Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.995
Cevap
141
Favori
1.124.091
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burhan dur iki dakika ülke zor durumda cari açık yapmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Burhan dur iki dakika ülke zor durumda cari açık yapmayalım.
    Amdciler kurtarir ulkeyi mekke firmasiydi

Sahi nvidia batiyordu noldu o iş?

Dolarin 1yilda 2.5 kat son 2ayda tlnin yuzde40deger kaybini nvidia itopya vatana yikanlar gana sicili ilemi aliniyor bu kart...

Keske birazda bizi yonetenlerin daha dogrusu yonetemeyenlerin sucunu bu firmalara yikmakdansa biraz en tepede sorunu arasak..

Adamlar icin hicbirsey degismedi kendi para birimletinde ayni paraya aliyor karti...

3000dolar maas aliyorsa 990$ 2080ti

2000dolar aliyorsa gtx 2070i 499$ aliyor...

Adam burda 1ay tatil yapiyordu ayni parayla burda 3ay tatil yapip geri donuyor...

Neyse afgan 1milyon super irkda gelince birtanede ona aliriz vergilerle 1050ti...

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

Katar seyhi el sadik kadi ile ortak giriyorum karta

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!

Bi masallahini alirim poyri..
    Başka türlü bu kart alınmaz zaten, yabancı sermaye lazım bununla oyun oynamak için. Gerçi bizde bu fiyata satılsa bile ilk gününden gidip alacak baya bir kisi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyri -- 26 Ağustos 2018; 9:44:41 >

• Gurcistan en fakir bize yakin ufak ulkenin vizesis kimliginle girebilirsin. parasi lari 100tl karsilik 38lari ediyor şuan... gecen sene 78lariydi 2014yazin 100tl verip 90lari alirdim absolut vodka 18.5tlye denk geliyordu

Benzin2tl olduguna inanmayanlar vardi gerci rizeliler eti benzini ordan alip geri donup 1.5saat yol eyy reis dunya lideri falan filan ekonomi cohh eiii diyor tanimasam adamlari inancam

Adam konya otesine gecememis ufak dunyasinda fakir hayellerle mutlu ve bizim super imanpower oldugumuza inaniyor

Sonra o niye artdi bu niye boyle

Ecevit doneminde o krizde adamin dis mihragi yokmuydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

Başka türlü bu kart alınmaz zaten, yabancı sermaye lazım bununla oyun oynamak için. Gerçi bizde bu fiyata satılsa bile ilk gününden gidip alacak baya bir kisi olacaktır.

Alıntıları Göster
    Yinemi benden bekliyorsun poyri

Gtx470 leadtek

Gtx 580zotac

Gtx 680asus 2x sli

780ti dc2

Gtx 1080evga founders 2x sli

Gtx 1080ti evga founders

Benim adayim bu yil katar seyhi

• demircibu kullanıcısına yanıt
    Dolar 2-3 sene önceki gibi.olsaydı kimse ÖTV den kardan kdv den bahsetmezdi şimdi. Durumu olan alırdı. Şimdi almak için zengin olmak lazım :) ortalama maaşların 3-4 katı meret
  • Dolar 3tl hakki olan yerde olsa kart 4950tl

1650$dan hesapliyom.. bu 1ay sonra satisda her marka ve herkes getirdiginde 4000e kadar inerdi...

• Ti 1800 dolar ortalama. İndirimi ve doları bekleyecez inşallah alabiliriz çünkü bu sadece gpu için değil hayat şartları için de önemli. Maaşlar eriyor buz gibi :-(
  • Dolar 7'yi bulunca hala dolar düşmesini bekleriz. Dolar 5 liradan 6 liraya sert düştü Bu tarz kartlar artık zenginlerin oyuncağı olur.
  • HumWE kullanıcısına yanıt
    yeni olan birşey değil yılladır süre gelen birşey ziraa zamanında parfüm merakimız vardı yurtduşından getirip kullanıyorduk sonra ne oldu mağaza zinciri olan biri gitti yasakllattı bunu kac sene oldu yasak hala devam ediyor.. bu kartlar 10 da olsa 15 te olsa satılcak 3 tane satılmaz 1 tane satılır alan hertürlü alır biz anca senin dedigin gibi satıslar dibe inice alırız ..

Eskidan İmkanım olursa yurtdışına cıkıp alıyorum imkanım yoksa da amazon'dan şipariş veriyordum. ama malum dolar ve euro yükseldikce elimde bu imkanların hiçbiri kalmıyor insana koyuyor, şuan ekran kartı olarak geforce 210 kullanıyorum görüntü alabilmek için oda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay1074 -- 26 Ağustos 2018; 3:3:27 >
  • amazon der susarim turkiyeden bundan sonra bilgisayar parcasi almiyorum. vergisini oder yurtdisindan alirim hic problem degil.
  • kartların gerçek fiyatları ve bir ay sonra bulabiliceğiniz fiyatlar 2080 700 dolar 2080 ti 999 dolar, yani bir ay beklersek amazon dan bin dolar artı gümrük masrafı şeklinde alabiliriz buda 2080 ti nin 6600 tl ye denk gelmesi demek
  • reklam cingılınız hazır ; itopya dan ütopik fiyatlar yemekteyiz in announcer ina soylettirin tamamdir :) vatan tatatatan dan iyi hic olmazsa ;)
  • sizden alacama amazondan alırım daha iyi.
  • Adamların aldığı asgari ücret 1600$ biz birim diyelim, oranın ekonomisine göre 999 birime aldığı kart bizim 1600TL asgari ücret ve ekonomimizde aynı kart 10 11 Bin hükümeti, vergilerini + yönetim sistemini ve oy verenleri ayakta alkışlıyorum
    Bilale anlatır gibi anlatmak gerekirse, adam 1 asgari ücret maaşıyla kartı alıyor üste 601 birim parası kalıyor
    Bizde ise o kartı alabilmek için yemeyip içeyip 6 ay para biriktirmek gerekiyor. Lan nasıl bir ülkede yaşıyoruz

Sizden almam amazondan alırım diyenlerde yanlış, kardeşim türklirasının değeri düşük yine vereceksin 8 9 bin değer mi?
    Paranız bol galiba bir biz 3 5 kişi mi fakiriz? herkes zengin herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 26 Ağustos 2018; 19:50:25 >

• 11k
  • Hiç ingilizce bilmeyen biri amazondan sipariş verebilirmi. Diyelimki kart 6 ay sonra bozuldu. Yurtdışına giderken yeniden kargo parası gümrük parası ödüyormuyuz. Eğer ödüyorsan türkiyeden almak daha mantıklı değil mi.
  • Dolarda 6tlye takildi bi 5.90 olsa psikolijik olarak düşmuş diyecegiz ulan bi karta 10bin tele bitirdin beni eyy amerika ey turimp megatron seni yok etsin optimus prime yetisemesin imdadina.

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!
  • amazon.de türke destek verıyor. Onun haricinde forumda amazon ana konusu vardı ordan yardım alabilirsin ing. bilmen şart değil. Yurtdışına giderse eğer kargo parası ödüyorsun daha sonra o para sana iade ediliyor .
  • 180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.