Şimdi Ara

garanti bankası eft ücreti 6.75.yeter artık insanları söğüşlediniz!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
15.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
205 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Albaraka Türk var oda almıyor yıllardır.
  • Çare enpara hocam.
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Babam da garanti kullanıyor EFT havale ücreti alınmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • garantione kullandınız mı acaba ?
  • Peki enpara nasıl bedava yapıyor?

• J. Seinfeld kullanıcısına yanıt
    Hahahahah:D

• enparadan diğer bankalara geçen paraları leylekler mi götürüyor hocam?
  • muhasebeciyiz adamlar excel veya pdf formatında hesap özeti istiyoruz mail ile 10 lira istiyorlar (genel olarak garanti bankası için yazmadım) işin kolayını bulmuş yasal tefeciler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail13

CEPTETEB nasıl yiyor? neye göre konuşuyorsunuz?
    Atm 400 tl yatırıyorum adım gibi eminim 380 yatıyor geri ver diyincede 400 tl vermedi itirazda ettim kabul olmadı bu yüzden asla cepte tebe para yatırmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecen gün en para kartımı yanlışlıkla tebe takıp para yatırdım 300tl için 5 tl masraf aldı yatırmama rağmen , oysa en para aydı 2 defa 500'e kadar total (yanlış olabilir) masrafsız istediğin bankadan çekme imkanı veriyor biri yapabiliyorsa diğeride yapmak zorunda... tavrınızı koyup geçin avatajınıza olan bankaya
  • dostum GarantiOne, 18-25 yaş arası kullanıcılar için hazırlanmış bir bankacılık uygulamasıdır.bunuda belirtseydin keşke
  • Biz şirket olarak Garantiyi kapattık. Başka bankalar arayın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Üç Kağıtçı Mesut

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    reklamlarını ezberlemek zorunda değilim, burası bir forum, burada bilgi, fikir alışverişi yapılıyor, saatlerce açıp her banka sitesini okuyacağıma burada istediğim gibi sorarım, daha önce bu hizmeti kullananların fikirlerini soruyorum kör müsün sen yoksa beynin mi bunu algılamak için çok küçük?? bu ne ukalaca ve terbiyesizce bir cevap. senin de aile terbiyen sadece bu seviyesizce cevabı mı destekliyor? defol git insanın asabını bozma yavşak velet ! bu foruma bir alt yaş sınırı koymak lazım, yaş sınırı olmadığı için senin gibi bir sürü ergen troll doldu ve senin gibi çoluk çocuk sürüsü yüzünden forumun seviyesi her geçen gün daha çok düşüyor ! nickinde bile hayır yok zaten sende nasıl olsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3po -- 4 Şubat 2019; 10:27:42 >

• Bir de bu banka, yıllık kart ücreti kesti benden, çok şükür bu ay kapatıyorum senelerdir kullandığım kartı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben GarantiOne uygulamasını kullanıyorum ve eft havale ücreti ödemiyorum üstelik yaşımda 34. Fakat bu uygulamada yaş sınırı var. Sadece benim gibi eski iGaranti kullanıcıları hariç buarada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 yılında 3.5 TL gibi birşeydi. 2 dolar bile değil. Ama insanlar ödeyebiliyordu. Siz 6.75'in neden pahalı geldiğine değil neden 6.75 olduğuna takıldığınız sürece şikayet etmeye devam edeceksiniz. Bugün EFT ücreti yarın patlıcan, öbür gün tuvalet kağıdı, öbür gün cips fiyatından şikayet edeceksiniz. Herşey pahalı geliyorsa siz fakirleştiniz bunun farkına varın.
  • bende bi zamanlar garanti kullanıyordum bu durumdan rahatsız olunca butun paramı cekıp baska bankaya yatırdım tavsiye ederim git baska bankaya gec
  • Akbank maaş müşterisiyim. Geçen haftaya kadar eft havale herşey ücretsizdi. Bu iki hafta ne olduysa oldu. Eft ye 6.75 kesiyor benden de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.