Şimdi Ara

Gankplank

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler gp ne durumda şu an oynanabilir mi yoksa fiora renek gibi tryhard herolar mı önerirsiniz ?

• Bitirdiler nerde worldste pick or ban olduğu hal nerde şimdiki hal diğer saydıkların daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an gayet iyi god tier değil ama tier 1. ve zaman ayırmaya değer, ustalaşırsan ödülü büyük. ama düzgün oynaman lazım. Yoksa Quinn Fiora Pantheon daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

şu an gayet iyi god tier değil ama tier 1. ve zaman ayırmaya değer, ustalaşırsan ödülü büyük. ama düzgün oynaman lazım. Yoksa Quinn Fiora Pantheon daha iyi

hocam fiorayı biliyorum gücünü ama gp de hoşuma gidiyor cidden eğer bir fiora renek riven vs gibi domine edebiliyorsa oynamak istiyorum
  • Harethn kullanıcısına yanıt
    Youtubeden tüm mekaniklerine bak, aç antreman modunu her bir komboyu doğru bir şekilde yap defalarca, normal oyuna gir. Baktın zorlanmıyorsun çatır çutur yapıyorsun komboları zorlanmadan o zaman devam et. Yani biraz zahmetli düzgün oynaması. Bi iki tane nasıl oynaman gerektiğinin ayrıntılı halini atayım bunları mutlaka izle ikincisini de izle. Bu analiz edilen adam dünyanın en iyi gpsi

edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 26 Mart 2017; 3:18:33 >

• Harethn kullanıcısına yanıt
    gp ile lane domine edemezsin lane kazanamazsın. topda şuan tank herolar daha mantıklı. onun yerine midde oynamanı öneririm. ki gene de oynamanı önermem. 20-25 dk takıma tek katkısı ulti atmak. onun dışında ölmemeye çalışıp farmlayacaksın.
  • Isla Tortuga kullanıcısına yanıt
    Birde karşında yasuo gibi cd,mana,dmg sorunu olmayan bir hero gelirse sinir olmamak elde değil.Bazıları sırf büyük minyonu almamam için w açıyor
  • Alacaksınız renektonu bam bam bam
  • Rehberime göz atabilirsin. Üstteki videoyu değerlendir güzel paylaşım.
  • Kardeş gp şuan top çok kötü bir durumda uyum sağladı bir ormancı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersever

Bu heroyuı bitirdiler eski hali daha iyiydi

Eski hali daha iyi falan değil. Gangplank rework gelmiş geçmiş en iyi reworktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

quote:

Eski hali daha iyi falan değil. Gangplank rework gelmiş geçmiş en iyi reworktur.

Sanmıyorum. Eski halinden kasıt belki nerf öncesini kastetmiş olabilir. Yoksa berbat bir rework diyen bir kişi rastlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whituryd

quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

quote:

Sanmıyorum. Eski halinden kasıt belki nerf öncesini kastetmiş olabilir. Yoksa berbat bir rework diyen bir kişi rastlamadım.

Şuan ki hali bile eskisine göre çok daha iyi. Eski gp'nin aoe 1.5k vurma gibi bir özelliği yoktu mesela.

• GanGplank olacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.