Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Garaj Girişine Çekilen Araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
46
Cevap
6
Favori
1.967
Tıklama
Giriş
    192 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ErhanDemir

quote:

Orijinalden alıntı: T.Kensei

Bi tanıdığım böyle yapan bi aracı özel çekiciyle cektirmisti. Çekiciye dedik ki bu arabayı x ( komşu ile) kaca götürrsün . Al su parayı sen arabayı orda güzel bi yere bak . O düşüncesiz herifte arabasını bulmaya uşrassın kaç gün

Bu yapılan insanlık değil. Tekrarlarsa yapılır ama ilk kez yapana yapılmaz hocam. Adamın acele işi vardır park etmiştir falan..

Bi tane şanzuman ve motor ustası bi adam bi kaportacının 0km arabasına kirli elleriyle bam bam vuruyo işte kaputta göçük oluyo güya şaka yapıyo. Bu kaportacıda gidiyo bunun arabasını folklift ile 2 beton kolonun arasına ite ite sıkıştırıyo adam imkanı yok çıkaramamıştı folkliftlede çıkmamıştı araba öyle duruyodu en son...

Aynı adama önceden yine şakaların yüzünden lastiklerin bijonlarını söküyo adam arabaya bi biniyo pat oturuyo araba

Tabiki de nedensiz yapmamıstı . Adam müptelası olmustu oranın ondan :D
    |
    |

• Yarbay
    7391 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Polisi araman yeterlidir zira ceza yazmak için bahane arıyorlar zaten biri ölse oyalanarak gelirler ama işin ucunda ceza varsa anında ordalar

Adam olmus nasilsa acelesi yok diye dusunebilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Garaj girişi açık arkadaşlar, 9 araçlık garaj ve 9 aracın arkasında kaldırım ve yol var. Ve kaldırımın kenarına yani yola 9 araçlık garajın girişini 4 araba ile kapatıyorlar öğlenleri genelde. Yani 1 araba değil 3-4 araba şikayet etmek gerekiyor, bundan sonra denemek lazım bugün eve çıktım indim gitmişler 15 dakika da.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    6279 Mesaj
    Geçenlerde yolda giderken buna rastladım..
    Farklı garajlardan iki fotoğraf daha vardı ama bulamadım..
    Yıllardır kendi garajımın önünü kapatan görgüsüzleri çekseydim bu sayfa açılmazdı emin olun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
    "Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
    Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hakkın alır karınca...
  • Yarbay
    19587 Mesaj
    Dün bir AVM'nin kapalı otoparkından çıkacağım, her zaman aynı yerden çıkıyorum ezberledim artık rutin gidiyorum derken döndüm bir baktım çıkış yoluna girmeden bir önce ki yola girmişim, afalladım hayret dedim daldım sanırım ilk defa oluyor, bir tur atıp döndüm geldim aynı yola baktım yol kapalı yani araba var, sonra önden bir araba, 2 arabanın ortasından tam bir araba geçecek şekilde geçti.

Sonra anladım ve başımdan aşağı kaynar sular aktı, Mercedes'in biri normal çıkış yolunun tam ortasına arabayı park edip gitmiş, bildiğiniz yol ortası. Bir tanede güvenlik vs... yok şikayet edemedim.

Trafik kuralları sert olacak işte, olacak ki o adam bunu yaptığında ehliyetine 1 yıl el koyacaksın ve tekrarladığı zaman ömür boyu men edeceksin, ehliyetsiz araç kullanırken yakalanırsa da, 5-10 yıl hapise tıkacaksın.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    3957 Mesaj
    yeni eve taşındık taşınalı bu sorun ortaya çıktı.Hatta adamın biri bizim garaja aracı çekip karşı apartmana gitmiş Gelde öldürme bu adamı.Kumandalı dubalardan yaptırmayı düşünüyoruz bakalım.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
    "Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
    Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hakkın alır karınca...
  • Yüzbaşı
    992 Mesaj
    Bu konuya çok dikkat ederim. Sadece yer olmadığı zaman içerisindeysem ya da çok kısa sürede gelebileceksem çekerim. Millet 5 dakka duracak yer olmasına rağmen geliyor girişe park ediyor. Kültürsüzlük ve öküzlük göstergesi başka bir şey değil.
    |
    |
    |

