Şimdi Ara

Gangplank Rün Dizilimi Önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gp için rün dizilimi örnekleri verebilirmisiniz baktımda bazı yerlerde flat AD bazı yerler armon pen dizmişler kafam karıştı

• Flat ad işini görür bence ama yinede uzamanına sor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • değil 9x 9x 9x 3x , şuan 15x15x15x dizse de gp den bir cacık olmaz buff gelene kadar . Mainleri daha iyi değerlendirir ama early game de şuan koridor da durması imkansız gibi geliyor bana .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 27 Ağustos 2016; 20:29:44 >
  • Gp oynama git riven oyna vereceğin emeğe değmez riven son bufflarla beraber daha iş yapan bi toplane oldu fiora jax yasuo da oynayabilirsin daha az uğraşırsın hem sıçma potansiyelleri daha az maymun gibi kaçabiliyolar gpde bu yok

• Skill spamlamak değil, skill bile kullanabilmek istiyorsan
    kırmızı 9x mana
    sarı 9x mana
    maviler 9x mana
    Büyükler 3x mana

• Mana skill yazanlara pek kulak asma. Doran ringle bile başlasan bayağı uzun lane ing yapıyorsun. Ben mavileri cdr kullanıyorum. Gerisi standart.
  • Armor pen oyun sonuna yatırımdır.Oyun sonuna kadar hayatta kalan gp zaten güçlüdür,zaten armor pen dizmiştir.Klasik ad buildi iş görür.
  • BRIDGIT MENDLER kullanıcısına yanıt
    Bir aydır sadece GP spamladım cidden o kadar çöp mü oldu?

• Hepinize yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.
  • Büyükler ad kırmızılar armor pen sarılar health per level mavilerin 6 sı cooldown per level 3ü magic resist şeklinde kullanıyorum ben

• Nerfler o kadar kötü etkilemedi de diğer seçimler daha fazla parlamaya başladı gp leş değil en iyi sonucu gpyle elde edemiyosun yani late game olmadığı sürece.

• BRIDGIT MENDLER kullanıcısına yanıt
    Max 3 fıçı nerfi ve üçlüden kritik vuruşun kaldırılması çok fazla etkiledi bence e e q e yaparsan tfde yaklaşık 10 saniye fıçıların dolmasını beklemen gerekiyor.Kuşatma veya dürtmelerden bahsetmiyorum.
    Diğer arkadaşlara katılıyorum bence de gp oynama.Sürekli dolaylı ve doğrudan heroyu nerflediler.Erken oyunu sıkıntılı geç oyunda da kesin taşıma garantin yok.Onun yerine fiora ve riven oynamanı tavsiye ederim.
    Rün istersende ad cdr mana regen ve karşındakine göre armor yada magic resist öneririm.

• cocacola10 kullanıcısına yanıt
    O yüzden turnuvalarda birincil hasarı karşılamıyor gp, tek kurşunun var hasarını yansıtman için. armor pen build yapıp ne kadar yardımcı olabileceksen oluyosun takımına. Benim gibi fetişistler oynamaya devam edecektir ama elo isteniyorsa gp oynanmaması en mantıklısı daha iyi seçimler var

• Kırmızılar: Saldırı Gücü
    Sarılar: Seviye Başı Can
    Maviler: 3 x cdr, 6x mr
    Büyükler: CDR
    Sustain için doran ring ve 2 pot ile başlanabilir. Ya da safir kristal ve doldurulabilir iksir.
    Eşyaları olsun, yetenekleri olsun gp baya vurdular. Ama hala iş yapar. Fakat riven gibi 4 kişiye dalayım 2 kill alayın ölmeden çıkayım durumu yok.
  • GP ye kalkan eller kırılsın.GP artık sadece takımca oynayacağın durumlarda iş görür.Tek başına çok riskli bi seçim.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.