Şimdi Ara

garanti bankası eft ücreti 6.75.yeter artık insanları söğüşlediniz!!! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
15.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
205 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara'da hisse senedi, opsiyon, tahvil-bono alamıyorsun. Bunları yapamadıktan sonra eft ücreti alsa ne olur almasa ne olur.
  • anilkq A kullanıcısına yanıt
    Zaten insanlar para transferleri ücretsiz ve günlük faiz oranları avantajlı olduğu için Enpara'yı ana kasa bankası olarak kullanılıyor. Ödemeler ve yatırım araçları kısmında ise zayıf. Böyle ihtiyaçları olanlar başka bankadan hesap açıp gerektiğinde Enpara dan buralara para transferi yapıyorlar.
  • ben 11 lira iş bankası havaleye verdim, dedim "iyi çok vermedik gene" meğersem 6.75 bile çokmuş :D böyle isyan edenlerin olması güzel bence hiç para alınmaması lazım ama hal ortada :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonson -- 4 Şubat 2019; 12:21:24 >
  • Bu eft ücretleri tamamen keriz silkeleme operasyonu.
    Taş atıp kolları yorulmuyor ki, bir talimat ile para gidiyor.
    Bunun için bankalar bir emek veya zaman harcamıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene 4-5 liraydı. Eft'ye de zam

• Üç Kağıtçı Mesut kullanıcısına yanıt
    Cahil bir terbiyesiz velet görmek istiyorsan aynaya bir bak önce, ailene söyle sana acilen terbiye versinler, bu kafayla birisinden sağlam dayak yersin yakında benden söylemesi. Büyüklerine karşı saygı nedir sana önce onu bir öğretsinler. Eğer yeni kuşağın hepsi senin gibiyse vay bu Türkiye'nin haline. Uza şimdi insanın asabını bozma daha fazla.
  • işbankası iyice sapıttı, en son 7.50TL eft ücreti istedi, vazgeçtim eft yapmaktan, gittim elden yatırdım parayı
  • Enpara da ekparadan geçiriyo 41 tl ye,10 tl faiz geçirmiş..nasıl bir hesapsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuveyt almiyor islem ucreti genco

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Garanti kullanıyorum sürekli havale eft yaparım hiç ücret kesildiğini görmedim. Maaş müşterisi olduğumuzdan mıdır acaba?
    Evet, ama maaş yatması durduğunda normal hesaba çevirirler.
  • iş bankasından kartsız işlem bankamatikten başkasına para yollamak 15 TL olmuş
  • Ben de geçen gün Akbank ATM den kartsız havale yaptım. 100 TL için 15 TL para kesti. Acil durum olmasaydı göndermeyecektim ama mecbur yolladım. Banka ve kredi kartlarıyla fazla işim olmaz, kullanmamaya çalışırım.

Bu resmen kan emiciliktir. Ben ne kadar yakınırsam yakınayım, şerefsizler sürümden kazanıyorlar. Ben işlem yapmasam ne olacak, memlekette milyon insan var, yollarını buluyorlar böyle böyle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında kapasitemi sana anlatacak çok güzel deyimler var ama sonra ceza yiyoruz. Hadi canım sen meleye meleye eft ücreti ver. Kıytırık mağazanla da kendini ceo zannet. 3 eft parası için ağlayan ceo zuhajaja. Ben senin gibi vizyonsuz değilim, kuruş eft masrafı vermiyorum.
  • Yapı Kredi ve İş Bankası'da para tutarından bağımsız olarak 6.75 alıyor. Bddk mevzuatı ile belirleniyor. Rezalet ama gerçek.

• havaladen bile para alıyor bu garanti
  • site aidatini az once odedim..garantiden garantiye 3 tl aldi..saka gibi..

sag cebinden sol cebine koyarken para aliyor adamlar..
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    bu yeni aldığı bir ücret değil ki, neden garanti kullanıyorsunuz? ya da neden aldığını bilmiyormuş gibi şaşırarak tepki veriyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.