Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
228
Favori
520.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün elektronik değildi. Dediğim gibi alışverişi 10 Ocak'ta yaptım bu kampanya o zaman yoktu o yüzden herhangi bir ekstra mil kazanımı olmadı. Bu kampanyaya dahil olur diye tahmin ediyorum ama %100 garanti veremem tabii. Dilerseniz küçük bir miktar harcama yapın Bonus Flaş'tan kontrol edin geçip geçmediğini ona göre alışverişinizi tamamlarsınız.
  • 4000 mil veren Karne kampanyasında hepsiburada'dan yaptığım alışverişi saydı, bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tspeedy

4000 mil veren Karne kampanyasında hepsiburada'dan yaptığım alışverişi saydı, bilginize.

Edit: Bende yaptım sayıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 21 Ocak 2019; 22:55:30 >
  • Gittigidiyordan da ne alırsanız elektronik olarak geçiyor bilginize,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_

Gittigidiyordan da ne alırsanız elektronik olarak geçiyor bilginize,
    Çoklu ürün satışı yapan siteler kampanyaya dahil değildir. Maddesi neresi için yazıldı acaba ? HB N11 ve Gg elektronik olarak geçtiğine göre....

Garanti bankasından istiramımız aidatlar konusunda esnek davranması :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Çoklu ürün satışı yapan siteler kampanyaya dahil değildir. Maddesi neresi için yazıldı acaba ? HB N11 ve Gg elektronik olarak geçtiğine göre....

Garanti bankasından istiramımız aidatlar konusunda esnek davranması :)

Alıntıları Göster
    Bilemiyorum onu fakat aldığım ürünler çay, deterjan vs... evin ihtiyacları. :)

• Gittigidiyor'da Amex kartı kullanabiliyor muyuz? Bende "hatalı kart numarası" diye hata verdi. Garantipay üzerinden ödeme yaparsam kampanyadan yararlanabilir miyim?

Kendime cevap vereyim. Garantipay ile Amex kartla ödeme yaptım. Önce 4000 mil kazandınız bilgisi geldi. Hemen ardından iptal edildi dendi. Mastercard ile garantipay üzerinden aldım. Mil işlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goday -- 22 Ocak 2019; 13:50:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Gittigidiyor'da Amex kartı kullanabiliyor muyuz? Bende "hatalı kart numarası" diye hata verdi. Garantipay üzerinden ödeme yaparsam kampanyadan yararlanabilir miyim?

Kendime cevap vereyim. Garantipay ile Amex kartla ödeme yaptım. Önce 4000 mil kazandınız bilgisi geldi. Hemen ardından iptal edildi dendi. Mastercard ile garantipay üzerinden aldım. Mil işlendi.
    Ben garanti pay üzerinden ödedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Gittigidiyor'da Amex kartı kullanabiliyor muyuz? Bende "hatalı kart numarası" diye hata verdi. Garantipay üzerinden ödeme yaparsam kampanyadan yararlanabilir miyim?

Enteresanmış... Amex her yerde geçse bende mastercard a hiç bulaşamadan direk onu kullanırdım fakat sadece amex kullanınca sıkıntı oluyor :( Ya ikisini de kullanmak lazım yada sadece mastercard... Aidat konusunda bir kampanya yapsa banka da ikisini de kullansak...

Bu arada bana bonusflash dan toplamda 1000 lira harca 5000 mil kazan diye kampanya geldi, harcamada sınır yok diğer kampanyalar ile birleşiyor, harcadım kazandım...

Edit: Limitim de 1000 lira :) Aidat da yardımcı olurlar ise diğer banka kartlarından aktaracağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 22 Ocak 2019; 15:12:42 >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Hocam avans milin şartları ne ? Ne kadar bir zamanda kapatırsanız cezasız oluyor? İptal etmeseniz ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Hocam avans milin şartları ne ? Ne kadar bir zamanda kapatırsanız cezasız oluyor? İptal etmeseniz ne olur?

Alıntıları Göster
    https://www.shopandfly.com.tr/mil-programi/avans-mil

Detayları

• quote:

https://www.shopandfly.com.tr/mil-programi/avans-mil

Detayları

Alıntıları Göster
    18 ay kapatmak için yeterli süre, kapanmaması durumunda 0.01 ile çarpılıyor ise ortada vade faiz vs de yok demektir :)Tam amerika bileti al git gel 18 ayda kapat kampanyası...

• Kampanyaların hızı kesildi sanki :)
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Genelde 2-3 kampanya oluyor aynı anda. Şu an da sömestr kampanyaları var. Bugün bir tanesi bitecek birkaç güne yenisi gelir diye düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutubcu

Genelde 2-3 kampanya oluyor aynı anda. Şu an da sömestr kampanyaları var. Bugün bir tanesi bitecek birkaç güne yenisi gelir diye düşünüyorum :)
    Sömestri kampanyasının şartları bana uymadı :( 2000e/100 kazanımıda az... Onu pas geçiyoruz :)
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Tam dediğim gibi oldu, giyim kozmetik kampanyası geldi :) 150 TL üzerine 2500 mil toplamda 7500 mil kazanma fırsatı üstelik 28 Şubat'a kadar süresi var :)
  • quote:

Tam dediğim gibi oldu, giyim kozmetik kampanyası geldi :) 150 TL üzerine 2500 mil toplamda 7500 mil kazanma fırsatı üstelik 28 Şubat'a kadar süresi var :)
    İyi fena değil %16 indirim ;) Elektronik gelseydi daha iyi olurdu ama buda fena sayılmaz....
  • quote:

Giyim kozmetik para harcatıyor :) gecen sefer 3 ayrı yerden hediye kartı aldım daha harcamadık,muhtemelen yine kart alacagım,market olsa bunun yerine daha iyiydi.

• kampanyanın geçerli olacağı kozmetik sitesi var mı acaba
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.