Şimdi Ara

gamma projeksiyon perdesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gamma Screens 221x124 perdesini aldım. ama dalgalanmalar var. bu normal mi, zamanla geçer mi?, yoksa defolu mal mıdır?

ürün linki;
    http://www.boyutdijital.com/Gamma-Screens-221x124-Storlu-Projeksiyon-Perdesi-Kontrast-Gri,PR-1266166.html

• Selamunaleykum

Tecrübeli arkadaşlar da fikrini paylaşır ama bence sorunlu. Zamanla düzeleceğini sanmam . Daha da artar muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zamam aldınız

yeni aldıysanız ve bu şekilde geldiyse iade edin
  • clinteastwood1981 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevaplar için,

3 gün oldu. O zaman iade, değişim yapıyoruz. Teşekkürler

• bencede normal değil ve bu perdeden bende alacaktım ama, sanırım bu süreci izlemek gerekli, size nasıl bir yardımda bulunacaklar merakla bekliyorum.
  • Firma ile görüştüm, görseli kendilerine ilettim onlarda fark etti ve değişim için gönderdim.

Forumda da aktif bir firma sonuçta, güvenilirler. Önemli olan yeni gelende bu sorun çıkmaz umarım.

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    sorunsuz çözülür inşallah, benim alım sürecini de bu durum kesinlikle etkiler. Kürşat bey iyi karakterli bir satıcıya benziyor, ama işin sonunu görmek lazım.
  • sonuç nedir ?

gelişmeleri yazarmısınız ?
  • Yeni gelen perdede sonuç yine aynı. Hatta bunda daha fazla. O zaman bu markada sorun var.

Firma ile görüştüm herhalde dediler bu boyda sorun var. Rastlanır ama ender rastlanan bir durum dediler. Geri gönderdim tekrardan.
    firma olarak boyut dijital son derece ilgili ve müşteri memnuniyeti düşünen bir firmaymış. En önemlisi bu.
    Üründe sorun çıkabilir ama önemli olan alışveriş ettiğimiz yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 18 Ağustos 2017; 16:19:0 >

• bu perdenin 180 * 180 olanını alıcaktım

şimdi alıp almamakta kararsız kaldım

yaşadıklarınızdan dolayı
  • 3. değişimden sonra artık tamamen iade etmeye karar verdim.
    en son konuştuğumuzda beyaz olanın motorlusunu göndereceklerini belirttiler. ama normali motorsuzu 240*200 ölçüsünde olan geldi. buda benim verdiğim paranın altında bir ürün. en son gelen beyazda gride olandan daha hafif şekilde dalgalanma-çizikler mevcut ama var yani. bu markada var bir sıkıntı demek ki.

bu fiyat aralığında codegen var. ama gidip bauhaus'tan beyaz ahşap plaka kestirip o şekilde kullanacağım.hem daha uyguna gelecek.forumda yorumlara denk geldim kullanan varmış bu şekilde.
  • Bu tarz perdeler zamanla dalgalanma yaparlar ama daha ilk günden bunun böyle olması normal değil tabiki. En güzeli fixed frame, hem dalgalanma yok hem sinematik duruyor. Storlu vs perdeler bana hiç keyif vermiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

3. değişimden sonra artık tamamen iade etmeye karar verdim.
    en son konuştuğumuzda beyaz olanın motorlusunu göndereceklerini belirttiler. ama normali motorsuzu 240*200 ölçüsünde olan geldi. buda benim verdiğim paranın altında bir ürün. en son gelen beyazda gride olandan daha hafif şekilde dalgalanma-çizikler mevcut ama var yani. bu markada var bir sıkıntı demek ki.

bu fiyat aralığında codegen var. ama gidip bauhaus'tan beyaz ahşap plaka kestirip o şekilde kullanacağım.hem daha uyguna gelecek.forumda yorumlara denk geldim kullanan varmış bu şekilde.

hımmmmm, bu durum can sıkıcı, marka ile alakalı sorun var demek ki.
  • Tam da bahsettiginiz olculerde bu markanin motorlu perdesini alacaktim ben de ama konuyu gordum.

Var midir bir gelisme, firmadan bir aciklama ya da alip kullanan biri?

Farkli marka oneriniz varsa ona da acigim. (16-9 motorlu ve max 215-220 cm genisliginde.)

• quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

Tam da bahsettiginiz olculerde bu markanin motorlu perdesini alacaktim ben de ama konuyu gordum.

Farkli marka oneriniz varsa ona da acigim. (16-9 motorlu ve max 215-220 cm genisliginde.)

Merhabalar,
    Ben uzun zamandır tw6700 ile birlikte kullanıyorum.

konu linkim:https://forum.donanimhaber.com/gamma-screens-projeksiyon-perdesi-epson-eh-tw6700-alindi--122663938

birkaç görsel burda da paylaşıyorum.

gamma projeksiyon perdesigamma projeksiyon perdesigamma projeksiyon perdesigamma projeksiyon perdesigamma projeksiyon perdesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artar.g -- 12 Aralık 2017; 16:44:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: artar.g

quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

Tam da bahsettiginiz olculerde bu markanin motorlu perdesini alacaktim ben de ama konuyu gordum.

Merhabalar,
    Ben uzun zamandır tw6700 ile birlikte kullanıyorum.

konu linkim:https://forum.donanimhaber.com/gamma-screens-projeksiyon-perdesi-epson-eh-tw6700-alindi--122663938

birkaç görsel burda da paylaşıyorum.

gamma projeksiyon perdesigamma projeksiyon perdesigamma projeksiyon perdesigamma projeksiyon perdesigamma projeksiyon perdesi

Eyvallah hocam, sizin basligi gorup karar vermistim almaya zaten :)

Perpa'da bi kac magazaya ugradim bugun, teshir urunleri falan yok hic.

En iysi showroom'u olan bi yere gidip yuz yuze halletmek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.