Şimdi Ara

Garanti 75 15 bonus (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
18
Favori
24.545
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • linke tıklayınca google play sayfasına yönlendiriyor.varmı çözümü olan?

• Ben Migros sanalmarketde garantipay ile ödeme yaptığımda kampanyaya işlemiyor. Bu olay istegelsin de falan olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::xXx:::

Trendyol da Garanti posu olmadığı için sayılmıyormuş. MH cevabı bu şekilde. bende aynı hatayı yaptım. Hatta kuponla 69 liraya gelen aynı ürünü 75₺ ye gelmesi için pahalı olanı aldım. 15 puan kazanacağız derken 6 liradan olduk.

Hocam böyle saçmalık mi olur? Türkiye'nin belki de en büyük platformunda garanti pos'u yok ? Ama taksit yapıyorlar nasıl oluyor bu durum? Müşteri memnuniyetine güzelce yazdım siz müşterinizi kandırıyorsunuz e ticaret kampanyasına nasıl Trendyol dahil olmaz diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırk yılda bir kampanyasından yararlanalım dedik. Trendyoldan alışveriş yaptık. Hala yüklenecek. Burada da aynı sıkıntıyı paylaşanları gördüm. Ben ne bileyim hangi e-ticaret sitesinin hangi bankanın poslarını kullanacağını. Yazsaydın o zaman kampnaya sayfasına hangi sitelerde kullanılabileceğini. Mesela %10 kampanyası var. Onda geçerli olan siteleri yazmayı biliyorsunuz. Yarın arayıp söveceğim. Müşteri temsilcisine en kolay nasıl bağlanılıyor bu garantide.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 den aldığım ürün için bonus yüklenmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: DoğanX

Kırk yılda bir kampanyasından yararlanalım dedik. Trendyoldan alışveriş yaptık. Hala yüklenecek. Burada da aynı sıkıntıyı paylaşanları gördüm. Ben ne bileyim hangi e-ticaret sitesinin hangi bankanın poslarını kullanacağını. Yazsaydın o zaman kampnaya sayfasına hangi sitelerde kullanılabileceğini. Mesela %10 kampanyası var. Onda geçerli olan siteleri yazmayı biliyorsunuz. Yarın arayıp söveceğim. Müşteri temsilcisine en kolay nasıl bağlanılıyor bu garantide.
    Bu kampanya bana gelmedi ama sanırım garanti fiziki/sanal pos şartı koymuşlar siz de buna uymama ihtimalini tercih etmişsiniz. Her kampanyaya her siteyi/mağazayı yazamazlar (hangi banka yazıyor bilmiyor). Haklı olmak istiyorsanızhttps://www.bonus.com.tr/sektorler sitesinden bakabilirsiniz. %10 e-ticaret kampanyasında ilgili siteler dışında geçerli olmadığı için yazmamışlar. Bu online alışveriş olduğu için dahil olan siteler çok. Ben 6 aydır bonus yerine axess kullanıyorum, hem puanlar silinmiyor hem de katıldığım kampanyalarda pos şartı yok, bütün kampanyaları kullanmadığım için diğerlerinde var mı bilmiyorum. Yani bunları yazma sebebim bir şey bilmiyor ama araştırmıyorsanız gelip burda boş yapmayın.

• burda kurunun yanında yaşta yanma durumu olmuş, diğer konularda cüzdana attım bunu aldım şunu al veya puan gelince paranı geri çek filan yazıp dilendiren akıllılara selam olsun başardınız bitti trendyol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealWorldRules -- 25 Ekim 2020; 16:7:46 >
  • Bonus flexi'ye bonus yatmış, paracard'a yatmamış. Aynı yerden 2 defa aynı miktarda alışveriş yapmıştım.

• Kredi kartı / Paracard tek işlem kabul ediyor. (Müşteri bazında tek işlem)

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Hocam böyle saçmalık mi olur? Türkiye'nin belki de en büyük platformunda garanti pos'u yok ? Ama taksit yapıyorlar nasıl oluyor bu durum? Müşteri memnuniyetine güzelce yazdım siz müşterinizi kandırıyorsunuz e ticaret kampanyasına nasıl Trendyol dahil olmaz diye

Alıntıları Göster

Trendyol ve Bonus kampanyası işi yıllardır bir muamma. Bazen oluyor bazen de olmuyor. Adamların bonus posu var ama galiba çekimi başka bankadan yapıyor. Karışık işler. Dediğiniz gibi anlaşması yoksa nasıl taksit yapıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Alıntıları Göster
    Peşin fiyatına değil fark ekleyip taksit yapıyorlar o yüzden taksit geçerli bir sebep değil gibi.

• şuan 75 40 var neden bunu zorluyorsunuz

• roodlust R kullanıcısına yanıt
    Nasil hocam?

• roodlust R kullanıcısına yanıt
    Nerde var?

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt

Bende de aynı hata var. Siz sonra denediğinizde oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: roodlust

şuan 75 40 var neden bunu zorluyorsunuz

böyle yazacağınıza, ilgili kampanyanın bonusflaş linkini paylaşsanız daha iyi olurdu.

• uncrowned king kullanıcısına yanıt

paylaşma kısmına bastığımda fotoğraf veriyor sadece bunun linkini size nasıl atıcam bikaç günü kaldı faydalanın

Garanti 75 15 bonus
  • quote:

Orijinalden alıntı: roodlust

paylaşma kısmına bastığımda fotoğraf veriyor sadece bunun linkini size nasıl atıcam bikaç günü kaldı faydalanın

Hocam önce paylaşa basın sonra linki kopyala çıkıyor alta doğru. Eğer çıkmazsa birine mesaj atcak gibi işleme devam edin metin kısmında link görünüyor

• chessmania kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.