Şimdi Ara

Garaj kapısina park ve para cezasi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
37.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi olmuş keşke daha fazla ceza kesselermiş
  • Garaj önüne çektiyseniz ve araçların girişini çıkışını engelliyorsa ceza normal

Keşke başka binanın garajına park edenlerede ceza yazılsa.Akşam akşam geldim kapalı garajı olan karşı binadan bi salatalık yine bizim binanın özel park yerine arabasını çekmiş gitmiş evine.10dk yer aradım,tam arkasına parkedeyim dedim gece hastası olur bişeyi olur diye içim elvermedi lanet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Bu tipler yeni türedi. Taksiyi arayıp bulacağım, taksiye bineceğim bak bak

Bir tavsiye vereyim genel olarak;

Nitro benzin buluyorsunuz... Aracın tavan bölgesinden döküyorsunuz. Sabah aracın sahibi güzel bir süprizle karşılaşacaktır, emin olun
  • Troll bence yoksa bunun için gelipte konu açılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

Troll bence yoksa bunun için gelipte konu açılmaz.

Her sakallıyı deden zannetme.

Garajın kullanılmaması yüxünden cektigimi diger mesajlardada yazmıstım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Kullanilir kullanilmaz. Bu kimseyi ilgilendirmez. Belki adam keyfine almis arabayi, belki sadece acil durumlarda kullaniyor. Ve o gunde acil durum soz konusu oldu. Ayni durumda ben olsaydim bende aynı seyi yapardim. 200 lira size mustehak. Belki bir daha ayni seyi yapmamaniz icin ders olur.

• iyi olmuş. bende bugün park cezası yedim. levhayı görmedim. hatta her zaman park ettiğim ve site yanı olduğundan ev sahiplerinin hep parkettiği bir yerdeydi. siz gidip garajın önüne çekmişsiniz. 1-2 saat olsa neyse. 24 saat geçmiş üstünden. ayıptır günahtır. sabah sizin yerinizdeki(!) araba çıkmadıysa arabanızı nasıl garaj önünde bırakıyorsunuz? o insanlar sabah uyanıp işe gitmeyecek mi okula gitmeyecek mi?

bugün parkımı yaparken hatta engelli vatandaş vardır diye rampaya dikkat ederek park eden bana 200 lira ceza kesiliyor. diğeri 24 saat bir apartmanın garaj çıkışını engelliyor 200 lira ceza yiyor. adalet sistemi çalışıyor vesselam.
  • Konuyu biraz hortlatmak gibi olacak ama
    Benim apartmanimin otopark girisinin onune park eden araclar icin nereyi arayip ceza ve arac cektirili yaptirabilirim?

Otopark girisi - kaldirim - sokak yolu
    Bu sekilde bir yer var sokak yoluna park edip, garajdan arac cikisini engelleyen araclara ne gibi yaptirimlar var? Garaj girisimde de arac cikisi park yapilamaz yazisi var.
    Garajda iki aracim var garaja daha arac sigar ama ben genelde garajin girisine koyuyorum araci baskasi arac koymasin diye.
    Oraya park edenler icin nasil bir yaptirim var?

• Kardeş sen gel benim garajın kapısına parket ve 24 saat boyunca aracını kaldırma, ararsam telefona da bakma...
    Söz veriyorum polisi ve çekiciyi aramıyacam cebinden 5 kuruş bile çıkmayacak...

• bir daha milletin garajının önüne araba bırakmazsın. iyi olmuş.

birazcık yürüyün bir zahmet park yeri bulun. yürümekten zarar gelmez. illa ki kapınızın önüne araba koyacaksınız diye bir şey yok.
  • ~PainKiller kullanıcısına yanıt
    Polisi ararsınız

• ~PainKiller kullanıcısına yanıt
    önce belediyeden yetki alıyorsunuz, garaj önü park yasağı tabelanizi koyuyorsunuz, ondan sonra polisi arayabilme hakkınız olur.

• Belediyeye gideyim bi bakalim. Hayir bu sokakta oturup park etse komsu der gecerim. Baska sokaktan geliyorlar benim evimin cephesini uzun ve mahalleli bildigi icin 3-5 arac var parketmezler pek bizim arabalar var diye.
    Baska sokaklardan gelip parkediyorlar gel de bul adami

• Sadece aracı çekmekle kalmaları büyük şans. 45 dakika boyunca yumruklayabilirlerdi.

• Otopark önüne park etmek yasaktır. Nereden ehliyet alıyor bu insanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

Evet sayın kafaları cok guzel arkadaslar.
    Bugun ogrendım kı arabamı cektıgım garajda arac yokmus.
    Kasten yapılmıs bır hareket suan yapılan.Yan bınadan yapılmıs cekememezlık sonucu oldugunu dusunuyruz.
    Bgun polıse bıldırıcem 155 hattına kım ıhbar ettgını buldurmak ıcın.
    Utanmadan üste çıkıyor bir de.. Bulacakmış.. Bulamazsın. İhbar gizli olur.

Bizim de garaj kapısına bırakmışlardı. Özel garaj. Gece lazım oldu. Hastane için. Vura vura, eze eze, camlarını patlata patlata çekmiştim.

Haa sonrasında birşey olamadı tabi:)
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

hocam belediyenin hangi biriminden yetki alınıyor? tabela mı alacağız belediyeden?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadasc11

hocam belediyenin hangi biriminden yetki alınıyor? tabela mı alacağız belediyeden?

bilgim yok malesef. arayıp sormak gerek, santraldeki kişi yönlendırir.

• Kapalı otoparkım olacak önüne araç koyacaklar kullanılmıyor diye.

Benzin döküp yakarak çözebilirim, güzel fikirmiş. Çekici falan düşük olmuş ceza olarak.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.