Şimdi Ara

Garanti Bankası Kart Başvuru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar garanti bankasına kart başvuruda bulunmuştum sorguladığımda böyle yazı çıkıyor kartımı şubeden alabilirim anlamına mı geliyor acaba? Sms ile mesaj geliceğini sanmıyorum başvurum onaylandığında da mesaj gelmemişti. Garanti Bankası Kart Başvuru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaGungormus -- 19 Mayıs 2022; 19:49:7 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yok mu bilen?

• Kredi kartı başvurun onaylanmış ev adresine kargolanıyor

• Kart başvurun onaylanmış ve orada yazan adrese yani şube ise şubeye, ev ise evine kargolanmış.

Orada normalde takip numarası da veriyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • silentvitaz S kullanıcısına yanıt
    teslim adresi olarak şubeden alacağım benim merak ettiğim şubeye gelmiş mi yoksa gelecek mi bundn öncede kargoya verilmiştir yazıyordu o zmn gelmiş demek oluyo sanırım

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    kartı şubeden alacağım için evime gelmiyecek kargo numarası yoktu bu yüzden şubeye gelmiş demek oluyor mu mu gelecek mi

• Şubende bekliyordur kartın

• TolgaGungormus kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde geldiğinde SMS gelmesi gerekli size. Ben, bana gelmiş SMS'i birebir paylaşıyorum.

quote:

DEGERLI MUSTERIMIZ, XXX ILE BITEN METAL THE PLATINUM KARTINIZ XXXXXXXX SUBEMIZE TESLIM EDILMISTIR. KARTINIZI 26/01/2022 TARIHINE KADAR TESLIM ALMANIZI RICA EDERIZ. BU TARIHE KADAR TESLIM ALMADIGINIZ TAKDIRDE KARTINIZ IMHA EDILECEKTIR. B002

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Ama bana kartın onaylandığına dair yada kargoya verildiğne dair bir mesajda gelmedi.Daha önce garanti müşterisi değildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaGungormus -- 20 Mayıs 2022; 10:42:20 >
  • TolgaGungormus kullanıcısına yanıt
    Hocam bana da onaylandığına ya da kargoya verildiğine dair SMS gelmedi. Sadece kart şubeye ulaştığında almanız için SMS geliyor ve şube tarafından aranıyorsunuz.

Olası SMS gelmeme durumuna karşı yine de teslim edilecek şubeyi arayabilirsiniz.

• Kartı şubeye isterseniz subeye ulaşınca aşağıdaki SMS geliyor gidip alabiliyorsunuz bazen SMS geç geliyor uygulamadan kontrol edin şubenizde bulunmaktadır diye yazıyorsa alabilirsin. Şubeye değil eve istersen takip no verirler takip edersn

DEGERLI MUSTERIMIZ, xxxx ILE BITEN BONUS TRINK KARTINIZ xxxx SUBEMIZE TESLIM EDILMISTIR. KARTINIZI 25.08.2022 TARIHINE KADAR TESLIM ALMANIZI RICA EDERIZ. BU TARIHE KADAR TESLIM ALMADIGINIZ TAKDIRDE KARTINIZ IMHA EDILECEKTIR. B001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 1 Haziran 2022; 11:50:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.