Şimdi Ara

Garanti Bankası - Bonus Flexi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu banka kredi kartları ile ilgili limit arttıramıyorum maximum 11 bin yapabildim en fazla. Ziraat 20 bin tl üzeri asla yükseltmiyor. World gelir belgesi bilmem ne saçma sapan uğraştırma peşinde garanti bonus 61 bin tl kredi kartı limiti tanımladı direkt olarak. Ben de sanıyorum ki belli bir limitimiz var “mesela 50k” toplam kredi kartı limitimiz bunu geçemez sanıyorum. Meğer öyle değilmiş! Diğer bankaların yanına yaklaşamadığı limiti garanti bonus tanımladı! Keşke daha önce bilseydim şunu. Limit yükseltmeyen bankanın gözünün yaşına bakmam bu saatten sonra. Adamlara bak ya… artistliğiniz kime oğlum sizin :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 7 Ağustos 2022; 16:16:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ririii kullanıcısına yanıt

aidatsız olan kart bu hocam..müşteri hizmetleri arayıp başvuru tamamlıyor net üzerinden başvurusu yok :)

Garanti Bankası - Bonus Flexi
     Garanti Bankası - Bonus Flexiwww.bonus.com.tr
    Bonus Flexi | Kredi Kartı Başvuru | Garanti Bonus
    https://www.bonus.com.tr/bonus-flexi-hemen-basvur?SourceCode=5C060095
  • DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Teşwkkürler. Buna da basvurduk. Diğer basvurduğum flexi ücretli olandı sanırım. Telefonda anlatırız derdimizi artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: efefor

Bu mesaj silindi.
    Yalniz paylastigin bonus flexi ekran goruntusunu benim mesajlarimda almissin bunu heryerde kullanamazsin, dagitamazsin silmezsen mesajlarini sikayet edecegim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar 62 bin limitim var ama sadece 20 bin tlsini nakit avans icin kullanabiliyorum. Bunu arttırmanın bir yolu yok mu? Taksitli nakit avans çekmem gerek

• Ben adamı aydınlatmak için yazdım ve ekrandaki kart’ta benim demedim dostum, istersemde ‘’kirimkongokenesi’’ adlı üyeden alıntıdır yazar yine kullanırım. Ama siliyorum dediğiniz gibi. bu foruma üye olduğumdan beri insanların değişik fikirlerini anlamakla uğraşıyorum. Bu saatten sonrada fikir ve yardım isteyen insanlarada bu forumda asla yardımcı olmam hatta fazladan açılan hat gibi mahkemelik olma gibi kaza sigorta gibi şeyleri gördüğümdede viskimden bir yudum daha aşır güler geçerim açıkçası, bu saatten sonrada Umrumdada değil açıkçası. Forumda kart başvurusu yapıp sorgulamasını yapmayı bilmeyen üyeler bile var, neyse ben üyeliğimi sildireceğim. Size iyi akşamlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • efefor kullanıcısına yanıt
    Mesaji sildigin icin tesekkurler iyi akşamlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ririii kullanıcısına yanıt

taksitli para kısmından çekilir

• Arkadaşlar merhaba, düzenli bir gelirim yok , başka bankalarda 40000 ₺ kredi kartı limitim var acaba 100- 150 bin hesabıma para yatırsam kredi kartı verir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.