Clio Rs''2000 cc''172 hp
  • Yarbay
    4497 Mesaj
    geçen sene bi akrabamız garajından kamyonetini çıkaramamıştı bi focus gelip önüne çekmişti polisi aradı adamlar sabahın köründe aracı çekti götürdü..hiç düşünmezler adamın acil işi olur hastası olur nasıl çıkacak ordan..bu garaj girişine park etmek ve başka binanın garajına park etmek olayları cahillikten başka bişey değil..adam karşı binada oturup bizim garaja park ediyor biz mahallefe boş yer arıyoruz söve söve..

|
    |

2005 Laguna 2 faz 1 1.6 16V privilege+beyaz+brc lpg
  • Teğmen
    162 Mesaj
    böylelerine anahtarı alıp arabalarına resim çizmek lazım
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: NDT Man

quote:

Orijinalden alıntı: tEmh@

Sahibini görünce şöyle bir şey yapabilirsiniz.

Konuyla alakası yok ama, filmi de şiddetle öneririm.

Aynen bende tavsiye ederim harika bir film.İzlemeyenler izleyecekleri filmler arasında 1. sıraya alsınlar bence

Hocam filmin ismini söylermisiniz.Videoda yazıyor mu bilmiyorum mobilde olduğumdan gözükmüyor.

• Yüzbaşı
    662 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BARBOSA_

belediyeye şikayet et ama önce arabada kalıcı hasar bırak ki bir daha yapmasın .

senin gibilerin bulunuyor oldugunu bilmek bile forumdan sogumama neden oluyor, size yaptiginiz her yanlis icin 2 misli zarar verdiler heralde bu zamana kadar, normal mantıklı birinin bu kadar seviyesiz olmaması gerekir acıyorum sadece sana allah ıslah etsin

|
    |

“Bir memleket gibidir gemi.”
  • Binbaşı
    1174 Mesaj
    Bende bu konuda çok hassas davrananlardanımdır garaj Kapısı veya araç önüne koymamaya çalışırım şayet koyarsam arabamı ya aracın yanından ayrılmam gitmem icap ederse camın önüne telefon numaramı koyarım ki kimse mağdur olmasın

|
    |

Citroën Grand C4 Picasso
  • Binbaşı
    1961 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: grejuva007

quote:

quote:

Aynen bende tavsiye ederim harika bir film.İzlemeyenler izleyecekleri filmler arasında 1. sıraya alsınlar bence

Hocam filmin ismini söylermisiniz.Videoda yazıyor mu bilmiyorum mobilde olduğumdan gözükmüyor.

önerileri dikkate aldım indiriyorum hocam filmin adı intouchables
    Sony Vaio VPCF11S1E

• Yüzbaşı
    656 Mesaj

Teşekkürler.Bende artık yarın izlerim.

|
    |
    Bahsedilenler: chncnyhn

Orijinalden alıntı: chncnyhn

quote:

Orijinalden alıntı: grejuva007

quote:

quote:

önerileri dikkate aldım indiriyorum hocam filmin adı intouchables

Ben az önce izledim filmi bitti. Gerçekten müthiş bir film tavsiye eden arkadaşa teşekkürler.
    |
    |

• Teğmen
    145 Mesaj
    Basıma gelmişti. Karakola gittim şikayet ettim arac sahibinin telefonunu bulup aramışlar. Ertesi gun tekrar cekti. Bu sefer karakolun başkomiseri geldi 2 polisle adamın kapısını çaldı adamı fırçaladı. Burda yasal bişey olmadı ancak bir hafta çekmedi sonra tekrar cekti. Bu sefer kavga ettik şikayetçi olduk birbirimizden. Mahkemeyle ugrasmayalım dedik vazgeçtik sonra. Sonra adam hiç çekmedi 3 ay sonra binadan taşındı kurtulduk ayı oglu ayıdan :)

Trafik polisi ararsanız cekici gelebilir. Ancak internetten online sikayet kullanmanızı tavsiye ederim. Sizin bilgilerinize içeriden bir polis vasıtasıyla ulaşabiliyor. Sahte bir isim kullanın derim şikayet ederken. Sonuçları burda paylaşın bakalım nolacak. Kimsenin yolunuzu engelleme hakkı yok
    |
    |

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ben e-devlet üzerinden mahalle polisine şikayet ettim ve gelen cevap:

trafik müfettişi olsana hakan?yaşın tutuyor mu?

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.