Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.919
Cevap
229
Favori
517.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elninnomurat

Arkadaşlar bu aylık harcama hedefi olayı nedir tam olarak net olarak bilen var mı
    aylık harcama hedefini nereden veriyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elninnomurat

Arkadaşlar bu aylık harcama hedefi olayı nedir tam olarak net olarak bilen var mı
    Neyini anlamadınız? Müşteri hizmetlerini arayıp harcama sözü veriyorsunuz ama şartları anlamsız ağır... Kampanya boyunca eğer harcamayı 2 ay üst üstte yapamazsanız geçmişde kazandıklarınız dahil milleri (bu kampanya dan gelen) geri alıyorlar...
  • gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Toplamda 250 TL.
  • Arkadaşlar bugün americanexpress kartımı kapattıracaktım , zaten çok nadir çekilen pos buluyoruz.miles&smiles kartımıda kapattırmıştım aradığımda 9 ay sözünüze 12500 mil verelim zaten harcama yapmazsanız kart ücretide yansımaz dedi.Doğru mudur ?
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    Doğru, harcama yapmazsanız aidat yansıtmıyorlar.
  • Arkadaslar amerıcan exp kartı kullansam , master kartı kullanmasam yine de her ikisinin de kart ücretini ödermiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ödemezsiniz. Şu anda ben dediğiniz şekilde kullanıyorum sadece Amex için aidat ödedim.
  • yutubcu kullanıcısına yanıt
    Hocam emin misiniz ? Az önce mh aradım. Shop&fly amex i kullanırsam master kartı öder miyim diye sordum. Evet ödersiniz, çünkü amex , ana karta baglıdır ve onun üzerinden ekstre cıkar. O yüzden ıkısını de ödersiniz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Hocam emin misiniz ? Az önce mh aradım. Shop&fly amex i kullanırsam master kartı öder miyim diye sordum. Evet ödersiniz, çünkü amex , ana karta baglıdır ve onun üzerinden ekstre cıkar. O yüzden ıkısını de ödersiniz dedi.
    Mh ne yaptığından haberi yok :) Ödemezsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Arkadaşlar bugün americanexpress kartımı kapattıracaktım , zaten çok nadir çekilen pos buluyoruz.miles&smiles kartımıda kapattırmıştım aradığımda 9 ay sözünüze 12500 mil verelim zaten harcama yapmazsanız kart ücretide yansımaz dedi.Doğru mudur ?
    Mastercard i kapatmadan sadece amex i iptal etmek mümkün mü?

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Bana da aynısı söylendi ama dediğim gibi Master ı hiç ellemedim ve aidat gelmedi sadece Amex için geldi

• Amerikan Ekspres kartı her pos cihazında geçerli mi, yani günlük hayatta bir zorluk yaşar mıyız acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CyberCombat kullanıcısına yanıt
    Garanti posu yoksa amerikan ekspresi kullanamıyorsunuz. Bu yüzden kullanım alanı sınırlı. Keza internette amex geçen yer görmedim.
  • ekomeko E kullanıcısına yanıt
    zaten garanti neden amex i li kart çıkartıyor ki çok gereksiz
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Prestijli bir bankayız imajını vermek için.
    Yurt dışında amex prestijin sembolü.

Garantide bu rüzgarı arkasına almak istiyor bu sayede ücretlerini yüksek tutabiliyor.
    Rüzgarı arkasına alması için kullanılabilirliğini arttısınlar.Hiç bir yerde geçmeyen kartı zorla yolluyorlar
    Neredeyse Amerikan Ekspres kart kullanmak üzereydim bunları duyduğum iyi oldu özellikle internet üzerinden hiçbir alışveriş yapamamak çok büyük bir handikap, master kart ile devam etmek gerekiyor sanırım. Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.