama kapama talebi açılmadan teklif görüntülenmiyor dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesarepavese

american express için de bana 10.000 mil yani 100 TL teklif ettiler kabul ettim 9 ay kapamama sözüne.
    bunu mastercard için de deneyen oldu mu acaba? telefondaki kıza sordum ama kapama talebi açılmadan teklif görüntülenmiyor dedi
    Bana 5000 mil teklif ettiler kabul ettim; hesaplaması neye göre oluyor bilgi vermiyorlar.

O an sistemde ne görüyorlarsa onu teklif ediliyor.

Kabul ederseniz işleme alıyor yok derseniz kartı kapatıyor.

• Kartlar şimdi geldi ve kalitesi gerçekten kötüymüş.

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesarepavese

american express için de bana 10.000 mil yani 100 TL teklif ettiler kabul ettim 9 ay kapamama sözüne.
    kendi soruma cevap vereyim, mastercard için de aradım ona da 5000 mil yani 50TL verdiler onu da kabul ettim. yine de iki karttan birini kullanacağım 9 ay sonra da tekrar ararız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesarepavese -- 6 Aralık 2018; 16:18:57 >
  • teşekkürler.
  • amexi ben de kapatmak istedim direk kapatıyorum onaylıyor musunuz dedi? onaylamayı yaptıktan sonra mı teklif sunuyor?
  • Merhaba forumdaşlar, biraz fikir alışverişi yapıp, fikirlerinizi almak istedim.

Garanti Miles&Smiles kullanıyorum (hem mastercard, hem amex). Aylık yaklaşık 1.500 mil kazanıyorum.(Aylık 3.000-3.500 tl harcama ile)
    Thy veya anadolujet'te en düşük yurtiçi ödül bilet için gerekli olan mil miktarı 3.750 mil. Yani kredi kartımla yaklaşık 3ayda bir ödül bilet kadar mil topluyorum. Gelin görünki anadolujet'ten 3.750 mile ödül bilet düzenlemek neredeyse imkansız. Artık 90-100 tl'lik promosyon sınıfındaki biletleri bile 3.750 mile alamıyorsunuz. Alsanız da 40 tl'lik vergiyi ödüyorsunuz.

Bu yeni Shop&Fly kredi kartıyla anladığım kadarıyla aylık 3.000tl harcamaya, mastercard ve amex beraber kullanılırsa ortalama 4.000 mil kazanabiliyorum. o da 4.000/100=40 TL uçuş puanı ediyor. 3 ayda bir, 120 tl'lik bilet alabiliyorum(vergisi dahil) ve thy&anadolujet kısıtlaması yok.

Bu şartlara baktığımda M&S kartlarını kapatıp Shop&Fly'a geçmek daha mantıklı geldi. Siz ne dersiniz?

• ege1903 E kullanıcısına yanıt
    hocam garanti'nin bu kartı ya da başka bir kartında, millerle bilet alındığında, vergi de verilmiyormuş , hangi kart o ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.