Şimdi Ara

Garanti Bankasi 2x2000 tl alışverişe toplamda 150 tl bonus (ELEKTRONİK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
2.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    *      Bonus üye işyerlerinde tek seferde yapılacak her 2000 TL ve üzeri elektronik alışverişinize 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.
    *      Kampanya 5-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
    *      Kampanyaya fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
    *      Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 150 TL bonus kazanabilir.
    *      Aynı gün ayı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
    *      Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
    *      İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın ya da “ELEKTRONIKBONUS” yazıp 3340’a SMS göndererek kampanyaya katılın.
    *      Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonunu tıklaması ya da " EVET ELEKTRONIKBONUS " yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini yazarak 3340'a SMS göndererek  5,99 TL’ye kampanyaya katılabilir.
    *      Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
    *      Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
    *      Kazanılan bonuslar 3 Eylül -3 Ekim 2022 tarihleri arasında kullanılabilir. 3 Ekim 2022’den  sonra kullanılmayan bonuslar 4 Ekim tarihinde geri alınacaktır.
    *      Kampanya sadece yurtiçi işlemlerde geçerlidir.
    *      Kampanyaya kapsamında peşin ve taksitli işlemler dahildir.
    *      BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
    *       Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    *      FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    *       Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukruciger -- 5 Ağustos 2022; 12:3:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• kişiye özel olarak banada 500/75 e-ticaret elektronik gelmiş

• Sürekli altlimiti yükseltip ödülü sabit tutuyorlar. Bıktırdı artık bu tavırları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ELEKTRONIK YAZSANA BAŞA, biz de hedıye sandık

• Konu için teşekkürler.

Konu başlıklarında sektör yazmak daha açıklayıcı olur. [ELEKTRONİK] diye eklense fena olmaz.

Birbirimize atar gider yapmaya gerek yok. Naçizane önerim.

• 160-TL bonusum vardı bu gece baktım duruyordu, sabah baktım silmişler. Ben de komple kapattırdım kartı, 50.000-TL limiti vardı. Asla minnet etmem bunlara.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

Arayıp söyleseniz zaten 1-2 gün içinde ekliyorlar bonusu.

2-3 banka ile çalışıyorum ancak destek konusunda Garanti iyidir.

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt
    Üslubunuz o kadar kötü ki lütfen açtığım konuya girmeyin o halde başka konularda detay yazıyorlar oradan bakabilirsiniz

• shutterbug kullanıcısına yanıt

Öneriniz için teşekkürler başlığı düzelttim

Axess dışında puanı silmeyen kart yok ki sanırım.

Sağlık olsun.

• sukruciger S kullanıcısına yanıt

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Konu için yeniden teşekkür ederim.

• 1000 e 75 x 2 gibi düşündüm hemen.

2000tl ye 75tl bonus nedir. (%3,75)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 5 Ağustos 2022; 12:29:18 >
    Muhtemelen sizin 160 TL geçen ayın e-ticaret kampanyası bonusuydu. 4 Ağustos son kullanma tarihiydi. 5 Ağustosta silerler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt

Söyledim burunlarından kıl aldırmıyorlar, ben de ben size minnet etmem siz bana edin dedim kapattırdım. Ota çöpe kampanya bildirimi gidiyor, puan süresini de bildirseler ya. Çakal bunlar.

• ne zaman bonusların silineceği kampanyaya katılırken yazıyorlar yatırdıkları zaman yazıyorlar.

ben shellden mobil ödemeyle benzin aldım kampanya saymadı. geçen gece webden mesaj yazdım. bugün 40 bonus yüklediler

ha 1500 olan limit 2000 oldu o kötü.

migros da 500 lira olmuş en az.

tamam piyasa yüksek de ödül niye cazip değil?

• Ignite kullanıcısına yanıt
    Az veriyorlar ondan 4000₺ harca 150₺ bonus al.
    Eskiden 2000₺ harcamaya 150₺ veriyorlardı enflasyondan önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaypatronu -- 5 Ağustos 2022; 19:58:3 >
  • 1500/75 ti 2 bin TL ye çıkmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Kullanıp yararlanan çok olursa 3000/50 de olur yakında.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.