Şimdi Ara

Gankplank

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1128 Mesaj
    Gankplank aldım ama nasıl kasıcağıma bir türlü karar veremedim karşı takımı rahatsız etmek için biraz mana kasıyim diyom bu sefer hasarım kalmıyor can kasiyim desem aynı şekilde bir çözüm söylersenizde bende biraz rahatlasam çok karıştı kafam

|
    |

"Gankplank" değil "Gangplank"

Tıp // Python // Veri Bilimi
  • Binbaşı
    1326 Mesaj
    o kadar mana skntisi cekiosan bi manamune isini gorucektir.. onun disinda tank ta ad de ap de gp icin mukemmel buildler.. takimda tank varsa crit ad ya da fantazi olarak ap cikabilirsin guzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    q ile farm yapmaya çalış manamune çık ve neolursa olsun tank çık manamunenin hemen ardından shen alıp trinity forceta çıkabilirsin ve gayet güzel hasarverirsin ama bunun için takımında senden başka tanky bir champ olmalı yoksa manamunenin ardından hemen frozen mallet çıkarsan daha iyi olur hem damage yaparsın hem tanklarsın
    |
    |

Warmog ve Atma core itemin olucak , Statick Shiv Veya İnfinity edge kritik kaynağın , CD ayakkabısı ve İceborn senin CD ve CC kaynağın , Manamune veya Last Whisper ise damage kaynağın olucak .

Gp nin en temel sorunu mana sorunu bana göre. Early game de alınmış bir Tear of godness senin oyun sonuna kadar olan " mana " kaynağın . Cidde manamune den sonra mana sorunu ortadan kalıyor .

Devamında Static Shiv veya İE al . Devamında Warmog alabilirsin. Warmog + Atma combosu şuan için sadece gp ile viable bana göre . ( R.İ.P atma )

Full tank gidersen Damage kaynağın kalmaz ki GP nin Q ad raitosu çok güzel ve Onhit effect e sahip olduğu için , TF veya İceborn ile uyumlu oluyor . Full ad veya kritik gidersende karşıdan tek yiyiyorsun . O yüzden en ideal build budur bana göre ;

CD bot veya Mercury , Manamune , Warmog , Infinity Edge , Atma veya Bullwark , Last whisper veya Bloodthirster veya duruma göre 1 tank itemi daha .
    |
    |

• Yarbay
    3261 Mesaj
    ap gp op

19.400.000 sonuç bulundu.
    |
    |

Hiç olmadı crit diz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cooler Master HAF 912 Plus 750W 80 Bronze PSU ~ MSI Z77A-G45 ~ ASUS GTX 780 DirectCU II OC ~ GSKILL RipjawsX 2x4 GB CL9 1600 Mhz ~ WD 500 GB Caviar Black ~ Intel i5 2500K @4.2 GHz ~ Thermalright Venomous RT ~ Akasa Viper 14 ~ Cooler Master Megaflow 20 ~ ASUS VS228D ~ Logitech G105 Gaming Keyboard ~ Logitech G500S Gaming Mouse ~ Razer Kraken 7.1 ~ Logitech F310 || LG G4 32 GB || GODFATHER || || LG 47LB670V SMART TV || Seat Leon 1.2 TSI DSG 2013 ||
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

Ap gp oyna tavsiye ederim

sivhd mod on
    |
    |
    1128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

"gang" değil "gank"

"Gankplank" değil "Gangplank"

ohooh benim imla çok kötü ona bakarsan o yazdığım metinde birden fazla imla hatası var ama görmezden gel
    |
    |

• Yarbay
    6287 Mesaj
    gangplank*
    |
    |
    Ultisi zaten ya kill alıyor ya rakibi kaçırıyor .Kendim kastıktan sonra takımı da kastırıyorum.Mide gankleri oldukça başarılı bana göre.

Full critical oynuyorum.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.